О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 952
Постановление Правительства Республики Казахстан от 15 февраля 2000 года N 247. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 10 ноября 2005 года N 1119 (P051119)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 9 июля 1999 года N 952  P990952_ "Об образовании Республиканской комиссии содействия переписи" следующее изменение:
приложение к указанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 15 февраля 2000 года N 247
"Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 9 июля 1999 года N 952
Состав
Республиканской комиссии содействия переписи
Ахметов                  - Заместитель Премьер-Министра Республики
Даниал Кенжетаевич         Казахстан, председатель
Нуркиянов                - заместитель Министра сельского хозяйства
Толеухан Муратханович      Республики Казахстан, заместитель
председателя
Смаилов                  - Председатель Агентства Республики Казахстан
Алихан Асханович           по статистике, заместитель председателя
Кривко                   - заместитель Председателя Агентства
Нина Ивановна              Республики Казахстан по статистике,
секретарь
Члены комиссии:
Ахметов                  - заместитель Председателя Комитета лесного,
Мырзабек Смагулович        рыбного и охотничьего хозяйства
Министерства природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан
Бахмутова                - директор Бюджетного департамента
Елена Леонидовна           Министерства финансов Республики Казахстан
Бисакаев                 - начальник управления государственной
Сериккали Гумарович        инспекции труда Министерства труда и
социальной защиты населения Республики
Казахстан
Голиков                  - заведующий отделом научного обеспечения
Владимир Андреевич         механизации сельскохозяйственного
производства, академик-секретарь
Национального центра аграрных исследований
Министерства образования и науки
Республики Казахстан
Григорук                 - заместитель начальника Управления научного
Владимир Васильевич        обеспечения агропромышленного комплекса,
академик-секретарь Национального центра
аграрных исследований Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Евстафьев                - начальник Управления статистики сельского,
Вячеслав Евгеньевич        лесного и рыбного хозяйства Агентства
Республики Казахстан по статистике
Кинеев                   - заведующий отделом научного обеспечения
Марат Айдарович            животноводства и ветеринарии, академик-
секретарь Национального центра аграрных
исследований Министерства образования и
науки Республики Казахстан
Оспанов                  - директор Департамента финансов Министерства
Нурлан Елеусизович         сельского хозяйства Республики Казахстан
Сапаров                  - заведующий отделом научного обеспечения
Абдулла Сапарович          земледелия, агрохимии, лесного и водного
хозяйства, академик-секретарь Национального
центра аграрных исследований Министерства
образования и науки Республики Казахстан
Сизов                    - заместитель Председателя Агентства
Александр Павлович         Республики Казахстан по управлению
земельными ресурсами
Тажмакин                 - директор Департамента стратегии и
Даулет Кавазович           государственного регулирования
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан"

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N 952 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 15 ақпан N 247. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2005.11.10. N 1119 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Республикалық санаққа жәрдемдесу комиссиясын құру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 9 шілдедегі N  952 қаулысына мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулыға қосымшаның жаңа редакциясы қосымшаға сәйкес жазылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
2000 жылғы 15 ақпандағы
N 247 қаулысына қосымша
"Қазақстан Республикасы
Үкіметінің
1999 жылғы 9 шілдедегі
N 952 қаулысына
қосымша
Республикалық санаққа жәрдемдесу комиссиясының
құрамы
Ахметов Даниал          - Қазақстан Республикасы Премьер-
Кенжетайұлы               Министрінің орынбасары, төраға
Нұрқиянов Төлеухан      - Қазақстан Республикасы Ауыл
Мұратханұлы               шаруашылығы министрінің орынбасары,
төрағаның орынбасары
Смайылов Әлихан         - Қазақстан Республикасы Статистика
Асханұлы                  жөніндегі агенттігінің төрағасы,
төрағаның орынбасары
Кривко Нина             - Қазақстан Республикасының Статистика
Ивановна                  жөніндегі агенттігі төрағасының
орынбасары, хатшы
Комиссия мүшелері:
Ахметов Мырзабек        - Қазақстан Республикасы Табиғи
Смағұлұлы                 ресурстар және қоршаған ортаны қорғау
министрлігінің Орман, балық және
аңшылық шаруашылығы комитеті
төрағасының орынбасары
Бахмутова Елена         - Қазақстан Республикасының Қаржы
Леонидовна                министрлігі Бюджет департаментінің
директоры
Бисақаев Серікқали      - Қазақстан Республикасының Еңбек және
Ғұмарұлы                  халықты әлеуметтік қорғау министрлігі
мемлекеттік еңбек инспекциясы
басқармасының бастығы
Голиков Владимир        - Қазақстан Республикасының Білім және
Андреевич                 ғылым министрлігі ауыл шаруашылығы
өндірісін механикаландыруды ғылыми
қамтамасыз ету бөлімінің меңгерушісі,
Аграрлық зерттеулер ұлттық
орталығының академик-хатшысы
Григорук Владимир       - Қазақстан Республикасы Білім және
Васильевич                ғылым министрлігінің агроөнеркәсіп
кешенін ғылыми қамтамасыз ету
басқармасы бастығының орынбасары,
Ұлттық аграрлық-зерттеулер
орталығының академик-хатшысы
Евстафьев Вячеслав      - Қазақстан Республикасының Статистика
Евгеньевич                жөніндегі агенттігі ауыл, орман және
балық шаруашылықтарының статистикасы
басқармасының бастығы
Кинеев Марат            - Қазақстан Республикасының Білім және
Айдарұлы                  ғылым министрлігі мал шаруашылығы мен
мал дәрігерлігін ғылыми қамтамасыз
ету бөлімінің меңгерушісі, Ұлттық
аграрлық зерттеулер орталығының
академик-хатшысы
Оспанов Нұрлан          - Қазақстан Республикасының Ауыл
Елеусізұлы                шаруашылығы министрлігі Қаржы
департаментінің директоры
Сапаров Абдулла         - Қазақстан Республикасының Білім және
Сапарұлы                  ғылым министрлігі егіншілікті,
агрохимияны, орман және су
шаруашылықтарын ғылыми қамтамасыз
ету бөлімінің меңгерушісі, Ұлттық
аграрлық зерттеулер орталығының
академик-хатшысы
Сизов Александр         - Қазақстан Республикасының Жер
Павлович                  ресурстарын басқару жөніндегі
агенттігі төрағасының орынбасары
Тажмақин Дәулет         - Қазақстан Республикасының Ауыл
Қауазұлы                  шаруашылығы министрлігі Стратегия
және мемлекеттік реттеу
департаментінің директоры