О генеральном плане развития города Астаны
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 февраля 2000 года N 194. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 15 августа 2001 г. N 1064 ~P011064
В целях обеспечения комплексного развития столицы Республики Казахстан Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить в целом представленный акимом города Астаны проект генерального плана развития города Астаны, разработанный группой компаний Королевства Саудовская Аравия "Сауди Бен Ладин Групп" (далее - Компания).
2. (Пункт 2 исключен - постановлением Правительства РК от 25 марта 2001 г. N 381 P010381_ )
3. Акиму города Астаны совместно с Агентством Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами разработать и в установленном законодательством порядке до 15 мая 2000 года внести в Правительство Республики Казахстан предложение об изменении границы города.
4. (Пункт 4 исключен - постановлением Правительства РК от 25 марта 2001 г. N 381 P010381_ )
5. Министерству энергетики, индустрии и торговли, Министерству природных ресурсов и охраны окружающей среды и Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами осуществить выполнение недоработанных разделов генерального плана и проекта городской черты в пределах средств, предусмотренных в республиканском бюджете на 2000 год по соответствующим программам.
6. (Пункт 6 исключен - постановлением Правительства РК от 25 марта 2001 г. N 381 P010381_ )
7. Признать утратившим силу постановление Совета Министров Казахской ССР от 17 августа 1990 года N 332 P900332_ "О генеральном плане развития города Целинограда".
8. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Астана қаласын дамытудың бас жоспары туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 10 ақпан N 194. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2001.08.15. N 1064 қаулысымен. ~P011064
Қазақстан Республикасының астанасын кешенді дамыту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Астана қаласының әкімі ұсынған, Сауд Арабиясы Корольдігінің "Сауди Бен Ладин Групп" компаниялар тобы әзірлеген Астана қаласын дамытудың бас жоспарының жобасы тұтастай алғанда бекітілсін.
2.
Ескерту. 2-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.03.25. N 381
қаулысымен. P010381_
3. Астана қаласының әкімі Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігімен бірлесе отырып, белгіленген тәртіппен 2000 жылдың 15 мамырына дейін қала шекарасын өзгерту туралы ұсыныс әзірлесін және Қазақстан Республикасының Үкіметіне енгізсін.
4.
Ескерту. 4-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.03.25. N 381
қаулысымен. P010381_
5. Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлігі, Табиғи ресурстар және қоршаған ортаны қорғау министрлігі және Жер ресурстарын басқару жөніндегі агенттігі 2000 жылға арналған республикалық бюджетте тиісті бағдарламалар бойынша көзделген қаражаттың шегінде бас жоспар мен қала шегі жобасының пысықталмаған тауарларын орындауды жүзеге асырсын.
6.
Ескерту. 6-тармақ алып тасталды - ҚР Үкіметінің 2001.03.25. N 381
қаулысымен.
P010381_
7. "Целиноград қаласын дамытудың бас жоспары туралы" Қазақ ССР
Министрлер Кеңесінің 1990 жылғы 17 тамыздағы N 332 қаулысының күші жойылды
деп танылсын.
8. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолдануға енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Орынбекова Д.Қ.