О Байсынове М.Б.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 28 августа 2007 года N 148
Назначить Байсынова Мурата Байсыновича заместителем Председателя Агентства Республики Казахстан по регулированию и надзору финансового рынка и финансовых организаций.
Президент
Республики Казахстан

М.Б. Байсынов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 28 тамыздағы N 148 Өкімі
Мұрат Байсынұлы Байсынов Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын және қаржы ұйымдарын реттеу мен қадағалау агенттігі төрағасының орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті