О внесении дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года N 261
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 марта 2000 года N 392
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 18 марта 1999 года N 261 "О дополнительных мерах по развитию города Астаны" следующие дополнения:
дополнить пунктами 3-1, 3-2 и 3-3 следующего содержания:
"3-1. Принять к сведению план работы по исследованию мастер-плана и развитию города Астаны в Республики Казахстан, согласованный между Министерством иностранных дел, Агентством по стратегическому планированию и реформам, ЗАО "Корпорация развития столицы", акимом города Астаны и Японским агентством по международному сотрудничеству (ЛСА) от 5 октября 1999 года.
3-2. Секретно.
3-3. Министерствам, агентствам и ведомствам Республики Казахстан в пределах своих полномочий принять меры по оказанию содействия акиму города Астаны, ЗАО "Корпорация развития столицы" в решении вопросов, связанных с реализацией плана работ по исследованию.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 18 наурыздағы N 261 қаулысына толықтырулар енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің ҚАУЛЫСЫ 2000 жылғы 14 наурыз N 392
Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Астана қаласын дамыту жөнiндегi қосымша шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 18 наурыздағы N 261 қаулысына мынадай толықтырулар енгiзiлсiн:
мынадай мазмұндағы 3-1, 3-2 және 3-3 -тармақтармен толықтырылсын:
"3-1. Сыртқы iстер министрлiгi, Стратегиялық жоспарлау және реформалар жөнiндегi агенттiк, "Астананы дамыту корпорациясы" ЖАҚ, Астана қаласының әкiмi мен Халықаралық ынтымақтастық жөнiндегi жапон агенттiгi (ЛСА) арасында келiсiлген Қазақстан Республикасы Астана қаласының мастер-жоспарын зерттеу және оны дамыту жөнiндегi 1999 жылғы 5 қазандағы жұмыс жоспары назарға алынсын.
3-2. Құпия.
3-3. Қазақстан Республикасының министрлiктерi, агенттiктерi мен
ведомстволары өз өкiлеттiктерiнiң шегiнде Астана қаласының әкiмiне,
"Астананы дамыту корпорациясы" ЖАҚ-на зерттеу жөнiндегi жұмыстар жоспарын
iске асырумен байланысты мәселелердi шешуге жәрдемдесу жөнiнде шаралар
қолдансын."
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Икебаева А.Ж.