О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 157
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2000 года N 21
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 23 февраля 1999 года N 157 P990157_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1999 год" следующее изменение:
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 1999 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 56-1, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 23 ақпандағы N 157 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 6 қаңтар N 21
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылға арналған заң
жобаларының жұмыс жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 23 ақпандағы N 157
P990157_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген, Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылға арналған заң жобалары жұмыс жоспарында:
реттік нөмірі 56-1 жол алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.