О созыве шестой сессии Ассамблеи народов Казахстана
Распоряжение Президента Республики Казахстан от 9 ноября 1999 года № 92
1. Созвать шестую сессию Ассамблеи народов Казахстана 10 декабря 1999
года в городе Алматы с повесткой дня: "В дружбе и согласии в XXI век".
2. Правительству Республики Казахстан принять меры по организации
проведения шестой сессии Ассамблеи народов Казахстана.
Президент
Республики Казахстан

Қазақстан халықтары Ассамблеясының алтыншы сессиясын шақыру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің Өкімі 1999 жылғы 9 қараша N 92
1. Күн тәртібі "XXI ғасырға достық пен келісіммен" тақырыбына арналған
Қазақстан халықтары Ассамблеясының алтыншы сессиясы 1999 жылдың 10
желтоқсанында Алматы қаласында шақырылсын.
2. Қазақстан Республикасының Үкіметі Қазақстан халықтары
Ассамблеясының алтыншы сессиясын өткізуді ұйымдастыруға байланысты шаралар
қабылдасын.
Қазақстан Республикасының
Президенті
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Икебаева Ә.Ж.