Совершено в Тегеране 14/07/1378 года солнечной Хиджры, что соответствует 6 октября 1999 года по европейскому календарю в семи параграфах, в двух экземплярах, каждый на казахском, персидском, русском и английском языках, причем все тексты являются одинаково подлинными. В случае возникновения разногласий в толковании положений настоящего Меморандума Стороны будут руководствоваться текстом на английском языке.
(Подписи)
(Специалисты: Цай Л.Г. Мартина Н.А.)

Тегеранда күн сәулелі хижраның 1378 жылғы 14.07.с.қ., бұл еуропалық күнтізбе бойынша 1999 жылғы 6 қазанға сәйкес келеді, әрқайсысы қазақ, парсы, орыс және ағылшын тілдерінде екі дана болып жасалды және де барлық мәтіндер бірдей түпнұсқалық болып табылады. Осы Меморандумның ережелерін түсіндіруде пікір алшақтығы туындаған жағдайда Тараптар ағылшын тілін басшылыққа алатын болады.
(Қолдары)
Мамандар:
Қасымбеков Б.А.
Багарова Ж.А.