О сокращении штатной численности отдельных государственных органов Республики Казахстан, содержащихся за счет республиканского бюджета
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1996 г. N 3261. Утратило силу - Указом Президента РК от 15 июля 1999 г. N 171 ~U990171
В соответствии с пунктом 4 Указа Президента Республики Казахстан от 29 октября 1996 г. N 3168 "О совершенствовании структуры центральных исполнительных органов и сокращении численности государственных органов" утвердить предельную штатную численность государственных органов, содержащихся за счет республиканского бюджета, согласно приложению.
Президент
Республики Казахстан
Приложение
к распоряжению Президента Республики Казахстан от 7 декабря 1996 г. N 3261
Предельная штатная численность отдельных
государственных органов Республики Казахстан,
содержащихся за счет республиканского бюджета
<*>
Сноска. Внесены изменения - Распоряжениями Президента РК
от 1 июля 1997 г. N 3576
N973576_
; от 8 мая 1998 г. N 3948
N983948_
.
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і          Численность
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і  аппарата      іместных
іреспубликанскогоіорганов
і    органа      і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Аппарат Палат Парламента                     268            -
Администрация Президента
Республики Казахстан                         320            -
Управление Делами Президента
Республики Казахстан                         213            -
Аппарат Конституционного Совета               22            -
Аппарат Счетного комитета по
контролю за исполнением
республиканского бюджета                      14            -
Хозу Парламента Республики
Казахстан                                     32            -
Хозу Президента и Правительства
Республики Казахстан                          56            -
Аппарат Верховного Суда                      110            -
Областные суды                               -              1516
<*>
Районные суды                                -              6495
<*>
Военные суды                                 -               196
Генеральная Прокуратура                      310            4160
Национальное агентство по делам
печати и массовой информации                  59              38
Комитет национальной безопасности            278             без
сокращения
Государственный следственный комитет         314             без
сокращения
Сноска. Приложение с изменениями, внесенными распоряжением Президента РК от 11 июля 1998 г. N 4011. N984011_

Қазақстан Республикасының республикалық бюджет есебiнен ұсталатын жекелеген мемлекеттiк органдарының штат санын қысқарту туралы
Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң Өкiмi 1996 жылғы 7 желтоқсан N 3261. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Президентінің 1999.07.15. N 171 Жарлығымен. ~U990171
"Орталық атқарушы органдардың құрылымын жетiлдiру және
мемлекеттiк органдардың санын қысқарту туралы" Қазақстан Республикасы
Президентiнiң 1996 жылғы 29 қазандағы N 3168
U963168_
Жарлығының
4-тармағына сәйкес республикалық бюджет есебiнен ұсталатын мемлекеттiк
органдардың шектi штат саны қосымшаға сәйкес бекiтiлсiн.
Қазақстан Республикасының
Президентi
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң
1996 жылғы 7 желтоқсандағы
N 3261 өкiмiне
қосымша
Қазақстан Республикасының республикалық бюджет есебiнен
ұсталатын жекелеген мемлекеттiк органдарының шектi штат саны
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
і     саны                   і
іДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДі
іреспубликалық    іжергiлiктiі
іорганның аппаратыі органдар і
ДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДДД
Парламент Палаталарының Аппараты          268            -
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Әкiмшiлiгi                  320            -
Қазақстан Республикасы
Президентiнiң Iс Басқармасы               213            -
Конституциялық Кеңестiң Аппараты           22            -
Республикалық бюджеттiң орындалуын
бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң
аппараты                                   14            -
Қазақстан Республикасы Парламентiнiң
шаруашылық басқармасы                      32            -
Қазақстан Республикасының Президентi
мен Үкiметiнiң шаруашылық басқармасы       56            -
Жоғарғы Соттың аппараты                   110            -
Облыстық соттар                            -           1516
<*>
Аудандық соттар                            -           6495
<*>
Әскери соттар                              -            196
<*>
Бас Прокуратура                           310          4160
Бұқаралық ақпарат және баспасөз
iстерi жөнiндегi ұлттық агенттiк           59            38
Ұлттық қауiпсiздiк комитетi          278 қысқартылмайды
Мемлекеттiк тергеу комитетi          314 қысқартылмайды
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi - ҚР Президентiнiң 1997.07.01.
N 3576 өкiмiмен.
N973576_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi - ҚР Президентiнiң 1998.05.08.
N 3948 өкiмiмен.
N983948_
ЕСКЕРТУ. Қосымша өзгертiлдi - ҚР Президентiнiң 1998.07.11.
N 4011 өкiмiмен.
N984011_