О Карапетяне А.М.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 24 апреля 2013 года № 196
Освободить Карапетяна Артуша Месроповича от должности заместителя Председателя Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

А.М. Карапетян туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 24 сәуірдегі № 196 Өкімі
Артуш Месропович Карапетян Қазақстан халқы Ассамблеясы Төрағасының орынбасары қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                                 Н.НАЗАРБАЕВ.