О созыве четырнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 сентября 2008 года N 250
1. Созвать четырнадцатую сессию Ассамблеи народа Казахстана 23 октября 2008 года в городе Астане с повесткой дня:
"Сила страны - в единстве".
2. Правительство Республики Казахстан принять меры по организации проведения четырнадцатой сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                            Н. Назарбаев

Қазақстан халқы Ассамблеясының он төртіншi сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 19 қыркүйектегі N 250 Өкімі
1. Қазақстан халқы Ассамблеясының он төртiншi сессиясы 2008 жылғы 23 қазанда Астана қаласында мынадай күн тәртібімен шақырылсын:
"Елдің қуаты - халықтың бірлігінде".
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының он төртінші сессиясын өткiзудi ұйымдастыру жөніндегі шаралар қабылдансын.
Қазақстан Республикасының
Президенті