О Шаяхметове А.Ш.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 4 сентября 2007 года N 152
Назначить Шаяхметова Адиля Шаяхметовича первым заместителем Председателя Комитета национальной безопасности Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан

Ә.Ш.Шаяхметов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2007 жылғы 4 қыркүйектегі N 152 Өкімі
Әділ Шаяхметұлы Шаяхметов Қазақстан Республикасы Ұлттық қауіпсіздік комитеті Төрағасының бірінші орынбасары болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті