О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2003 года, N 427
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 26 ноября 2003 года N 431
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 ноября 2003 года N 427 "О созыве десятой сессии Ассамблеи народов Казахстана" следующее изменение:
цифры "12" заменить цифрами "23".
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 қарашадағы N 427 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 26 қарашадағы N 431 өкімі
"Қазақстан халықтары Ассамблеясының оныншы сессиясын шақыру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2003 жылғы 4 қарашадағы N 427 өкіміне мынадай өзгеріс енгізілсін:
"12" цифры "23" цифрымен алмастырылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті