Об Айтмухаметове Д. А.
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 19 марта 2019 года № 288
Освободить Айтмухаметова Данияра Айтмухаметовича от должности ответственного секретаря Министерства юстиции Республики Казахстан.
Президент
Республики Казахстан
Н. Назарбаев

Д. А. Айтмұхаметов туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің 2019 жылғы 19 наурыздағы № 288 өкімі
Данияр Айтмұхаметұлы Айтмұхаметов Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің жауапты хатшысы қызметінен босатылсын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Н.Назарбаев