О кадровых вопросах Администрации Президента Республики Казахстан
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 31 марта 2004 года N 455
Назначить:
Тажина Марата Мухамбетказиевича первым заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан -
начальником Управления внутренней политики, освободив от ранее
занимаемой должности;
Мухамеджанова Бауржана Алимовича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан - начальником Управления организационно-контрольной работы и кадровой политики, освободив от ранее занимаемой должности;
Рогова Игоря Ивановича заместителем Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан - начальником
Государственно-правового управления, освободив от ранее занимаемой должности;
Касымбекова Махмуда Базаркуловича начальником Канцелярии Президента Республики Казахстан, освободив от ранее занимаемой должности.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігінің кадр мәселелері
Қазақстан Республикасы Президентінің 2004 жылғы 31 наурыздағы N 455 Өкімі
Марат Мұхамбетқазыұлы Тәжин Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының Бірінші орынбасары - Ішкі саясат басқармасының бастығы болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын;
Бауыржан Әлімұлы Мұхаметжанов Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары - Ұйымдастыру-бақылау жұмысы мен кадр саясаты басқармасының бастығы болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын;
Игорь Иванович Рогов Қазақстан Республикасы Президенті Әкімшілігі Басшысының орынбасары - Мемлекеттік-құқық басқармасының бастығы болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын;
Махмұд Базарқұлұлы Қасымбеков Қазақстан Республикасы Президенті Кеңсесінің бастығы болып тағайындалсын, ол бұрын атқарған қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті