О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 3 декабря 2008 года № 281
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 сентября 1998 года № 4071 "О составе Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., № 52, ст. 507; 2001 г., № 23, ст. 283; 2006 г., № 50, ст. 530; 2008 г., № 20, ст. 182; № 30, ст. 292) следующие изменения:
ввести в персональный состав Совета иностранных инвесторов при Президенте Республики Казахстан, утвержденный указанным распоряжением:
Томаса Мирова               - президента Европейского Банка
Реконструкции и Развития,
Клаудио Дескальци           - генерального производственного
директора, главу подразделения разведки
добычи корпорации "Эни",
Шаою Жао                    - вице-президента Азиатского банка
развития;
строки:
"Блаватник Лен              - президент компании "Аксесс Индастриз,
Инк",
"Булыгин                    - генеральный директор Объединенной
Александр Станиславович       компании "Русский алюминий",
"Джордж Киркланд            - исполнительный вице-президент по
разведке и добыче корпорации "Шеврон",
"Лакшми Миттал              - президент Совета директоров, Главный
руководитель компании "АрселорМиттал",
"Фаузи Кириякос-Саад        - управляющий директор, Главный
исполнительный директор по
развивающимся странам Европы, Ближнего
Востока и Африки (ЕМЕА) компании
"Кредит Суисс Групп",
"Фрэнк Кайларс              - исполнительный вице-президент,
начальник управления нефтегазового
сектора компании "ABN AMRO Банк НВ"
изложить в следующей редакции:
"Булыгин                    - генеральный директор Объединенной
Александр Станиславович       компании "Российский алюминий",
"Джордж Киркланд            - исполнительный вице-президент по
разведке, добыче и газовым проектам
корпорации "Шеврон",
"Лакшми Миттал              - председатель и Главный руководитель
компании "АрселорМиттал",
"Леонард Блаватник          - председатель Совета директоров компании
"Access Industries Inc.",
"Фаузи Кириякос-Саад        - генеральный директор компании "Кредит
Суисс" по странам СНГ, России и Турции,
член правления компании "Кредит Суисс"
по странам ЕМЕА (развивающиеся рынки
Европы, Ближнего Востока и Африки)",
"Фрэнк Кайларс              - исполнительный вице-президент компании
"The Royal Bank of Scotland Group plc";
вывести из состава указанного Совета: Джина Личуна, Жана Лемьера, Као Стефано.
Президент
Республики Казахстан                         Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2008 жылғы 3 желтоқсандағы N 281 Өкімі
Қазақстан Республикасы Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің құрамы туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 1998 жылғы 16 қыркүйектегі N 4071 өкіміне (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 52, 507-құжат; 2001 ж., N 23, 283-құжат; 2006 ж., N 50, 530-құжат; 2008 ж., N 20, 182-құжат; N 30, 292-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген өкіммен бекітілген Қазақстан Республикасы Президентінің жанындағы Шетелдік инвесторлар кеңесінің дербес құрамына мыналар енгізілсін:
Томас Миров              - Еуропа Қайта құру және Даму банкінің
президенті,
Клаудио Дескальци        - "Эни" корпорациясының бас өндірістік
директоры, өндіруді барлау бөлімшесінің
басшысы,
Шаою Жао                 - Азия Даму Банкінің вице-президенті;
мына жолдар:
"Блаватник Лен           - "Аксесс Индастриз, Инк" компаниясының
президенті",
"Булыгин                 - "Русский алюминий" бірлескен компаниясының
Александр Станиславович    бас директоры",
"Джордж Киркланд         - "Шеврон" корпорациясының барлау және
өндіру жөніндегі атқарушы
вице-президенті",
"Лакшми Миттал           - "АрселорМиттал" компаниясының директорлар
кеңесінің президенті, бас жетекшісі",
"Фаузи Кириякос-Саад     - "Кредит Суисс Групп" компаниясының Европа,
Таяу Шығыс және Африка дамушы елдері
бойынша бас атқарушы директоры, басқарушы
директоры",
"Фрэнк Кайларс           - "АBN АМRО Банк НВ" компаниясының атқарушы
вице-президенті, мұнай-газ секторының
басқарма бастығы"
мынадай редакцияда жазылсын:
"Булыгин                 - "Российский алюминий" бірлескен
Александр Станиславович    компаниясының бас директоры",
"Джордж Киркланд         - "Шеврон" корпорациясының барлау, өндіру
және газ жобалары жөніндегі атқарушы
вице-президенті",
"Лакшми Миттал           - "АрселорМиттал" компаниясының төрағасы
және бас жетекшісі",
"Леонард Блаватник       - "Ассеss Industries Inс." компаниясы
директорлар кеңесінің төрағасы",
"Фаузи Кириякос-Саад     - "Кредит Суисс" компаниясының ТМД, Ресей
және Түркия елдері бойынша бас директоры,
"Кредит Суисс" компаниясының ЕМЕА (Еуропа,
Таяу Шығыс және Африка дамушы нарықтары)
елдері бойынша басқарма мүшесі",
"Фрэнк Кайларс           - "Тhе Rоуаl Ваnк оf Sсоtlаnd group рlс"
компаниясының атқарушы вице-президенті";
көрсетілген Кеңестің құрамынан Джин Личун, Жан Лемьер, Као Стефано шығарылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н.Назарбаев