О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 21 сентября 1999 года N 1433 и от 7 декабря 1999 года N 1872
Постановление Правительства Республики Казахстан от 28 февраля 2000 года N 306
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) <*>
Сноска. Подпункт 1 утратил силу - постановлением Правительства РК от 9 февраля 2001 года N 214 P010214_ .
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 7 декабря
1999 года N 1872
P991872_
"О реализации Закона Республики Казахстан
Z990473_
"О республиканском бюджете на 2000 год":
в приложении 1 к указанному постановлению:
в разделе IV "Расходы":
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное
хозяйство и охрана окружающей среды":
в подфункции 9 "Прочие услуги в области сельского, водного, лесного,
рыбного хозяйства и охраны окружающей среды":
в гос. учреждении "212 Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан":
в программе 1 "Административные расходы":
в подпрограмме 1 "Аппарат центрального органа", в графе 3 цифру
"63 504" заменить цифрой "73 504";
в подпрограмме 2 "Аппарат территориальных органов", в графе 3 цифру
"789 400" заменить цифрой "779 400".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 21 қыркүйектегi N 1433 және 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 қаулыларына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 28 ақпан N 306.
Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң кейбiр шешiмдерiне мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1) күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2001.02.09 N 214 қаулысымен.
2) "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын iске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысында:
IY "Шығыстар" бөлiмiнде:
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау" функциялық тобында:
9 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау саласындағы басқа қызмет көрсетулер" iшкi функциясында:
"212 Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлiгi" мемлекеттiк мекемесiнде:
1 "Әкiмшiлiк шығыстар" бағдарламасында:
1 "Орталық органның аппараты" кiшi бағдарламасындағы, 3-бағандағы "63504" деген сан "73504" деген санмен ауыстырылсын;
2 "Аумақтық органдардың аппараты" бағдарламасындағы, 3-бағандағы "789 400" деген сан "779 400" деген санмен ауыстырылсын.
Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді - ҚР Үкіметінің 2001.02.09 N 214 қаулысымен.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.