"Мерейлі отбасы" ұлттық конкурсы туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2013 жылғы 6 желтоқсандағы № 250 өкімі.
Қазақстан Республикасы
Президенті мен Үкіметі
актілерінің жинағында және
республикалық баспасөзде
жариялануға тиіс
Өнегелі құндылықтарды және отбасы мен некенің жағымды бейнесін санаға сіңіру, отбасы мәртебесін арттыру мақсатында:
1. "Мерейлі отбасы" ұлттық конкурсы (бұдан әрі - конкурс) жыл сайын өткізілетін болып белгіленсін.
2. Алып тасталды – ҚР Президентінің 20.04.2021 № 185 өкімімен.
3. Алып тасталды – ҚР Президентінің 20.04.2021 № 185 өкімімен.
4. Қазақстан Республикасының Үкіметі:
1) Конкурсты өткізу қағидаларын бекітсін;
2) осы өкімді іске асыру жөнінде өзге де шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті Н.Назарбаев
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2013 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 250 өкімімен бекітілген
"Мерейлі отбасы" ұлттық конкурсының лауреаты атағын беру жөніндегі комиссия туралы
ЕРЕЖЕ
Ескерту. Ереже алып тасталды – ҚР Президентінің 20.04.2021 № 185 өкімімен.
Қазақстан Республикасы
Президентінің
2013 жылғы 6 желтоқсандағы
№ 250 өкімімен бекітілген
"Мерейлі отбасы" ұлттық конкурсының лауреаты атағын
беру жөніндегі комиссияның лауазымдық құрамы
Ескерту. Құрам алып тасталды – ҚР Президентінің 20.04.2021 № 185 өкімімен.

О Национальном конкурсе "Мерейлі отбасы"
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 6 декабря 2013 года № 250.
В целях культивирования нравственных ценностей и позитивного образа семьи и брака, повышения статуса семьи:
1. Установить ежегодное проведение Национального конкурса "Мерейлі отбасы" (далее – конкурс).
2. Исключен распоряжением Президента РК от 20.04.2021 № 185.
3. Исключен распоряжением Президента РК от 20.04.2021 № 185.
4. Правительству Республики Казахстан:
1) утвердить Правила проведения конкурса;
2) принять иные меры по реализации настоящего распоряжения.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев
УТВЕРЖДЕНО
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 6 декабря 2013 года № 250
ПОЛОЖЕНИЕ
о Комиссии по присуждению звания лауреата
Национального конкурса "Мерейлi отбасы"
1. Общие положения
Сноска. Исключено распоряжением Президента РК от 20.04.2021 № 185.
УТВЕРЖДЕН
распоряжением Президента
Республики Казахстан
от 6 декабря 2013 года № 250
Должностной состав
Комиссии по присуждению звания лауреата
Национального конкурса "Мерейлі отбасы"
Сноска. Исключено распоряжением Президента РК от 20.04.2021 № 185.