О Киме Г.В.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 марта 2004 года N 454
Назначить Кима Георгия Владимировича заместителем Генерального прокурора Республики Казахстан - председателем Комитета по правовой статистике и специальным учетам, освободив от должности советника Президента Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Г.В.Ким туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 30 наурыздағы N 454 Өкімі
Георгий Владимирович Ким Қазақстан Республикасы Бас прокурорының орынбасары - Құқықтық статистика және арнайы есепке алу жөніндегі комитеттің төрағасы болып тағайындалсын, ол Қазақстан Республикасы Президентінің кеңесшісі лауазымынан босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті