О Ермегияеве Т.А.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 16 января 2013 года № 153
Назначить Ермегияева Талгата Амангельдиевича председателем правления акционерного общества "Национальная компания "Астана ЭКСПО - 2017".
Президент
Республики Казахстан                       Н.Назарбаев

Т.А. Ермегияев туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 16 қаңтардағы № 153 Өкімі
Талғат Амангелдіұлы Ермегияев «Астана ЭКСПО - 2017» Ұлттық компаниясы» акционерлік қоғамының басқарма төрағасы болып тағайындалсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                         Н. Назарбаев