Об изменении границ некоторых населенных пунктов Кармакшинского района Кызылординской области
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 февраля 2000 года N 209
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Изменить границы поселка Акай Кармакшинского района Кызылординской области, включив в его черту земли войсковой части 11284, общей площадью 503 га, в том числе 303 га пастбищ, под постройками 200 га и земли города Байконыр общей площадью 176 га, в том числе 120 га под постройками, 56 га прочих земель.
2. Комитету по делам строительства Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан внести соответствующие изменения в генеральный план города Байконыр.
3. Агентству Республики Казахстан по управлению земельными ресурсами внести соответствующие изменения в земельно-кадастровую документацию.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қызылорда облысы Қармақшы ауданының кейбір елді мекендерінің шекараларын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 11 ақпан N 209
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 11284 әскери бөлімнің жалпы алаңы 503 га, оның ішінде 303 га жайылым, құрылыстар орналасқан 200 га жерлерін және Байқоңыр қаласының жалпы алаңы 176 га, оның ішінде құрылыстар орналасқан 120 га, басқа 56 га жерлері Қызылорда облысы Қармақшы ауданының Ақай поселкесінің шегіне енгізіліп, оның шекарасы өзгертілсін.
2. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігінің Құрылыс істер жөніндегі комитеті Байқоңыр қаласының бас
жоспарына тиісті өзгерістер енгізсін.
3. Қазақстан Республикасының Жер ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігі жер-кадастрлық құжаттамасына тиісті өзгерістер енгізсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Омарбекова А.Т.
Қасымбеков Б.А.