О внесении изменения в распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 3 июля 2007 года N 137
Подлежит опубликованию в Собрании актов
Президента и Правительства Республики Казахстан
Внести в  распоряжение  Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2002 года N 303  "Об образовании Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 2002 г., N 6, ст. 44; N 39, ст. 369; 2003 г., N 18, ст. 180; 2004 г., N 4, ст. 50; N 51, ст. 671; 2005 г., N 44, ст. 578; 2006 г., N 7, ст. 51; 2007 г., N 5, ст. 63) следующее изменение:
вывести из состава Совета по правовой политике при Президенте Республики Казахстан, утвержденного названным распоряжением, Ахпанова А.Н., Когамова М.Ч.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303 өкіміне өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 3 шілдедегі N 137 Өкімі
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанында Құқықтық саясат жөніндегі кеңес құру туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 19 ақпандағы N 303  өкіміне  (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2002 ж., N 6, 44-құжат; N 39, 369-құжат; 2003 ж., N 18, 180-құжат; 2004 ж., N 4, 50-құжат; N 51, 671-құжат; 2005 ж., N 44, 578-құжат; 2006 ж., N 7, 51-құжат; 2007 ж., N 5, 63-құжат) мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Құқықтық саясат жөніндегі кеңестің құрамынан А.Н.Ақпанов, М.Ш.Қоғамов шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті