О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 апреля 1999 года N 463
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 февраля 2000 года N 268
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 24
апреля 1999 года N 463
P990463_
"О проведении первой национальной
сельскохозяйственной переписи в Республике Казахстан" (САПП Республики
Казахстан, 1999 г., N 14, ст. 142) следующие изменения:
в пункте 1 цифру "2001" заменить цифрой "2002";
в пункте 4 цифры "2000-2002" заменить цифрами "2001-2003".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 сәуірдегі N 463 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 21 ақпан N 268
Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Қазақстан Республикасында бірінші ұлттық ауыл шаруашылығы санағын
жүргізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 24 сәуірдегі
N 463
P990463_
қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 14,
142-құжат) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтағы "2001" деген сан "2002" деген санмен ауыстырылсын;
4-тармақтағы "2000-2002" деген сандар "2001-2003" деген сандармен
ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Орынбекова Д.
Қобдалиева Н.