О некоторых вопросах недропользования
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 января 2000 года N 24
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в лицензии на право недропользования согласно прилагаемому перечню (приложение 1).
2. Отозвать ранее выданные лицензии на право недропользования в связи с нарушениями лицензионных условий и возвратом лицензий недропользователями согласно прилагаемому перечню (приложение 2).
3. Принять к сведению, что в связи с передачей недропользователями в установленном порядке права недропользования на основании гражданско- правовых сделок компетентным органом будут переоформлены контракты на новых недропользователей согласно прилагаемому перечню (приложение 3).
4. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 мая 1999 года N 602 P990602_ "Об отзывах лицензий на право недропользования" следующее изменение:
в приложении к указанному постановлению:
строку, порядковый номер 41 исключить.
5. Агентству Республики Казахстан по инвестициям принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
6. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2000 года N 24
Перечень
лицензий на право пользования недрами с вносимыми
изменениями
---------------------------------------------------------------------------
N ! Лицензия !Недропользователь!       Вносимые изменения
п/п!(серия, N,!                 !-----------------------------------------
!  дата)   !                 !Компетен-! Срок  !Наимено-!Продление
!          !                 !тный     !заключе!вание   !срока действия
!          !                 !орган    !ния    !недро-  !лицензии,новые
!          !                 !         !контрак!пользова!виды недрополь
!          !                 !         !та     !теля    !зования
--------------------------------------------------------------------------
1 !    2     !       3         !    4    !   5   !    6   !      7
--------------------------------------------------------------------------
1  Серия МГ    ПТК "Аша"
N 1054 от
11.09.96
года
2  Серия МГ    Товарищество с                              Продлить срок
N 50 от     ограниченной                                действия
30.11.94    ответственностью                            Лицензии до
года        "Кулагер"                                 31.08.2000 года
3  Серия МГ    Товарищество с                              Продлить срок
N100006 от  ограниченной                                действия
02.10.96    ответственностью                            лицензии на
года      "ЧФ Диас"                                   2 года
4  Серия АИ    Товарищество с
N 1534 от   ограниченной

Жер қойнауын пайдаланудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 6 қаңтар N 24
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес (1-қосымша) жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияларға өзгерістер енгізілсін.
2. Лицензия шарттарының бұзылуына және жер қойнауын пайдаланушылардың лицензияларын қайтаруына байланысты бұрын берілген жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензиялар қоса ұсынылып отырған тізбеге сәйкес (2-қосымша) кері қайтарылып алынсын.
3. Жер қойнауын пайдаланушылардың белгіленген тәртіпте жер қойнауын пайдалану құқығын азаматтық-құқықтық мәмілелер негізінде тапсыруына байланысты құзіретті органның қоса беріліп отырған тізбеге сәйкес (3-қосымша) жер қойнауын жаңа пайдаланушылармен келісімшарттарды қайта рәсімдейтіні назарға алынсын.
4. "Жер қойнауын пайдалану құқығына арналған лицензияларды кері
қайтып алу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 21
мамырдағы N 602
P990602_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
аталған қаулыға қосымшада:
реттік нөмірі 41-жол алынып тасталсын.
5. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі осы
қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдайтын болсын.
6. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 6 қаңтардағы
N 24 қаулысына 1 қосымша
Енгізілген өзгерістері бар жер қойнауын пайдалану құқына лицензиялар
тізбесі
__________________________________________________________________________
рет! Лицензия !Жер қойнауын     !    Енгізілген өзгерістер
N !(сериясы, !пайдаланушы      !_________________________________________
! N күні)  !                 !Құзіретті!Жасас. !Жер пай.!Лицензия күші.
!          !                 !орган    !қан    !далану. !нің мерзімін
!          !                 !         !шарттың!шының   !ұзарту, жер
!          !                 !         !мерзімі!атауы   !қойнауын пай.
!          !                 !         !       !        !даланудың
жаңа түрлері
__________________________________________________________________________
1 !    2     !       3         !    4    !   5   !    6   !      7
__________________________________________________________________________
1  МГ сериясы   "Аша" ӨСК
N 1054
11.09.96
жылдан
2  МГ сериясы   "Құлагер" жауап.                            Лицензияны
N 50        кершілігі шектеулі                          қолдану мерзімі
30.11.94    серіктестігі                                31.08.2000
жылдан                                                 жылға дейін
ұзартылсын
3  МГ сериясы  "ЧФ Диас" жауап.                            Лицензия
N 100006    кершілігі шектеулі                          күшінің мерзі.
02.10.96    серіктестігі                                мін 2 жылға
жылдан                                                   ұзарту
4  АИ сериясы  "Е.М.Е" жауап.
N 1534      кершілігі шектеулі

27.05.99    ответственностью
года         "Е.М.Е."
5  Серия МГ    Товарищество с
N 36 от     ограниченной
07.04.95    ответственностью
года         "Чаралтын"
6  Серия МГ    Товарищество с                                 п.4.1.
N 867 от    ограниченной                            продолжительность
21.03.96    ответственностью                        периода разведки
года         "Нугрим"                                    6 лет;
п.4.2.
продолжительность
периода добычи
14 лет.
7  Серия МГ    Закрытое        Агентство         Открытое     п.5.1.
N 1013 от   акционерное     Республики        акционер- продолжитель
04.12.97    общество         Казахстан        ное       ность периода
года       "Мунай"            по              общество  разведки 6 лет
инвестициям       "Мунайгаз"   п.5.2
Продолжительность
периода добычи
34 года
8  Серия МГ    Открытое                                Продлить срок
N 804 от    акционерное                             действия лицензии
21.03.96    общество                                до 01.01.2003 года
года      "Донской ГОК"
9  Серия МГ    Производственный                        Продлить срок
N 3 Д от    кооператив "ЕАI"                        проведения геолого-
23.09.98                                            разведочных работ
года                                               на 2 (два) года
до 14.02.2002 года
10  Серия МГ    Акционерное                             Продлить срок
N 10027 от  общество открытого                      действия лицензии
10.02.97    типа "Разрез                            до 10.02.2010 года
года      Молодежный"
11  Серия МГ    Совместное                              Продлить срок
N 23 от     предприятие                             разведки до
31.10.94    "Алтын-Тас"                             01.10.2002 года
года
12  Серия МГ    Совместное                              Продлить срок
N 383 от    предприятие                             разведки до
12.10.95    "Алтын-Тас"                             01.10.2002 года
года
13  Серия МГ    Акционерное                             Продлить срок
N 10087 от  общество                                действия лицензии
02.06.97    "Санаторий                              до 02.06.2001 года
года      Сарыагаш"
14  Серия МГ    Совместное
N 816 от    предприятие

27.05.99    серіктестігі
жылдан
5  МГ сериясы   "Чаралтын" жауап.
N 36        кершілігі шектеулі
07.04.95    серіктестігі
жылдан
6  МГ сериясы  "Нугрим" жауап.                             4.1-тармақ
N 867       кершілігі шектеулі                          барлау кезе.
21.03.96    серіктестігі                                ңінің ұзақтығы
жылдан                                                 6 жыл;
4.2-тармақ
өндіру кезе.
ңінің ұзақтығы
14 жыл
7. МГ серисы   "Мұнай" жабық   Қазақстан       "Мұнайгаз"  5.1.-тармақ
N 1013      акционерлік     Республика.     ашық акцио. Барлау кезеңі
04.12.97     қоғамы         сының Ин.       нерлік      нің ұзақтығы
жылдан                     вестициялар     қоғамы       6 жыл;
жөніндегі                   5.2-тармақ
агенттігі                   Өндіру кезеңі.
нің ұзақтығы
34 жыл
8  МГ сериясы  "Дон Тау-кен                                Лицензия
N 804       байыту комбинаты"                           күшінің мер.
21.03.96    ашық акционерлік                            зімін 01.01.
жылдан      қоғамы                                      2003 жылға
дейін ұзарту
9  МГ сериясы  "ЕАІ" өндірістік                            Геологиялық
N 3 Д       кооператив                                  барлау жұмыс.
23.09.98                                                тарының мерзі.
жылдан                                                  мін 2 жылға
14.02.2002
жылға дейін
ұзарту
10  МГ сериясы  "Разрез Молодежный"                         Лицензия
N 10027     ашық үлгідегі                               күшінің мерзі.
10.02.97    акционерлік қоғамы                          мін 10.02.2010
жылдан                                                  жылға дейін
ұзарту
11  МГ сериясы  "Алтын-Тас" бірлескен                       Барлау мерзі.
N 23        кәсіпорны                                   мін 01.10.2002
31.10.94                                                жылға дейін
жылдан                                                  ұзарту
12  МГ сериясы  "Алтын-Тас" бірлескен                       Барлау мерзі.
N 383       кәсіпорны                                   мін 01.10.2002
12.10.95                                                жылға дейін
жылдан                                                  ұзарту
13  МГ сериясы  "Сарыағаш санаториялары"                    Лицензия
N 10087     акционерлік қоғамы                          күшінің мерзі.
02.06.97                                                мін 02.02.2001
жылдан                                                  жылға дейін
ұзарту
14  МГ сериясы  "Алтын Дала" бірлескен
N 816        кәсіпорын

11.12.95    "Алтын Дала"
года
---------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
---------------------------------------------------------------------------
Вносимые изменения
------------------------------------------------------!
N  ! Изменение      !  Изменение       !   Прочие    !
п/п !минимальной     !геологического    !             !
! программы      !(горного)отвода   !             !
------------------------------------------------------!
!      8         !       9          !      10     !
------------------------------------------------------!
1                      Изменение
геологического
отвода
4   п.6 первый год -                    Внести
100 тыс.долларов                    изменения в
США; второй год                     п.1 "Сведения
150 тыс.долларов;                   о лицензиате"
третий год - 100
тыс.долларов;
четвертый год -
500 тыс.долларов
США; пятый год
100 тыс.долларов
5                                       Возврат площадей
В конце 4 года
0 км2; в конце 5
года 14035 км2
7                                           п.8.2.
В течение 1
(одного) года
после утверждения
запасов в ГКЗ;
п. 9.3
определить условиями
Контракта;
пп.8.6. и 8.7.
исключить
9                                       Перенести сроки
возврата площадей
на 2(два) года
14                      Изменение
геологического
отвода
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2000 года N 24
Перечень отзываемых лицензий на право
недропользования
(см. продолжение
таблицы)
---------------------------------------------------------------------------
N !Лицензия (серия,! Недропользователь !   Наименование лицензии,
п/п!номер, дата     !                   !  местонахождение объектов
!   выдачи)      !                   !недропользования (по состоянию
!                !                   !на момент выдачи лицензии)
---------------------------------------------------------------------------
1  !       2        !        3          !            4
---------------------------------------------------------------------------
1.   МГ N 1307 от    Строительная        Разведка на золото, цветные
08.12.97г.      производственно-    металлы, уголь и нерудные
перерабатывающая    полезные ископаемые Аршалинской
коммерческая фирма  площади в Восточно-Казахстанской
"Бунашам"           области
2.   МГ N 479 от     Старательская       Геологическое изучение и
10.05.95г.      артель "Боко"       разработка золотоносных россыпей
долины реки Жанама в Жарминском
районе Семипалатинской области

11.12.95ж.
________________________________________________________
таблицаның жалғасы
________________________________________________________
Енгізілген өзгерістер
________________________________________________________
Ең төменгі        ! Геологиялық      !  Басқалары  !
бағдарламаның       !(тау-кен) телімнің!             !
өзгерісі         !өзгерісі          !             !
________________________________________________________
8         !       9          !      10
________________________________________________________
Геологиялық
телімнің
өзгерісі
6-тармақ бірін.                     "Лицензиат туралы
ші жылы-100 мың                      мәліметтердің"
АҚШ доллары;екінші                   1-тармағына
жыл-150 мың доллар;                  өзгеріс енгізу
үшінші жыл-100
мың доллар;
төртінші жыл-
500 мың доллар
АҚШ доллары;
бесінші жыл-
100 мың доллар
4 жылдың аяғында
0 км2; 5 жылдың
аяғында 14035 км2
жер көлемін қайтару
8.2В-тармақ қор жөніндегі
мемлекеттік қорлар
бекітілгеннен кейін
1 жыл көлемінде;
9.3-тармақ
Шарттың талаптарымен
анықтау; 8.6-және
8.7-тармақшаларын
алып тастау
Алаңдарды қайтару
мерзімін 2 жылға
кейін қалдыру
Геологиялық
телімнің
өзгерісі
__________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 6 қаңтардағы
N 24 қаулысына 2 қосымша
Жер қойнауын пайдалану құқына берілетін кері қайтарылатын лицензиялар
тізбесі
__________________________________________________________________________
рет!Лицензия (серия ! Жер қойнауын      !Лицензияның атауы, жер қойнауын
N !сы, нөмірі,бе.  ! пайдаланушы       !пайдалану объектілерінің орна.
!рілген күні)    !                   !ласқан жері (лицензияны берген
!                !                   !сәттегі жағдай бойынша)
__________________________________________________________________________
1.   МГ N1307       "Бұнашам" өндіріс.  Шығыс Қазақстан облысының Аршалы
08.12.97       тік-өңдеу коммер.   жер алаңында алтын, түрлі-түсті
жылдан         циялық құрылыс      металдар, көмір және жер қойнауы
фирмасы             шикізатына жатпайтын пайдалы
қазбаларды барлау
__________________________________________________________________________
2.   МГ N479        "Боко" алтын        Семей облысының Жармен ауданы
10.05.95       іздеуші артель      Жанама өзен аңғарының алтын аралас
жылдан                             топырағын геологиялық зерттеу
және әзірлеу

3.   МГ N 740Д от    Совместное          Геологическое изучение на
23.05.96г.      предприятие "СОТ    условиях риска территорий в
Минералз"           Кокшетауской, Акмолинской,
Жезказганской и Семипалатинской
областях на золото и цветные
металлы с последующей
разработкой выявленных
коммерческих объектов
4.   МГ N 393 от     Совместное          Геологическое изучение и добыча
07.06.95г.      предприятие         благородных металлов,
"Алтын Майджер      камнесамоцветного сырья и
Компании"           облицовочных материалов на
территории Каркаралинского и
Ульяновского районов
Карагандинской области
5.   МГ 1332 от      Акционерная         Разведка золота на площади
04.12.97г.      горнорудная         девонского вулканического пояса
компания            в Карагандинской области
"Балхаш лтд"
6.   МГ 1324 от      Акционерная         Разведка золота на площади
04.12.97г.      горнорудная         Бектауата в Карагандинской
компания            области
"Балхаш лтд"
7.   МГ 1325 от      Акционерная         Разведка золота на площади Шунак
04.12.97г.      горнорудная         в Карагандинской области
компания
"Балхаш лтд"
8.   МГ 753Д от      Акционерное         Разведка и добыча золота и
23.09.98г.      общество открытого  серебра на площади Сарыбулак
типа "Горнорудная   в Улытауском районе
компания "АБС-      Карагандинской области
Балхаш"
9.   МГ N 618ДД от   Товарищество с      Разведка золотоносных россыпей
04.04.97г.      ограниченной        Кумыстинской рудоносной площади
ответственностью    (участки Мыншукур,Алтынтау,Ранг,
"Кентау Эксплорейшн Кенсай, Кумысты) в Сузакском
энд Майнинг"        районе Южно-Казахстанской
области с последующей
разработкой выявленных
коммерческих объектов
10.   МГ N 215 от     Золотодобывающее    Геологическое изучение на золото
11.12.95г.      предприятие "Кварц" и разработки золоторудного
проявления Джаксыталды в Баянкол
в Мойынкумском районе Жамбылской
области
11.   МГ N 1322 от    Товарищество с      Разведка благородных и цветных
04.12.97г.      ограниченной        металлов на Тасшокинской площади
ответственностью    в Карагандинской области
совместное
предприятие
"Кенжарык"
12.   ГКИ N 10078 от  Управление          Добыча подземных вод в
08.12.97г.      производственно-    Алматинской области
технической
комплектации
"Казселезащита"
13.   ГКИ N 10125 от  Акционерное         Разведка подземных вод в
08.12.97г.      общество            Глубоковском районе Восточно-
"Алтайский          Казахстанской области
геолог"
14.   ГКИ N 1345 от   Акционерное         Разведка Талдыкольского
08.12.97г.      общество "Намыс"    буроугольного месторождения
в Павлодарской области
15.   МГ N 598 от     Благотворительное   Добыча известняка месторождения
15.01.96г.      малое предприятие   Аксай-2 Каракиянского района
"Парыз"             Мангистауской области кварца
месторождения Сарыкульское в
Каратальском районе
Талдыкорганской области
16.   МГ N 10134 от   Предприятие         Разведка подземных вод на
29.01.96г.      "Спецкоммунтранс"   участке водозабора
"Спецкоммунтранс" в
г. Усть-Каменогорске
17.   ГКИ N 10172 от  Открытое            Разведка подземных вод на
08.12.97г.      акционерное         участке скважин NN4-7 водозабора
общество            урочища Женешке в г. Актюбинске
"Актюбинский завод  Актюбинской области
хромовых соединений"
18.   МГ N 1295 от    Открытое            Добыча гематита-кровавика
08.12.97г.      акционерное         месторождения Кишкенесор
общество            в Мойынкумском районе
"Акбакайское        Жамбылской области
шахтостроительное
управление"
19.   МГ N 1261 от    Товарищество с      Разведка на золото Церковского
05.03.97г.      ограниченной        участка в Глубоковском районе
ответственностью    Восточно-Казахстанской области
"Кендерлык-сланец"
20.   МГ N 1232 от    Товарищество с      Разведка на медно-
05.03.97г.      ограниченной        полиметаллические и
ответственностью    золотосодержащие руды
"Айбар"             Новошульбинской площади в
Новошульбинском районе
Семипалатинской области

3.   МГ N740Д       "Сот Минерал"       Анықталған коммерциялық объекті.
23.05.96       бірлескен           лерді кейінірек әзірлеу мақсатын.
жылдан         кәсіпорны           да, алтын және түрлі-түсті
металдарды табу үшін Жезқазған,
Семей, Ақмола, Көкшетау жер
аумақтарын тәуекелдік жағдайларда
геологиялық зерттеу
__________________________________________________________________________
4.   МГ N393       "Алтын Майджер       Қарағанды облысы Ульяновск және
07.06.95      Компани"             Қарқаралы аудандарының жер аумақ.
жылдан        бірлескен            тарында қаптайтын материалдар,
кәсіпорны            жарқырауық тастар шикізаты және
асыл металдарды өндіру мен гео.
логиялық зерттеу
__________________________________________________________________________
5.   МГ N1332      "Балхаш лтд" тау-    Қарағанды облысының көне жанар
04.12.97      кен акционерлік      тау белбеуі жер алаңында алтын
жылдан       компаниясы            барлау
__________________________________________________________________________
6.   МГ N1324      "Балхаш лтд" тау-    Қарағанды облысының Бектауата
04.12.97      кен акционерлік       жер алаңында алтын
жылдан       компаниясы            барлау
__________________________________________________________________________
7.   МГ N1325      "Балхаш лтд" тау-    Қарағанды облысының Шұнақ
04.12.97      кен акционерлік       жер алаңында алтын
жылдан       компаниясы            барлау
__________________________________________________________________________
8.   МГ N753Д      "АБС-Балхаш" Тау-кен  Қарағанды облысының Ұлытау
23.09.98      компаниясы" ашық      ауданы Сарыбұлақ жер аумағында
жылдан       үлгідегі акционерлік  алтын мен күмісті өндіру және
қоғамы                барлау
__________________________________________________________________________
9.   МГ N618ДД     "Кентау Эксплорейшн   Анықталған коммерциялық объекті.
04.04.97      энд Майннинг"         лерді кейінірек әзірлеу мақсатын.
жылдан        жауапкершілігі        да, Оңтүстік-Қазақстан облысының
шектеулі серіктестік  Созақ ауданындағы Күмісті рудалық
жер алаңында (Мыңшүкір, Алтынтау,
Ранг, Кеңсай, Күмісті жер бөлік.
тері) алтын аралас топырақтарды
барлау
__________________________________________________________________________
10.   МГ N215       "Кварц" алтын өнді.   Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының
11.12.95      руші кәсіпорны        Баянкөліндегі Жақсыталды алтын
жылдан                              рудасының байқалуын әзірлеу және
алтынды геологиялық зерттеу
__________________________________________________________________________
11.   МГ N1322      "Кеңжарық" жауапкер.  Қарағанды облысының Тасшоқы жер
04.12.97      шілігі шектеулі       алаңында түрлі-түсті және асыл
жылдан        серіктестік бірлес.   металдарды барлау
кен кәсіпорны
__________________________________________________________________________
12.   ГКИ N10078    "Қазақ сел қорғанысы" Алматы облысында жер асты суларын
08.12.97      өндірістік-техникалық        өндіру
жылдан        комплектация басқармасы
__________________________________________________________________________
13.   ГКИ N10125    "Алтай геологы"       Шығыс Қазақстан облысы Глубоковск
08.12.97      акционерлік қоғамы    ауданында су асты суларын барлау
жылдан
__________________________________________________________________________
14.   ГКИ N 1345    "Намыс" акционерлік   Павлодар облысының Талдыкөл
08.12.97      қоғамы                қоңыр түсті көмір кенін барлау
жылдан
__________________________________________________________________________
15.   МГ N598       "Парыз" қайырымдылық  Талдықорған облысы Қаратал
15.01.96      шағын кәсіпорны       ауданының Сарыкөл кенінде кварц
жылдан                              және Маңғыстау облысы Қарақия
ауданының Ақсай-2 кенінде
әк өндіру
__________________________________________________________________________
16.   МГ N10134     "Спецкоммунтранс"     Өскемен қаласындағы "Спецкоммун.
29.01.96      кәсіпорны             транс" су қақпасының жер бөлігін.
жылдан                             де жер асты суларын барлау
__________________________________________________________________________
17.   ГКИ N10172    "Ақтөбе хром қосын.   Ақтөбе облысының Ақтөбе қаласында
08.12.97      дыларының зауыты"     Жіңішке шатқалының су қақпасы
жылдан       ашық үлгідегі         NN4-7 ұңғымасының жер бөлігінде
акционерлік қоғамы    жер асты суларын барлау
__________________________________________________________________________
18.   МГ N1295      "Ақбақай шахтқұрылыс  Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының
08.12.97      басқармасы" ашық      Кішкенесор кенінде гематит-
жылдан       үлгідегі акционерлік  кровавика өндіру
қоғамы
__________________________________________________________________________
19.   МГ N1261      "Кендерлік-сланец"    Шығыс Қазақстан облысы Глубоковск
05.03.97      жауапкершілігі шек.   ауданының Церковск жер бөлігінде
жылдан       теулі серіктестігі    алтын барлау
__________________________________________________________________________
20.   МГ N1232      "Айбар" жауапкерші.   Семей облысы Новошульбинск
05.03.97      лігі шектеулі         ауданының жер алаңында мыс-поли.
жылдан        серіктестігі          метал және алтын рудасын барлау
__________________________________________________________________________

21.   МГ N 562 от     Товарищество с      Доразведка и эксплуатация
15.08.95г.      ограниченной        золоторудного месторождения
ответственностью    Юбилейное в Мугоджарском районе
совместное          Актюбинской области
предприятие
"КожемАлтын"
22.   МГ N 702 от     Товарищество с      Геологическое изучение на
26.10.95г.      ограниченной        условиях риска, с целью поисков
ответственностью     золоторудных месторождений,
совместное          с последующей эксплуатацией
предприятие         выявленных коммерческих объектов
"КожемАлтын"        на лицензионной территории
Мугоджарского, Айтекебийского,
Челкарского и Хромтауского
районов Актюбинской области
23.   МГ N 1303 от    Товарищество        Добыча золота из отвалов
08.12.97г.      с ограниченной      месторождения Юбилейное в
ответственностью    Актюбинской области
совместное
предприятие
"КожемАлтын"
24.   МГ N 241 от     "Оман Ойл           Разведка и добыча углеводородного
26.10.95г.      Компани Лимитед"    сырья на Блоках А и Е
в Атырауской области
25.   МГ N 1246 от    Товарищество        Разведка на никель и кобальт
10.02.97г.      с ограниченной      в пределах Подольской
ответственностью    территории
"Аскам"
26.   МГ N 1247 от    Товарищество        Разведка на никель и кобальт
10.02.97г.      с ограниченной      в пределах Милютинской
ответственностью    территории
"Аскам"
27.   МГ N 15 от      Товарищество        Доразведка и разработка
07.11.94г.      с ограниченной      месторождения волластонитовых
ответственностью    руд месторождения Алайгыр
"ОЛВА"
28.   МГ N 187Д от    Акционерное         Разведка и разработка
05.06.96г.      общество "Кенжем"   золоторудного месторождения
Кенжем в Мойынкумском районе
Жамбылской области
29.   МГ N 644        Закрытое            Геологическое изучение с
11.12.95г.      акционерное         последующей добычей кормовой
общество            соли на месторождении Кызылтыма
"Асем Тас"
30.   МГ N 238        Совместное          Разведка и добыча
17.04.95г.      предприятие         углеводородного сырья на Блоках
"Тулпар-Мунай       Тулпар 1,2,3,4 в Актюбинской
ЛТД"                и Западно-Казахстанской областях

21.   МГ N562       "КөжемАлтын" жауап.   Ақтөбе облысы Мұғаджар ауданының
15.08.95      кершілігі шектеулі    Мерейтой алтын рудасы кенін
жылдан        серіктестік бірлес.   жетік барлау және эксплуатациялау
кен кәсіпорны
__________________________________________________________________________
22.   МГ N702       "КөжемАлтын" жауап.   Ақтөбе облысы Хромтау, Шалқар,
26.10.95      кершілігі шектеулі    Айтекеби және Мұғаджар ауданда.
жылдан        серіктестік бірлес.   рының лицензиялық жер аумақта.
кен кәсіпорны         рында анықталған коммерциялық
объектілерді кейінірек пайдалану
үшін, алтын рудалық кендерді
іздестіру мақсатында тәуекелдік
жағдайларда геологиялық зерттеу
__________________________________________________________________________
23.   МГ N1303      "КөжемАлтын" жауап.   Ақтөбе облысының Мерейтой
08.12.97      кершілігі шектеулі    кенінің үйінділерінде алтын
жылдан        серіктестік бірлес.   өндіру
кен кәсіпорны
__________________________________________________________________________
24.   МГ N241       "Оман Ойл             Атырау облысының А және Е блок.
26.10.95      Компани Лимитед"      тарында көмірсутегі шикізаттарын
барлау мен өндіру
__________________________________________________________________________
25.   МГ N1246      "Аскам" жауапкер.     Подоль жер аумағы көлемінде
10.02.97      шілігі шектеулі       кобальт және никельді барлау
жылдан        серіктестігі
__________________________________________________________________________
26.   МГ N1247      "Аскам" жауапкер.     Милютинск жер аумағы көлемінде
10.02.97      шілігі шектеулі       кобальт және никельді барлау
жылдан       серіктестігі
__________________________________________________________________________
27.   МГ N15        "ОЛВА" жауапкерші.    Алайғыр кен орны волластонит
07.11.94      лігі шектеулі         рудасының кенін әзірлеу және
жылдан        серіктестігі          жетік барлау
__________________________________________________________________________
28.   МГ N187Д      "Кенжем" акционерлік  Жамбыл облысы Мойынқұм ауданының
05.06.96.     қоғамы                Кенжем алтын рудасы кенін
жылдан                              әзірлеу және барлау
__________________________________________________________________________
29.   МГ N644       "Әсем Тас" жабық      Қызылтама кенінде ас тұзын
11.12.95      үлгідегі акционер.    кейінірек өндіру мақсатында
жылдан        лік қоғамы            геологиялық зертттеу
__________________________________________________________________________
30.   МГ N238       "Тұлпар-Мұнай ЛТД"    Ақтөбе және Шығыс Қазақстан
17.04.95      бірлескен кәсіпорны   облыстарының 1,2,3,4 Тұлпар
жылдан                             блоктарында көмірсутегі
шикізаттарын барлау мен өндіру
__________________________________________________________________________

31.   МГ N 49Д        Совместное          Разведка Аккаргинской площади на
23.05.96г.      Казахстанско-       золото с последующей
Канадское           эксплуатацией выявленных
предприятие         коммерческих объектов в
"Голд Ленд"         Жетыгаринском районе Костанайской
области
32.   МГ N 840        Акционерное         Разработка Карчигинского
21.03.96г.      общество "Гракс"    месторождения медных руд в
Маркакольском районе Восточно-
Казахстанской области
33.   МГ N 1033       Акционерное         Разработка месторождений
05.06.96г.      общество "Гракс"    россыпного золота Батпак-Булак,
Казанцев Ключ, Актасты и
Продольный Каражал в
Маркакольском районе Восточно-
Казахстанской области
34.   МГ N 1027Д      Совместное          Разведка Приишимской площади в
12.02.97г.      предприятие         Северо-Казахстанской и
товарищество с      Кокшетауской областях на золото,
ограниченной        титан, цирконий, алмазы и другие
ответственностью    драгоценные металлы и камни с
"Ишим Голд"         последующей добычей выявленных
коммерческих обнаружений
35.   МГ N 1221Д      Совместное          Разведка Южно-Приишимской
17.04.95г.      предприятие         площади в Северо-Казахстанской
товарищество с      и Кокшетауской областях на
ограниченной        золото, титан, цирконий, алмазы
ответственностью    и другие драгоценные металлы
"Ишим Голд"         и камни
36.   МГ N 1248       Акционерное         Добыча баритовых руд участка
30.08.97г.      общество закрытого  Баритовая горка месторождения
типа "Металдар"     Бестюбе в Жанааркинском районе
Карагандинской области
37.   МГ N 1217       Товарищество с      Разведка Сабитовской площади
25.09.96г.      ограниченной        в Костанайской области на
ответственностью    золото
"Кристалл"
38.   МГ N 1219       Товарищество с      Разведка Берсуатской площади
01.10.96г.      ограниченной        в Костанайской области на золото
ответственностью
"Кристалл"
39.   ГКИ N 465Д      Акционерное общество Разведка и добыча россыпного

31.   МГ N49Д       "Голд Ленд" Қазақстан Қостанай облысының Жетіғара ау.
23.05.96      -Канада бірлескен     данында анықталған коммерция.
жылдан        кәсіпорны             лық объектілерді кейінірек
пайдалану мақсатында Аққарғы
жер алаңында алтын барлау
__________________________________________________________________________
32.   МГ N840       "Гракс" акционерлік   Шығыс Қазақстан облысының
21.03.96      қоғамы                Марқакөл ауданында Қаршыға
жылдан                              мыс рудасының кенін әзірлеу
__________________________________________________________________________
33.   МГ N1033      "Гракс" акционерлік   Шығыс Қазақстан облысы Марқакөл
05.06.96      қоғамы                ауданының Ұзын Қаражал, Ақтасты,
жылдан                              Қазан кілті, Батпақ-Бұлақ
шашыранды алтын кендерін әзірлеу
__________________________________________________________________________
34.   МГ N1027Д     "Есіл Голд" бірлес.   Анықталған коммерциялық объекті.
12.02.97      кен кәсіпорын         лерді кейінірек пайдалану мақ.
жылдан       жауапкершілігі        сатында алтын, титан, циркони,
шектеулі серіктес.    алмаспен басқа да асыл металдар
тігі                  мен тастарды табу мақсатында
Көкшетау және Солтүстік Қазақстан
облыстарындағы Есіл аңғары жер
алаңын барлау
__________________________________________________________________________
35.   МГ N1221Д     "Есіл Голд" бірлес.   Алтын, титан, циркони, алмаспен
17.04.95      кен кәсіпорын         басқа да асыл металдар мен
жылдан       жауапкершілігі        тастарды табу мақсатында Көкшетау
шектеулі серіктес.    және Солтүстік Қазақстан облыс.
тігі                  тарындағы Оңтүстік-Есіл аңғары
жер алаңын барлау
__________________________________________________________________________
36.   МГ N1248      "Металдар" жабық      Қарағанды облысының Жаңаарқа
30.08.97      үлгідегі акционерлік  ауданы Бестөбе кенінің Барит
жылдан        қоғамы               сырғанағы жер бөлігінің барит
рудасын өндіру
__________________________________________________________________________
37.   МГ N1217      "Кристалл" жауапкер.  Қостанай облысының Сәбит жер
25.09.96      шілігі шектеулі       алаңында алтын барлау
жылдан       серіктестігі
__________________________________________________________________________
38.   МГ N1219      "Кристалл" жауапкер.  Қостанай облысының Берсуат жер
01.10.96      шілігі шектеулі       алаңында алтын барлау
жылдан       серіктестігі
__________________________________________________________________________
39.   ГКИ N465Д     "Сенко-Белогор тау-   Шығыс Қазақстан облысының Сары.

15.06.98г.      закрытого типа       золота в бассейне реки
"Сепко-Белогорский   Сарыбулак в Восточно-
горнообогатительный  Казахстанской области
комбинат"
40.   ГКИ N 464Д      Акционерное общество Добыча редкометальных руд
15.06.98г.      закрытого типа       Бакенного месторождения в
"Сепко-Белогорский   Восточно-Казахстанской области
горнообогатительный
комбинат"
41.   ГКИ N 461Д      Акционерное общество Добыча редкометальных руд
15.06.98г.      закрытого типа       Белогорского и Верхне-
"Сепко-Белогорский   Баймурзинского месторождений
горнообогатительный  в Восточно-Казахстанской области
комбинат"
42.   ГКИ N 1356      Товарищество с       Разведка на золото
08.12.97г.      ограниченной         Малотургусунского участка в
ответственностью     Восточно-Казахстанской области
"Горнорудная
компания Восток"
43.   ГКИ N 923ДД     Товарищество с       Разведка на золото территорий
08.12.97г.      ограниченной         в Северо-Казахстанской и
ответственностью     Восточно-Казахстанской областях
"Central Asia        с последующей добычей на
Goldfields"          выявленных коммерческих объектах
44.   ГКИ N 1010      Акционерное          Добыча углеводородного сырья
22.10.97г.      общество "Экип       на месторождении Каратурун
Текник Сантадреу"    Южный, расположенном частично
в пределах блоков на территории
Мангистауского района в
Мангистауской области
45.   ГКИ N 1011      Акционерное          Добыча углеводородного сырья
22.10.97г.      общество "Экип       на месторождении Каратурун
Текник Сантадреу"    Морской, расположенном частично
в пределах блоков на территории
Мангистауского района в
Мангистауской области
46.   ГКИ N 1012      Акционерное          Добыча углеводородного сырья
22.10.97г.      общество "Экип       на месторождении Каратурун
Текник Сантадреу"    Восточный, расположенном
частично в пределах блоков на
территории Мангистауского
района в Мангистауской области
---------------------------------------------------------------------------
продолжение таблицы
-----------------------------------!
N  !      Примечания              !
п/п !                              !
-----------------------------------!

15.06.98      кен байыту комбинаты" бұлақ өзен бассейнінде шашыранды
жылдан       жабық үлгідегі        алтынды өндіру және барлау
акционерлік қоғамы
__________________________________________________________________________
40.   ГКИ N464Д     "Сенко-Белогор тау-   Шығыс Қазақстан облысының Бакен
15.06.98      кен байыту комбинаты" кенінде өте сирек кездесетін
жылдан       жабық үлгідегі        металдар рудасын өндіру
акционерлік қоғамы
__________________________________________________________________________
41.   ГКИ N461Д     "Сенко-Белогор тау-   Шығыс Қазақстан облысының Жоғарғы
15.06.98      кен байыту комбинаты" Баймұрза және Белогор кендерінде
жылдан       жабық үлгідегі        өте сирек кездесетін металдар
акционерлік қоғамы    рудасын өндіру
__________________________________________________________________________
42.   ГКИ N1356     "Шығыс тау-кен байыту Шығыс Қазақстан облысының Кіші.
08.12.97      компаниясы"           тұрғұсұн жер бөлігінде алтын
жылдан       жауапкершілігі        барлау
шектеулі серіктестігі
__________________________________________________________________________
43.   ГКИ N923ДД    "Central Asia         Анықталған коммерциялық объекті.
08.12.97      Goldfields" жауапкер. лерді кейінірек өндіру үшін алтын
жылдан         шілігі шектеулі      табу мақсатында Солтүстік
серіктестігі         Қазақстан және Шығыс Қазақстан
облыстарындағы жер аумақтарын
барлау
__________________________________________________________________________
44.   ГКИ N1010      "Экин Текник         Маңғыстау облысы Маңғыстау ауда.
22.10.97      Сантадреу" акцио.     нының жер аумағындағы блоктар
жылдан       нерлік қоғамы         көлемінде жартылай орналасқан
Оңтүстік Қаратұрұн кенінде
көмірсутегі шикізатын өндіру
__________________________________________________________________________
45.   ГКИ N1011      "Экин Текник         Маңғыстау облысы Маңғыстау ауда.
22.10.97      Сантадреу" акцио.     нының жер аумағындағы блоктар
жылдан       нерлік қоғамы         көлемінде жартылай орналасқан
Теңіз Қаратұрұны кенінде
көмірсутегі шикізатын өндіру
__________________________________________________________________________
46.   ГКИ N1012      "Экин Текник         Маңғыстау облысы Маңғыстау ауда.
22.10.97      Сантадреу" акцио.     нының жер аумағындағы блоктар
жылдан       нерлік қоғамы         көлемінде жартылай орналасқан
Шығыс Қаратұрұн кенінде
көмірсутегі шикізатын өндіру
__________________________________________________________________________
таблицаның жалғасы
__________________________________________________________________________
рет !
N  !        Ескертулер
__________________________________________________________________________

1.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
2.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
3.  Не выполняется минимальная
рабочая программа
4.        То же
5.  Лицензия не востребована
6.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
7.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
8.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
9.  Отрицательные результаты
поисково-оценочных работ,
возврат территории
10.  Отрицательные результаты
поисково-оценочных работ,
возврат территории
11.  Не востребована
12.  Отказ недропользователя
13.  Отказ недропользователя
14.  Отказ недропользователя
15.  Отказ недропользователя
16.  Отказ недропользователя
17.  Отказ недропользователя
18.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
19.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
20.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию.
21.  Отказ недропользователя
22.  Отказ недропользователя
23.  Отказ недропользователя
24.  Отказ недропользователя,
отрицательные результаты этапа
разведки
25.  Отказ недропользователя
26.  Отказ недропользователя
27.  Не выполняется минимальная
программа работ
28.  Отказ недропользователя
29.  Отказ недропользователя
30.  Отказ недропользователя,
отрицательные результаты этапа
разведки
31.  Не выполняются минимальная программа
работ
32.  Не выполняются обязательные
условия лицензии
33.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
34.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
35.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
36.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
37.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию

1.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
2.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
3.  Ең төменгі жұмыс жоспары орындалмауда
4.  Бұл да
5.  Лицензия талап етілмеген
6.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
7.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
8.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
9.  Іздестіру-бағалау жұмыстарының теріс нәтижелері, жер аумақтарын
қайтару
10.  Іздестіру-бағалау жұмыстарының теріс нәтижелері, жер аумақтарын
қайтару
11.  Талап етілмеген
12.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
13.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
14.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
15.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
16.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
17.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
18.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптамаға берілмеген
19.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптамаға берілмеген
20.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптамаға берілмеген
21.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
22.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
23.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
24.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы, барлау кезеңінің теріс
нәтижелері
25.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
26.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
27.  Ең төменгі жұмыс жоспары орындалмауда
28.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
29.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
30.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы, барлау кезеңінің теріс
нәтижелері
31.  Ең төменгі жұмыс жоспары орындалмауда
32.  Лицензияның міндетті талаптары орындалмауда
33.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
34.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
35.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
36.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
37.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген

38.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
39.  Отказ недропользователя
40.  Отказ недропользователя
41.  Отказ недропользователя
42.  Не представлен в установленный
срок на соответствующие
согласования и экспертизы
Контракт на проведение операций
по недропользованию
43.  Не выполняется минимальная
рабочая программа
44.  Невыполнение обязательных
условий лицензии
45.  Невыполнение обязательных
условий лицензии
46.  Невыполнение обязательных
условий лицензии
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 6 января 2000 года N 24
Перечень
лицензий на право пользования недрами, подлежащих
переоформлению на новых недропользователей в связи с передачей
права недропользования
---------------------------------------------------------------------------
N  ! Номер лицензии ! Прежний недропользователь! Новый недропользователь
п/п !                !                          !
---------------------------------------------------------------------------
1 !       2        !             3            !           4
---------------------------------------------------------------------------
1  Серия МГ N 298  Товарищество с ограниченной  Компания "Altius
от 27.03.96г.   ответственностью "Самек"      Petroleum International
В.V."
2  Серия МГ N 297  Товарищество с ограниченной  Компания "Altius
от 27.03.96г.   ответственностью "Самек"      Petroleum International
В.V."
3  Серия МГ N 715  Товарищество с ограниченной  Товарищество с
от 23.10.95г.   ответственностью "Отрар"     ограниченной
ответственностью
"Жалаир"
4  Серия ГКИ N 1526  Акционерное общество       Открытое акционерное
от 21.10.98г.       закрытого типа           общество "Ульбинский
"Финконкорд"            металлургический завод"
5  Серия МГ N 420  Товарищество с ограниченной  Товарищество с
от 12.10.95г.   ответственностью СП          ограниченной
"Кемпирсайское               ответственностью
рудоуправление"              "Кызыл Каин Мамыт"
6  Серия МГ N 425  Товарищество с ограниченной  Товарищество с
от 12.10.95г.   ответственностью СП          ограниченной
"Кемпирсайское               ответственностью
рудоуправление"              "Кызыл Каин Мамыт"
7  Серия МГ N 426  Товарищество с ограниченной  Товарищество с
от 12.10.95г.   ответственностью СП          ограниченной
"Кемпирсайское               ответственностью
рудоуправление"              "Кызыл Каин Мамыт"
8  Серия МГ N 9Д   Товарищество с ограниченной  Товарищество с

38.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
39.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
40.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
41.  Жер қойнауын пайдаланушының бас тартуы
42.  Жер қойнауын пайдалану бойынша операциялар өткізуге Келісімшарт
сәйкесті келісу мен сараптама берілмеген
43.  Ең төменгі жұмыс жоспары орындалмауда
44.  Лицензияның міндетті талаптарының орындалмауы
45.  Лицензияның міндетті талаптарының орындалмауы
46.  Лицензияның міндетті талаптарының орындалмауы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 6 қаңтардағы
N 24 қаулысына 3 қосымша
Жер қойнауын пайдалану құқығын беруге байланысты, жаңа жер
қойнауын пайдаланушыларға ресімдеуге жататын
жер қойнауын пайдалану құқына лицензиялар
тізбесі
__________________________________________________________________________
рет !Лицензияның     !Бұрынғы жер қойнауын      !Жаңа жер қойнауын
N   !нөмірі          ! пайдаланушы              !пайдаланушы
__________________________________________________________________________
1 !       2        !             3            !           4
__________________________________________________________________________
1  МГ сериясы       "Самек" жауапкершілігі       "Altius Petroleum
N 298             шектеулі серіктестігі       International
27.03.96                                      В.V." компаниясы
жылдан
2  МГ сериясы       "Самек" жауапкершілігі       "Altius Petroleum
N 297             шектеулі серіктестігі       International
27.03.96                                      В.V." компаниясы
жылдан
3  МГ сериясы       "Отрар" жауапкершілігі      "Жалайыр" жауапкершілігі
N 715            шектеулі серіктестігі       шектеулі серіктестігі
23.10.95
жылдан
4  ГКИ сериясы     "Финконкорд" жабық үлгі.    "Ульбин металлургиялық
N 1526          дегі акционерлік қоғамы     зауыты ашық акционерлік
21.10.98                                    қоғамы
жылдан
5  МГ сериясы      "Кемпірсай жер қойнауы      "Қызыл Қайың Мамыт"
N 420           басқармасы" БО жауапкер.    жауапкершілігі шектеулі
12.10.95        шілігі шектеулі серіктес.   серіктестігі
жылдан
тігі
6  МГ сериясы      "Кемпірсай" жер қойнауы     "Қызыл Қайың Мамыт"
N 425           шикізаты басқармасы"        жауапкершілігі шектеулі
12.10.95        БӨ жауапкершілігі           серіктестігі
жылдан         шектеулі серіктестігі
7  МГ сериясы      "Кемпірсай" жер қойнауы     "Қызыл Қайың Мамыт"
N 426           шикізаты басқармасы"        жауапкершілігі шектеулі
12.10.95        БӨ жауапкершілігі           серіктестігі
жылдан         шектеулі серіктестігі
8  МГ сериясы      "Кемпірсай" жер қойнауы     "Қызыл Қайың Мамыт"
N 9 Д           шикізаты басқармасы"        жауапкершілігі шектеулі

от 11.12.95г.   ответственностью СП          ограниченной
"Кемпирсайское               ответственностью
рудоуправление"              "Кызыл Каин Мамыт"
9  Серия МГ N 292  Казахский государственный     Товарищество
от 05.01.96г.   научно-исследовательский     с ограниченной
и проектный институт         ответственностью
нефтяной и газовой           "Шинжир"
промышленности
"НИПИмунайгаз"
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

11.12.95        БӨ жауапкершілігі           серіктестігі
жылдан         шектеулі серіктестігі
9  МГ сериясы      "НИПИмұнайгаз" мұнай және   "Шынжыр" жауапкершілігі
N 292           газ өндірісінің Қазақ       шектеулі серіктестігі
05.01.96        мемлекеттік ғылыми-зерттеу
жылдан         мен жобалау институты
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.