О признании утратившими силу некоторых решений Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 29 февраля 2000 года N 323
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 2 декабря 1999 года N 275 U990275_ "Об упразднении Фонда государственного социального страхования Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Признать утратившими силу:
1) постановление Правительства Республики Казахстан от 3 сентября 1996 года N 1080 P961080_ "Об утверждении Положения о Фонде государственного социального страхования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 36, ст. 341);
2) постановление Правительства Республики Казахстан от 26 декабря 1996 года N 1624 P961624_ "Об утверждении Положения о порядке приобретения, учета и выдачи путевок на санаторно-курортное лечение и организованный отдых детей за счет средств Фонда государственного социального страхования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1996 г., N 52, ст. 507).
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 29 ақпан N 323
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорын тарату туралы" 1999 жылғы 2 желтоқсандағы N 275 U990275_ Жарлығына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Мыналардың:
1) "Қазақстан Республикасының Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қоры туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1996 жылғы 3 қыркүйектегі N 1080 P961080_ қаулысының (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 36, 341-құжат);
2) "Қазақстан Республикасы Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорының
қаражаты есебінен санаторий-курорттық емдеуге және балалардың
ұйымдастырылған демалысына жолдамалар сатып алу, оларды есепке алу және
беру тәртібі туралы Ережені бекіту туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1996 жылғы 26 желтоқсандағы N 1624
P961624_
қаулысының
(Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1996 ж., N 52, 507-құжат) күші жойылды
деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.