О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 985
Постановление Правительства Республики Казахстан от 12 января 2000 года N 51
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 15 июля 1999 года N 985 P990985_ "О тендере на выбор советников по приватизации государственных пакетов акций некоторых акционерных обществ" следующее изменение:
в пункте 1 слова "Корпорация "Казахмыс," исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 985 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 12 қаңтар N 51
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Жекелеген акционерлік қоғамдар акцияларының мемлекеттік пакетін
жекешелендіру жөніндегі кеңесшілерді таңдауға арналған тендер туралы"
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 15 шілдедегі N 985
P990985_
қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін;
1-тармақтағы "Қазақмыс" корпорациясы," деген сөздер алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.