О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 30 мая 2008 года N 234. Утратило силу Указом Президента Республики Казахстан от 5 мая 2018 года № 681
Сноска. Утратило силу Указом Президента РК от 05.05.2018 № 681.
Подлежит опубликованию в Собрании
актов Президента и Правительства
Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 апреля 2005 года N 537 "О составе Республиканской бюджетной комиссии" (САПП Республики Казахстан, 2005 г., N 18, ст. 206; 2006 г., N 10, ст. 88; N 50, ст. 529; 2007 г., N 2, ст. 22; N 13, ст. 146; 2008 г., N 1, ст. 1) следующие изменения:
ввести в состав Республиканской бюджетной комиссии, определенный указанным распоряжением:
Исекешева - Помощника Президента
Асета Орентаевича Республики Казахстан;
вывести из состава указанной Комиссии Школьника B.C.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 30 мамырдағы N 234 Өкімі. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 2018 жылғы 5 мамырдағы № 681 Жарлығымен
Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Президентінің 05.05.2018 № 681 Жарлығымен.
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Республикалық бюджет комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2005 жылғы 6 сәуірдегі N 537  өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2005 ж., N 18, 206-құжат; 2006 ж., N 10, 88-құжат, N 50, 529-құжат; 2007 ж., N 2, 22-құжат; N 13, 146-құжат; 2008 ж., N 1, 1-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен белгіленген Республикалық бюджет комиссиясының құрамына енгізілсін:
Исекешов                   - Қазақстан Республикасы
Әсет Өрентайұлы              Президентінің көмекшісі;
көрсетілген Комиссияның құрамынан В.С.Школьник шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н. Назарбаев