Об изменений границ города Костанай
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 марта 2000 года N 373
В соответствии с подпунктом 5) статьи 10, подпунктом 2) статьи 11 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года Z934200_ "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с решением Костанайского областного маслихата и акима Костанайской области об изменении границ города Костанай, включив в городскую черту часть земель Костанайского района Костанайской области площадью 619,0 (шестьсот девятнадцать) гектара.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания и подлежит опубликованию.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қостанай қаласының шекарасын өзгерту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 10 наурыз N 373
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңының 10-бабының 5) тармақшасына, 11-бабының 2) тармақшасына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қостанай облыстық мәслихаты мен Қостанай облысы әкімінің Қостанай
облысының Қостанай ауданы жерінің 619,0 (алты жүз он тоғыз) гектар алаңын
қаланың шегіне енгізе отырып, Қостанай қаласының шекарасын өзгерту туралы
бірлескен шешіміне келісім берілсін.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және жариялауға
жатады.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.