Об Абише С.С.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 5 января 2010 года № 393
Освободить Абиша Самата Сатыбалдыулы от должности ответственного секретаря Министерства юстиции Республики Казахстан в связи с переходом на другую работу.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

С.С.Әбіш туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 5 қаңтардағы № 393 Өкімі
Самат Сатыбалдыұлы Әбіш басқа жұмысқа ауысуына байланысты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жауапты хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                  Н.Назарбаев