О созыве внеочередной двадцать третьей сессии Ассамблеи народа Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 февраля 2016 года № 58
1. Созвать внеочередную двадцать третью сессию Ассамблеи народа Казахстана по выборам депутатов Мажилиса Парламента Республики Казахстан, избираемых Ассамблеей народа Казахстана, 21 марта 2016 года в городе Астане во Дворце Мира и Согласия.
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации проведения внеочередной двадцать третьей сессии Ассамблеи народа Казахстана.
Президент
Республики Казахстан                       Н. НАЗАРБАЕВ

Қазақстан халқы Ассамблеясының кезектен тыс жиырма үшінші сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2016 жылғы 19 ақпандағы № 58 өкімі
1. Қазақстан халқы Ассамблеясы сайлайтын Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің депутаттарын сайлау бойынша Қазақстан халқы Ассамблеясының кезектен тыс жиырма үшінші сессиясы 2016 жылғы 21 наурыз күні Астана қаласында Бейбітшілік және келісім сарайында шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халқы Ассамблеясының кезектен тыс жиырма үшінші сессиясын өткізуді ұйымдастыру жөнінде шаралар қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті                            Н.Назарбаев