Об Акишеве Д.Т.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 августа 2007 года N 147
Назначить Акишева Данияра Талгатовича заместителем Председателя Национального Банка Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Д.Т. Ақышев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 тамыздағы N 147 Өкімі
Данияр Талғатұлы Ақышев Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті