О внесении изменений в распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2002 года № 323
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 октября 2010 года № 445
Подлежит опубликованию
в Собрании актов Президента и
Правительства Республики Казахстан
Внести в распоряжение Президента Республики Казахстан от 18 апреля 2002 года № 323 "Об утверждении состава Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам" (САПП Республики Казахстан, 2004 г., № 51, ст. 671; 2005 г., № 50, ст. 638; 2007 г., № 6, ст. 69; 2008 г., № 20, ст. 182; № 42, ст. 465; 2009 г., № 27-28, ст. 234; № 59, ст. 510) следующие изменения:
ввести в состав Комиссии по высшим воинским и иным званиям, классным чинам, утвержденный вышеназванным распоряжением:
Мусина                     - Руководителя Администрации
Аслана Еспулаевича           Президента Республики Казахстан,
председателем;
вывести из состава указанной Комиссии Донакова Т.С.
Президент
Республики Казахстан                       Н. Назарбаев

Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 18 сәуірдегі № 323 өкіміне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2010 жылғы 18 қазандағы № 445 Өкімі
Қазақстан Республикасының Президенті
мен Үкіметі актілерінің жинағында
жариялануға тиіс
"Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер жөніндегі комиссияның құрамын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің 2002 жылғы 18 сәуірдегі № 323 өкіміне (Қазақстан Республикасы ПҮАЖ-ы, 2004 ж., № 51, 671-құжат; 2005 ж., № 50, 638-құжат; 2007 ж., № 6, 69-құжат; 2008 ж., № 20, 182-құжат; № 42, 465-құжат; 2009 ж., № 27-28, 234-құжат; № 59, 510-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған өкіммен бекітілген Жоғары әскери және өзге де атақтар, сыныптық шендер жөніндегі комиссияның құрамына енгізілсін:
Мусин                         - Қазақстан Республикасы Президенті
Аслан Есболайұлы                Әкімшілігінің Басшысы, төраға;
аталған комиссия құрамынан Т.С.Донақов шығарылсын.
Қазақстан Республикасы
Президенті                               Н. Назарбаев