О Байбатырове С.К.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 8 апреля 2002 года N 321
Освободить Байбатырова Серика Катеновича от должности Председателя
Комитета по судебному администрированию при Верховном Суде Республики
Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Абрамова Т.М.)

С.Қ.Байбатыров туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 2002 жылғы 8 сәуір N 321
Серік Қатенұлы Байбатыров басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан
Республикасының Жоғарғы Соты жанындағы Сот әкімшілігі жөніндегі комитеттің
төрағасы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.