О сокращении расходов и кредитования республиканского бюджета на 1999 год
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 марта 2000 года N 469
В соответствии со статьей 26 Закона Республики Казахстан от 1 апреля 1999 года Z990357_ "О бюджетной системе", в связи с превышением установленного дефицита республиканского бюджета вследствие снижения поступлений доходных источников в ходе его исполнения Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Сократить на 7,2 процента общую сумму расходов и кредитования республиканского бюджета на 1999 год, утвержденного Законом Республики Казахстан от 16 декабря 1998 года Z980318_ "О республиканском бюджете на 1999 год" и принятого к исполнению постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 декабря 1998 года N 1334 P981334_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 1999 год" согласно приложению.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Первый заместитель
Премьер-Министра
Республики Казахстан
Приложение
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 марта 2000 года N 469
Расходы и кредитование республиканского бюджета на 1999 год
(отклонение от уточненного бюджета)*
__________________________________________________________________________
Функциональная группа
Подфункция
Гос. учреждение         Наименование                       Сумма
Программа                                               тыс. тенге
Подпрограмма
___________________________________________________________________________
1                      2                                     3
___________________________________________________________________________
Расходы и кредитование                        -25 211 869
Расходы                                       -21 257 814
1                Государственные услуги общего характера        -3 595 026
1             Представительные, исполнительные и другие
органы, выполняющие общие функции
государственного управления                      -132 932
101         Администрация Президента Республики Казахстан     -76 236
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -61 606
1   Аппарат центрального органа                       -61 606
31      Изготовление государственных наград
и документов к ним                                -14 630
102         Хозяйственное управление Парламента
Республики Казахстан                              -10 855
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -10 855
1   Аппарат центрального органа                       -10 855
104         Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                            -283
1      Административные расходы на республиканском уровне   -283
1   Аппарат центрального органа                          -283
406         Счетный комитет по контролю за исполнением
республиканского бюджета                               -3
1      Административные расходы на республиканском уровне     -3
1   Аппарат центрального органа                            -3

1999 жылға арналған республикалық бюджеттің шығыстарын және несиелендірілуін қысқарту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 30 наурыз N 469
"Бюджет жүйесі туралы" Z990357_ Қазақстан Республикасының 1999 жылғы 1 сәуірдегі Заңының 26-бабына сәйкес, республикалық бюджеттің орындалуы барысында кіріс көздерінен түсетін түсімдердің төмендеуі салдарынан оның белгіленген тапшылықтан асып түсуіне байланысты Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 16 желтоқсандағы Заңымен бекітілген және "1999 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 25
желтоқсандағы N 1334
P981334_
қаулысымен орындау үшін қабылданған 1999
жылғы республикалық бюджет шығыстарының және несиелендірудің жалпы сомасы
қосымшаға сәйкес 7,2 процентке қысқартылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасы
Премьер-Министрінің
бірінші орынбасары
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы "___"_________N____
қаулысына
қосымша
1999 жылға арналған республикалық бюджеттің шығыстары және
несиелендірілуі (нақтыланған бюджеттен ауытқуы)*
__________________________________________________________________________
Функционалдық топ
Ішкі функция
Мемлекеттік мекеме         Атауы                           Сомасы
Бағдарлама                                             (мың. теңге)
Кіші бағдарлама
___________________________________________________________________________
1                      2                                     3
___________________________________________________________________________
Шығыстар мен несиелендіру                     -25 211 869
Шығыстар                                      -21 257 814
1                Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер  -3 595 026
1             Мемлекеттік басқарудың жалпы функцияларын
орындайтын өкілді, атқарушы және басқа
органдар                                         -132 932
101         Қазақстан Республикасы Президентінің Әкімшілігі   -76 236
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар       -61 606
1   Орталық органның аппараты                         -61 606
31      Мемлекеттік наградаларды және олардың
құжаттарын әзірлеу                                -14 630
102         Қазақстан Республикасы Парламентінің
шаруашылық басқармасы                             -10 855
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар       -10 855
1   Орталық органның аппараты                         -10 855
104         Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Кеңсесі                                              -283
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар          -283
1   Орталық органның аппараты                            -283
406         Республикалық бюджеттің атқарылуын бақылау
жөніндегі есеп комитеті                                -3
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар            -3
1   Орталық органның аппараты                              -3

637         Конституционный Совет Республики Казахстан           -339
1      Административные расходы на республиканском уровне   -339
1   Аппарат центрального органа                          -339
690         Центральная избирательная комиссия Республики
Казахстан                                         -42 921
1      Административные расходы на республиканском уровне -3 708
1   Аппарат центрального органа                        -3 708
30      Проведение выборов                                -39 214
31   Проведение выборов депутатов Сената Парламента     -2 846
32   Проведение выборов депутатов Мажилиса Парламента  -10 797
Республики Казахстан
33   Проведение выборов депутатов Маслихатов           -25 571
694         Управление Делами Президента Республики Казахстан  -2 294
1      Административные расходы на республиканском уровне -1 256
1   Аппарат центрального органа                        -1 256
30      Программа государственных проектов по
первоочередным объектам                            -1 038
30   Строительство первоочередных объектов в г. Астане       0
31   Обеспечение функционирования государственных
резиденций                                              0
32   Обслуживание официальных делегаций                 -1 038
33   Содержание правительственных зданий                     0
33      Приобретение административного комплекса                0
2             Финансовая деятельность                        -2 728 622
217         Министерство финансов Республики Казахстан     -1 560 222
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                           -137 718
1   Аппарат центрального органа                       -46 237
2   Аппарат территориальных органов                   -91 481
3      Информационно-вычислительное обслуживание         -12 980
30      Проведение переписи государственных служащих         -978
32      Ведение реестра государственной собственности        -401
33      Хранение драгоценных металлов                        -217
35      Оплата банковских услуг, за пользование
клиринговой связью, электронной почтой,
внутризоновыми каналами связи                    -191 731
36      Оплата услуг консультантов по приватизации
государственной собственности и связанных с ней
споров                                            -67 398
37      Обеспечение финансовых органов нормативными
правовыми актами                                  -12 173
38      Модернизация Казначейства                        -812 266

637         Қазақстан Республикасының Конституциялық Кеңсесі     -339
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар          -339
1   Орталық органның аппараты                            -339
690         Қазақстан Республикасының Орталық сайлау
комиссиясы                                         -42 921
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -3 708
1   Орталық органның аппараты                          -3 708
30      Сайлаулар өткізу                                   -39 214
31   Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының
депутаттарын сайлауды өткізу                       -2 846
32   Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің
депутаттарын сайлауды өткізу                       -10 797
33   Маслихаттар депутаттарын сайлауды өткізу           -25 571
694         Қазақстан Республикасы Президентінің
Іс басқармасы                                      -2 294
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -1 256
1   Орталық органның аппараты                          -1 256
30      Бірінші кезектегі объектілер бойынша
мемлекеттік жобалардың бағдарламасы                -1 038
30   Астана қаласындағы бірінші кезектегі
объектілердің құрылысы                                  0
31   Мемлекеттік резиденциялардың жұмыс істеуін
қамтамасыз ету                                          0
32   Ресми делегацияларға қызмет көрсету                -1 038
33   Үкімет үйлерін ұстау                                    0
33      Әкімшілік кешенін сатып алу                             0
2             Қаржылық қызмет                                -2 728 622
217         Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі    -1 560 222
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар      -137 718
1   Орталық органның аппараты                         -46 237
2   Аумақтық органдардың аппараты                     -91 481
3      Ақпараттық-есептеу қызметін көрсету               -12 980
30      Мемлекеттік қызметшілердің санағын жүргізу           -978
32      Мемлекеттік меншіктің тізілімін жүргізу              -401
33      Қымбат металдарды сақтау                             -217
35      Банктік қызмет көрсетулер, клиринг байланысын,
электрондық почтаны, байланыстың ішкі аймақтық
арналарын пайдаланғаны үшін ақы төлеу            -191 731
36      Мемлекеттік меншікті жекешелендіру мен оған
байланысты даулар жөніндегі кеңесшілердің
қызметіне ақы төлеу                               -67 398
37      Қаржылық органдарды нормативтік құқықтық
актілермен қамтамасыз ету                         -12 173
38      Қазынашылықты жаңғырту                           -812 266

80  Реализация проекта за счет внешних займов        -799 086
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                          -13 181
39      Создание автоматизированной базы данных
о государственных финансах                           -893
40      Автоматизация процесса формирования
государственного бюджета                           -1 330
48      Развитие финансового сектора и сектора
предприятий                                       -90 959
80  Реализация проекта за счет внешних займов         -90 959
49      Техническая поддержка государственных органов    -231 176
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -231 176
219         Министерство государственных доходов
Республики Казахстан                           -1 163 969
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                           -417 247
1  Аппарат центрального органа                       -13 202
2  Аппарат территориальных органов                  -154 749
30  Аппарат Комитета налоговой полиции                -17 533
31  Аппарат территориальных органов Комитета
налоговой полиции                                 -17 838
32  Аппарат Таможенного комитета                      -88 954
33  Аппарат территориальных органов Таможенного
комитета                                         -124 971
30      Проведение процедур реорганизации и банкротства    -2 940
31      Печатание акцизных марок                         -407 329
32      Развитие финансового сектора                     -316 659
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -316 659
33      Обеспечение фискальных органов нормативными
правовыми актами                                  -19 794
311          Агентство Республики Казахстан по инвестициям      -1 439
1      Административные расходы на республиканском уровне   -124
1  Аппарат центрального органа                          -124
30      Проведение рекламно-информационной работы по
привлечению инвестиций                             -1 316
610          Агентство Республики Казахстан по государственным
закупкам                                             -387
1      Административные расходы на республиканском уровне   -387
1  Аппарат центрального органа                          -387
660          Национальная комиссия Республики Казахстан по
ценным бумагам                                     -2 605
1      Административные расходы на республиканском уровне -2 605
1  Аппарат центрального органа                        -2 605
3             Внешнеполитическая деятельность                  -265 697
204          Министерство иностранных дел Республики

80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -799 086
81  Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру
есебінен жобаны жүзеге асыру                      -13 181
39      Мемлекеттік қаржы туралы деректердің
автоматтандырылған базасын жасау                     -893
40      Мемлекеттік бюджетті қалыптастыру процесін
автоматтандыру                                     -1 330
48      Қаржылық секторды және кәсіпорындар
секторын дамыту                                   -90 959
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру      -90 959
49      Мемлекеттік органдарды техникалық қолдау         -231 176
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру    -231 176
219         Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
кіріс министрлігі                              -1 163 969
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар      -417 247
1  Орталық органның аппараты                         -13 202
2  Аумақтық органдардың аппараты                    -154 749
30  Салық полициясы комитетінің аппараты              -17 533
31  Салық полициясы комитетінің аумақтық
органдарының аппараты                             -17 838
32  Кеден комитетінің аппараты                        -88 954
33  Кеден комитетінің аумақтық органдарының аппараты -124 971
30      Қайта ұйымдастыру және банкроттық рәсімдерді
жүргізу                                            -2 940
31      Акциздік маркаларды басып шығару                 -407 329
32      Қаржылық секторды дамыту                         -316 659
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -316 659
33      Фискальдық органдарды нормативтік құқықтық
актілермен қамтамасыз ету                         -19 794
311          Қазақстан Республикасының Инвестициялар
жөніндегі агенттігі                                -1 439
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар          -124
1  Орталық органның аппараты                            -124
30      Инвестицияларды тарту жөніндегі жарнама-ақпарат
жұмыстарын жүргізу                                 -1 316
610          Қазақстан Республикасының Мемлекеттік сатып
алулар жөніндегі агенттігі                           -387
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар          -387
1  Орталық органның аппараты                            -387
660          Қазақстан Республикасының Бағалы қағаздар
жөніндегі ұлттық комиссиясы                        -2 605
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -2 605
1  Орталық органның аппараты                          -2 605
3             Сыртқы саясат қызметі                             -265 697
204          Қазақстан Республикасының Сыртқы істер

Казахстан                                        -265 697
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                             -1 153
1  Аппарат центрального органа                          -255
4  Аппарат органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии)           -898
30      Обеспечение политических, торгово-экономических
интересов страны                                  -34 849
30  Исполнительный секретариат СНГ                     -1 146
32  Межгосударственный экономический комитет
Экономического союза                               -3 425
33  Интеграционный комитет                             -7 887
34  Исполнительный комитет координации транспортного
совещания Министров транспорта стран-членов СНГ       -83
35  Межгосударственный авиационный комитет               -625
36  Межгосударственный экологический Совет               -226
37  Экономический суд СНГ                              -1 169
38  Межпарламентская Ассамблея                         -1 860
39  Межгосударственный совет по стандартизации,
метрологии и сертификации                             -40
40  Статистический комитет СНГ                         -1 038
42  Межгосударственный совет по чрезвычайным ситуациям
природного и техногенного характера                  -369
43  Межгосударственный совет по геодезии, картографии,
кадастру и дистанционному зондированию                -62
44  Межгосударственный совет по нефти и газу             -237
45  Межгосударственный совет по гидрометеорологии         -45
46  Секретариат межгосударственного совета участников
СНГ по сотрудничеству в машиностроении               -533
47  Межпарламентский комитет Республики Беларусь,
Республики Казахстан, Кыргызской Республики,
Российской Федерации                                 -972
48  Евроазиатское объединение угля и металла             -861
49  Совет в области химии и нефтехимии                   -169
50  Объединенный банк данных спецслужб стран СНГ по
борьбе с организованной преступностью              -1 262
51  Исполнительный комитет Межгосударственного Совета
Республики Казахстан, Кыргызской Республики
и Республики Узбекистан                                 0
52  Международный фонд спасения Арала                 -12 840
31      Участие в международных организациях                    0
32      Межгосударственная комплексная медико-социальная
программа воинов-интернационалистов                  -510
33      Межгосударственная радионавигационная программа      -320
34      Мемориальный комплекс "Брестская крепость-герой"     -816

министрлігі                                      -265 697
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -1 153
1  Орталық органның аппараты                            -255
4  Басқа елдердегі органдардың аппараты (елшіліктер,
өкілдіктер, дипломаттық миссиялар)                   -898
30      Елдің саяси, сауда-экономикалық мүдделерін
қамтамасыз ету                                    -34 849
30  ТМД-ның атқарушы хатшылығы                         -1 146
32  Экономикалық одақтың Мемлекетаралық экономикалық
комитеті                                           -3 425
33  Интеграциялық комитет                              -7 887
34  ТМД-ға мүше елдердің Көлік министрлерінің көлік
кеңесін үйлестірудің атқарушы комитеті                -83
35  Мемлекетаралық авиациялық комитет                    -625
36  Мемлекетаралық экологиялық кеңес                     -226
37  ТМД Экономикалық соты                              -1 169
38  Парламентаралық Ассамблея                          -1 860
39  Стандарттау, метрология және сертификаттау
жөніндегі мемлекетаралық кеңес                        -40
40  ТМД Статистикалық комитеті                         -1 038
42  Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайлар жөніндегі мемлекетаралық кеңес             -369
43  Геодезия, картография, кадастр және қашықтықтан
бақылау жөніндегі мемлекетаралық кеңес                -62
44  Мұнай және газ жөніндегі мемлекетаралық кеңес        -237
45  Гидрометеорология жөніндегі мемлекетаралық кеңес      -45
46  ТМД-ға қатысушылардың машина жасаудағы ынтымақтастық
жөніндегі мемлекетаралық кеңесінің хатшылығы         -533
47  Беларусь Республикасының, Қазақстан Республикасының,
Қырғыз Республикасының, Ресей Федерациясының
Парламентаралық комитеті                             -972
48  Көмір мен металдың евразиялық бірлестігі             -861
49  Химия және мұнай химиясы саласындағы кеңес           -169
50  ТМД елдерінің ұйымдасқан қылмысқа қарсы күрес
жөніндегі арнайы қызметтерінің біріктірілген
деректер банкі                                     -1 262
51  Қазақстан Республикасы, Қырғыз Республикасы және
Өзбекстан Республикасы мемлекетаралық кеңесінің
атқарушы комитеті                                       0
52  Аралды құтқарудың халықаралық қоры                -12 840
31      Халықаралық ұйымдарға қатысу                            0
32      Жауынгер-интернационалистердің мемлекетаралық
кешенді медициналық-әлеуметтік бағдарламасы          -510
33      Мемлекетаралық радионавигациялық бағдарлама          -320
34      "Қаһарман Брест қамалы" мемориалдық кешені           -816

35      Консульские услуги по оформлению документов        -1 472
36      Приобретение недвижимости для загранучреждений
МИДа за рубежом                                  -226 576
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -226 576
4             Фундаментальные и прикладные научные
исследования                                     -424 617
101         Администрация Президента Республики Казахстан      -1 489
30      Прогнозно-аналитическое обеспечение
стратегических аспектов внутренней и внешней
политики государства                               -1 489
30  Казахстанский институт стратегических
исследований                                       -1 489
206         Министерство науки и высшего образования
Республики Казахстан                             -339 125
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                             -1 521
1  Аппарат центрального органа                        -1 448
30  Аппарат специального представительства на
космодроме "Байконур"                                 -73
31      Фундаментальные и прикладные научно-технические
программы                                        -303 142
30  Национальная Академия наук Республики Казахстан    -1 010
31  Государственные премии и стипендии в области
науки, техники и образования                       -1 550
32  Фундаментальные и прикладные научные исследования-300 573
32      Обеспечение доступности научно-технической
информации                                        -30 797
33      Хранение научно-исторических ценностей на
республиканском уровне                                -18
30  Музей им. К.Сатпаева                                  -18
34      Аттестация научных кадров                          -3 647
208         Министерство обороны Республики Казахстан         -17 500
30      Прикладные научные исследования и опытно-
конструкторские работы оборонного характера       -17 500
30  Прикладные научные исследования и опытно-
конструкторские работы оборонного характера       -17 500
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                         -32 571
30      Прикладные научные исследования в области
сельского, водного (разработка водного кадастра)
и лесного хозяйства и охраны окружающей среды     -32 571
30  Прикладные научные исследования в области
сельского хозяйства                               -32 571
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                               -1 100
41      Прикладные научные исследования в области
транспорта и коммуникаций                          -1 100
30  Прикладные научные исследования в области
транспорта и коммуникаций                          -1 100
218         Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан              -7 460
30      Прикладные научные исследования в области
охраны окружающей среды и геологии использования
недр                                               -7 460
10  Прикладные научные исследования в области

35      Құжаттарды дайындау бойынша консулдық қызметтер    -1 472
36      Сыртқы істер министрлігінің шетелдегі шетелдік
мекемелеріне жылжымайтын мүлік сатып алу         -226 576
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -226 576
4             Іргелі және қолданбалы ғылыми зерттеулер         -424 617
101         Қазақстан Республикасы Президентінің әкімшілігі    -1 489
30      Мемлекеттің ішкі және сыртқы саясатының
стратегиялық аспектілерін болжамды-талдамалық
қамтамасыз ету                                     -1 489
30  Қазақстан стратегиялық зерттеу институты           -1 489
206         Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары
білім министрлігі                                -339 125
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік
шығыстар                                           -1 521
1  Орталық органның аппараты                          -1 448
30  "Байқоңыр" ғарыш айлағындағы арнайы
өкілдіктің аппараты                                   -73
31      Іргелі және қолданбалы ғылыми-техникалық
бағдарламалар                                    -303 142
30  Қазақстан Республикасының Ұлттық Ғылыми
Академиясы                                         -1 010
31  Ғылым, техника және білім беру саласындағы
мемлекеттік сыйлықақылар мен стипендиялар           -1 550
32  Түбегейлі және қолданбалы ғылыми зерттеу          -300 573
32      Ғылыми-техникалық ақпараттың жетімділігін
қамтамасыз ету                                    -30 797
33      Ғылыми-тарихи құндылықтарды республикалық
деңгейде қорғау                                       -18
30  Қ.Сәтпаев атындағы мұражай                            -18
34      Ғылыми кадрларды аттестаттау                       -3 647
208         Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі    -17 500
30      Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
мен тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар           -17 500
30  Қорғаныс сипатындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер
мен тәжірибелік-конструкторлық жұмыстар           -17 500
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                       -32 571
30      Ауыл шаруашылығы, су (су кадастрын әзірлеу)
және орман шаруашылығы мен қоршаған ортаны
қорғау саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер   -32 571
30  Ауыл шаруашылығы саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер                                        -32 571
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                            -1 100
41      Көлік және коммуникациялар саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер                                  -1 100
30  Көлік және коммуникациялар саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер                                  -1 100
218         Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау министрлігі                 -7 460
30      Қоршаған ортаны қорғау және жер қойнауын
пайдалану геологиясы саласындағы қолданбалы
ғылыми зерттеулер                                  -7 460
10  Қоршаған ортаны қорғау саласындағы қолданбалы

охраны окружающей среды                            -2 982
30  Прикладные научные исследования в области
геологии использования недр                        -4 478
224         Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                              -18 331
30      Прикладные научные исследования в области
образования и здравоохранения                     -18 331
30  Прикладные научные исследования в области
образования                                        -3 370
32  Прикладные научные исследования в области
здравоохранения                                   -14 901
33  Национальный центр проблем туберкулеза
Республики Казахстан                                  -60
230         Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан                          -1
40      Прикладные научные исследования в области культуры     -1
30  Прикладные научные исследования в области культуры     -1
232         Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                                 -856
30      Прикладные научные исследования в области
энергетики, индустрии, строительства, стандартизации,
сертификации, метрологии и систем качества           -547
30  Прикладные научные исследования в области
энергетики                                           -117
34  Прикладные научные исследования в области
сертификации                                            0
35  Прикладные научные исследования в области метрологии -286
36  Прикладные научные исследования в области систем
качества                                             -144
40      Научные исследования в области микрографии           -309
30  Институт микрографии                                 -309
308         Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                               0
30      Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера                                               0
30  Прикладные научные исследования в области
чрезвычайных ситуаций природного и техногенного
характера                                               0
604         Агентство по стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан                                  -80
30      Прикладные научные исследования в области экономики
и государственного управления                         -80
606         Агентство Республики Казахстан по статистике         -800
32      Прикладные научные исследования в области
информационной системы                               -800
30  Прикладные научные исследования в области
информационной системы                               -800

ғылыми зерттеулер                                  -2 982
30  Жер қойнауын пайдалану геологиясы саласындағы
қолданбалы ғылыми зерттеулер                       -4 478
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                            -18 331
30      Білім беру және денсаулық сақтау саласындағы
қолданбалы ғылыми зерттеулер                      -18 331
30  Білім беру саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер                                         -3 370
32  Денсаулық сақтау саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер                                        -14 901
33  Қазақстан Республикасы туберкулез проблемаларының
ұлттық орталығы                                       -60
230         Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министрлігі                           -1
40      Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеу         -1
30  Мәдениет саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер      -1
232         Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі                               -856
30      Энергетика, индустрия, құрылыс, стандарттау,
сертификаттау, метрология және сапа жүйелері
салаларындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер           -547
30  Энергетика саласындағы қолданбалы зерттеулер         -117
34  Сертификаттау саласындағы қолданбалы зерттеулер         0
35  Метрология саласындағы қолданбалы зерттеулер         -286
36  Сапа жүйелері саласындағы қолданбалы зерттеулер      -144
40      Микрография саласындағы ғылыми зерттеулер            -309
30  Микрография институты                                -309
308         Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөніндегі агенттігі                                     0
30      Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар
саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер                0
30  Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше жағдайлар
саласындағы қолданбалы ғылыми зерттеулер                0
604         Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөніндегі агенттігі                   -80
30      Экономика және мемлекеттік басқару саласындағы
қолданбалы ғылыми зерттеулер                          -80
606         Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі
агенттігі                                            -800
32      Ақпараттық жүйелер саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер                                           -800
30  Ақпараттық жүйелер саласындағы қолданбалы ғылыми
зерттеулер                                           -800

647         Национальный научно-технический центр              -5 304
30      Фундаментальные научные исследования в области
информационной и национальной безопасности         -5 304
30  Национальный научно-технический центр                   0
31  Институт прикладной математики                     -3 702
32  Институт специального технического исследования      -620
33  Институт эргономики                                  -982
5             Планирование и статистическая деятельность        -33 441
603         Агентство Республики Казахстан по экономическому
планированию                                         -813
1      Административные расходы на республиканском уровне   -813
1  Аппарат центрального органа                          -813
604         Агентство по стратегическому планированию и реформам
Республики Казахстан                                 -124
1      Административные расходы на республиканском уровне   -124
1  Аппарат центрального органа                          -124
606         Агентство Республики Казахстан по статистике      -32 503
1      Административные расходы на республиканском уровне -5 302
1  Аппарат центрального органа                        -3 895
2  Аппарат территориальных органов                    -1 407
3      Информационно-вычислительное обслуживание          -5 862
30      Проведение переписи населения                     -12 193
31      Создание информационно-статистических баз данных
о социально-экономическом положении республики     -9 146
30  Информационно-статистические центры                -4 274
31  Создание информационно-статистических баз данных   -4 872
6             Общие кадровые вопросы                             -6 847
608         Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                             -6 847
1      Административные расходы на республиканском уровне -6 847
1  Аппарат центрального органа                        -6 847
9             Прочие государственные услуги общего характера     -2 870
224         Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                               -2 870
1      Административные расходы на республиканском уровне -2 870
1  Аппарат центрального органа                        -2 870
2                Оборона                                          -525 432
1             Военные нужды                                    -493 179

647         Ұлттық ғылыми-техникалық орталық                   -5 304
30      Ақпараттық және ұлттық қауіпсіздік саласындағы
іргелі ғылыми зерттеулер                           -5 304
30  Ұлттық ғылыми-техникалық орталық                        0
31  Қолданбалы математика институты                    -3 702
32  Арнайы техникалық зерттеу институты                  -620
33  Эргономика институты                                 -982
5             Жоспарлау және статистикалық қызмет               -33 441
603         Қазақстан республикасының Экономикалық жоспарлау
жөніндегі агенттігі                                  -813
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар          -813
1  Орталық органның аппараты                            -813
604         Қазақстан Республикасының Стратегиялық жоспарлау
және реформалар жөніндегі агенттігі                  -124
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар          -124
1  Орталық органның аппараты                            -124
606         Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі
агенттігі                                         -32 503
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -5 302
1  Орталық органның аппараты                          -3 895
2  Аумақтық органдардың аппараты                      -1 407
3      Ақпараттық-есептеу қызметін көрсету                -5 862
30      Халық санағын жүргізу                             -12 193
31      Республиканың әлеуметтік-экономикалық жағдайы
жөніндегі деректердің ақпараттық-статистикалық
базаларын құру                                     -9 146
30  Ақпараттық-статистикалық орталықтар                -4 274
31  Деректердің ақпараттық-статистикалық
базаларын құру                                     -4 872
6             Жалпы кадрлық мәселелер                            -6 847
608         Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет
істері жөніндегі агенттігі                         -6 847
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -6 847
1  Орталық органның аппараты                          -6 847
9             Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттік қызмет
көрсетулер                                         -2 870
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау,
білім және спорт министрлігі                       -2 870
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -2 870
1  Орталық органның аппараты                          -2 870
2                Қорғаныс                                         -525 432
1             Әскери мұқтаждар                                 -493 179

208         Министерство обороны Республики Казахстан        -478 331
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -34 463
1  Аппарат центрального органа                       -11 072
4  Аппарат органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии)         -3 122
30  Аппарат военных комиссариатов                     -20 269
5      Содержание воинских частей                       -262 724
30  Воинские части сил общего назначения              -59 503
31  Воинские части сил охраны государственной границы -87 251
32  Воинские части сил воздушной обороны              -35 955
33  Воинские части специального назначения            -80 014
31      Международное сотрудничество в области обороны     -9 310
30  Международное сотрудничество в области обороны     -4 766
31  Международное сотрудничество в области охраны
государственной границы                            -4 544
32      Обеспечение деятельности воинских частей          -26 710
30  Инженерно-техническое обеспечение                       0
31  Обеспечение вооружением, техникой и другими
средствами                                              0
32  Обеспечение продуктами питания воинских частей        -17
33  Обеспечение медикаментами воинских частей            -204
34  Обеспечение горюче-смазочными материалами
воинских частей                                         0
35  Обеспечение обмундированием и массовыми средствами
гигиены воинских частей                                 0
36  Обеспечение связью воинских частей                   -417
37  Перевозки грузов                                   -7 549
38  Жилищно-коммунальные услуги для воинских частей   -18 522
40  Перевозки личного состава                               0
35      Обеспечение деятельности воинских частей сил охраны
государственной границы                          -145 125
30  Инженерно-техническое обеспечение                 -11 000
31  Обеспечение вооружением, техникой и другими
средствами                                              0
32  Обеспечение продуктами питания воинских частей    -60 000
33  Обеспечение медикаментами воинских частей          -5 000
34  Обеспечение горюче-смазочными материалами
воинских частей                                   -30 000
35  Обеспечение обмундированием и массовыми
средствами гигиены воинских частей                -31 620
36  Обеспечение связью воинских частей                 -2 100
37  Жилищно-коммунальные услуги для воинских частей      -404

208         Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі   -478 331
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар       -34 463
1  Орталық органның аппараты                         -11 072
4  Басқа елдердегі органдардың аппараты (елшіліктер,
өкілдіктер, дипломаттық миссиялар)                 -3 122
30  Әскери комиссариаттардың аппараты                 -20 269
5      Әскер бөлімдерін ұстау                           -262 724
30  Жалпы мақсаттағы күштердің әскери бөлімдері       -59 503
31  Мемлекеттік шекараны қорғау күштерінің
әскери бөлімдері                                  -87 251
32  Әуе қорғанысы күштерінің әскери бөлімдері         -35 955
33  Арнайы мақсаттағы әскери бөлімдер                 -80 014
31      Қорғаныс саласындағы халықаралық ынтымақтастық     -9 310
30  Қорғаныс саласындағы халықаралық ынтымақтастық     -4 766
31  Мемлекеттік шекараны қорғау саласындағы
халықаралық ынтымақтастық                          -4 544
32      Әскери бөлімдердің қызметін қамтамасыз ету        -26 710
30  Инженерлік-техникалық қамтамасыз ету                    0
31  Қару-жарақпен, техникамен және басқа да
құралдармен қамтамасыз ету                              0
32  Әскери бөлімдерді тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету    -17
33  Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен қамтамасыз ету   -204
34  Әскери бөлімдерді жанар-жағар май материалдарымен
қамтамасыз ету                                          0
35  Әскери бөлімдерді киім-кешектермен және жалпы
гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету                   0
36  Әскери бөлімдерді байланыспен қамтамасыз ету         -417
37  Жүктерді тасымалдау                                -7 549
38  Әскери бөлімдер үшін тұрғын үй-коммуналдық
қызмет көрсетулер                                 -18 522
40  Жеке құрамды тасымалдау                                 0
35      Мемлекеттік шекара күзеті күштері әскери бөлімдерінің
қызметін қамтамасыз ету                          -145 125
30  Инженерлік-техникалық қамтамасыз ету              -11 000
31  Қару-жарақпен, техникамен және басқа да
құралдармен қамтамасыз ету                              0
32  Әскери бөлімдерді тамақ өнімдерімен қамтамасыз ету-60 000
33  Әскери бөлімдерді дәрі-дәрмектермен қамтамасыз ету -5 000
34  Әскери бөлімдерді жанар-жағар май материалдарымен
қамтамасыз ету                                    -30 000
35  Әскери бөлімдерді киім-кешектермен және жалпы
гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету             -31 620
36  Әскери бөлімдерді байланыспен қамтамасыз ету       -2 100
37  Әскери бөлімдерге арналған тұрғын үй-коммуналдық
қызмет көрсетулер                                    -404

38  Межгосударственные перевозки                       -5 000
678         Республиканская гвардия Республики Казахстан      -14 848
1      Административные расходы на республиканском уровне   -135
1  Аппарат центрального органа                          -135
5      Содержание воинских частей                        -14 713
30  Воинские части                                    -14 713
2             Организация работы по чрезвычайным ситуациям      -32 254
308         Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                         -32 254
1      Административные расходы на республиканском уровне -8 547
1  Аппарат центрального органа                          -980
2  Аппарат территориальных органов                    -7 367
3      Информационно-вычислительное обслуживание          -4 114
31      Ликвидация чрезвычайных ситуаций природного и
техногенного характера                             -8 490
30  Республиканский оперативно-спасательный отряд в
г. Алматы                                             -69
32  Воинская часть в г. Караганде                      -3 356
33  Воинская часть в г. Узунагаш Алматинской области   -2 282
34  Воинская часть гражданской обороны в г. Узунагаш
Алматинской области                                -2 783
32      Эксплуатация и развитие объектов селезащиты       -11 103
30  "Казселезащита"                                    -4 090
31  Развитие объектов селезащиты                       -7 013
Общественный порядок и безопасность              -605 486
1             Правоохранительная деятельность                  -952 898
201         Министерство внутренних дел Республики Казахстан -952 898
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                           -278 588
1  Аппарат центрального органа                       -22 542
2  Аппарат территориальных органов                  -256 046
4      Оплата труда адвокатов на следствии                -1 586
21      Охрана общественного порядка и обеспечение
общественной безопасности на республиканском
уровне                                            -36 819
30  Соединения и части внутренних войск               -36 819
31      Содержание осужденных и следственно-арестованных
лиц                                              -196 243
30  Исправительные учреждения и следственные
изоляторы                                        -196 243
32      Программа по борьбе с наркотизмом                    -212
34      Государственный проект 3                         -292 450
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -292 450
35      Изготовление паспортов и удостоверений личности

38  Мемлекетаралық тасымалдар                          -5 000
678         Қазақстан Республикасының Республикалық Ұланы     -14 848
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар          -135
1  Орталық органның аппараты                            -135
5      Әскер бөлімдерін ұстау                            -14 713
30  Әскери бөлімдер                                   -14 713
2             Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды
ұйымдастыру                                       -32 254
308         Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөніндегі агенттігі                               -32 254
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -8 547
1  Орталық органның аппараты                            -980
2  Аумақтық органдардың аппараты                      -7 567
3      Ақпараттық-есептеу қызметін көрсету                -4 114
31      Табиғи және техногендік сипаттағы төтенше
жағдайларды жою                                    -8 490
30  Алматы қаласындағы республикалық жедел-құтқару
жасағы                                                -69
32  Қарағанды қаласындағы әскери бөлім                 -3 356
33  Алматы облысының Ұзынағаш қаласындағы әскери бөлім -2 282
34  Алматы облысының Ұзынағаш қаласындағы азаматтық
қорғаныс әскери бөлімі                             -2 783
32      Селден қорғау объектілерін пайдалану және дамыту  -11 103
30  "Қазселденқорғау"                                  -4 090
31  Селден қорғау объектілерін дамыту                  -7 013
3              Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік                 -605 486
1             Құқыққорғау қызметі                              -952 898
201         Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі -952 898
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар      -278 588
1  Орталық органның аппараты                         -22 542
2  Аумақтық органдардың аппараты                    -256 046
4      Тергеу ісіндегі адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу   -1 586
21      Қоғамдық тәртіпті қорғау және қоғамдық
қауіпсіздікті республикалық деңгейде қамтамасыз
ету                                               -36 819
30  Ішкі әскерлердің құрамалары және бөлімдері        -36 819
31      Сотталғандарды және тергеудегі тұтқынға
алынған адамдарды ұстау                          -196 243
30  Түзеу мекемелері мен тергеу изоляторлары         -196 243
32      Нашақорлыққа қарсы күрес жөніндегі бағдарлама        -212
34      Мемлекеттік жоба 3                               -292 450
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -292 450
35      Қазақстан Республикасы азаматтарының төлқұжаттары

граждан Республики Казахстан                     -147 000
36      Укрепление материально-технической базы                 0
2             Правовая деятельность                            -460 306
221         Министерство юстиции Республики Казахстан        -460 306
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -15 820
1  Аппарат центрального органа                        -5 275
2  Аппарат территориальных органов                   -10 546
31      Отправление правосудия                           -109 550
30  Военные суды                                       -6 119
31  Областные, Астанинский и Алматинский городские
суды                                              -44 622
32  Районные суды                                     -58 810
32      Проведение судебных экспертиз                      -1 449
30  Центр судебной экспертизы                          -1 449
33      Оказание юридических услуг населению по
регистрации актов гражданского состояния           -4 463
30  Районные ЗАГСы                                     -4 463
34      Обеспечение правовой информацией                   -8 625
36      Защита интересов государства в судах               -2 953
37      Оплата труда адвокатов за участие в суде              -95
38      Поддержка единой республиканской системы
регистрации недвижимого имущества                -113 945
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -108 705
81  Реализация проекта за счет софинансирования
из республиканского бюджета                        -5 240
39      Поддержка правовой реформы                       -203 406
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -168 471
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                          -34 935
3             Судебная деятельность                                -290
501         Верховный Суд Республики Казахстан                   -290
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                               -290
1  Аппарат центрального органа                          -290
4             Деятельность по обеспечению законности и
правопорядка                                      -48 814
502         Генеральная Прокуратура Республики Казахстан      -46 225
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -38 167
1  Аппарат центрального органа                        -5 983
2  Аппарат территориальных органов                   -32 184
30      Ведение криминального и оперативного учетов        -8 058
30  Центр правовой статистики информации               -8 058
609         Государственная комиссия Республики Казахстан
по борьбе с коррупцией                             -2 589
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                             -2 589
1  Аппарат центрального органа                        -2 589
5             Деятельность по обеспечению безопасности

мен жеке куәліктерін дайындау                    -147 000
36      Материалдық-техникалық базаны нығайту                   0
2             Құқықтық қызмет                                  -460 306
221         Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі     -460 306
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар       -15 820
1  Орталық органның аппараты                          -5 275
2  Аумақтық органдардың аппараты                     -10 546
31      Әділ сот ісін жүргізу                            -109 550
30  Әскери соттар                                      -6 119
31  Облыстық, Астана және Алматы қалалық соттары      -44 622
32  Аудандық соттар                                   -58 810
32      Сот сараптамаларын жүргізу                         -1 449
30  Сот сараптамасы орталығы                           -1 449
33      Халыққа азаматтық хал актілерін тіркеу жөнінде
заң қызметін көрсету                               -4 463
30  Аудандық АХАТ-тар                                  -4 463
34      Құқықтық ақпаратпен қамтамасыз ету                 -8 625
36      Соттарда мемлекеттің мүддесін қорғау               -2 953
37      Сотқа қатысқаны үшін адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу -95
38      Жылжымайтын мүлікті бірыңғай республикалық
тіркеу жүйесін қолдау                            -113 945
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -108 705
81  Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру
есебінен жобаны жүзеге асыру                       -5 240
39      Құқықтық реформаны қолдау                        -203 406
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -168 471
81  Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру
есебінен жобаны жүзеге асыру                      -34 935
3             Сот қызметі                                          -290
501         Қазақстан Республикасының Жоғарғы Соты               -290
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар          -290
1  Орталық органның аппараты                            -290
4             Заңды және құқықтық тәртіпті қамтамасыз ету
қызметі                                           -48 814
502         Қазақстан Республикасының Бас Прокуратурасы       -46 225
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар       -38 167
1  Орталық органны
ң аппараты                          -5 983
2  Аумақтық органдардың аппараты                     -32 184
30      Қылмыстық және жедел есептерді жүргізу             -8 058
30  Құқықтық статистикасы және ақпарат орталығы        -8 058
609         Қазақстан Республикасының Сыбайлас жемқорлыққа
қарсы күрес жөніндегі мемлекеттік комиссиясы       -2 589
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -2 589
1  Орталық органның аппараты                          -2 589
5             Жеке бастың, қоғамның және мемлекеттің

личности, общества и государства                  856 822
410         Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                         899 312
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -171 259
1  Аппарат центрального органа                        -78 130
2  Аппарат территориальных органов                    -93 128
4  Аппарат органов в других странах (посольства,
представительства, дипломатические миссии)               0
4      Оплата труда адвокатов на следствии                 -5 000
30      Обеспечение правительственной связью
государственных органов                           -71 678
30  Агентство правительственной связи                 -71 678
31      Борьба с терроризмом                              -20 017
30  Служба "А"                                        -20 017
34      Государственный проект 2                        1 167 266
80  Реализация проекта за счет внешних займов       1 167 266
611         Агентство Республики Казахстан по защите
государственных секретов                             -908
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                               -908
1  Аппарат центрального органа                          -908
680         Служба охраны Президента Республики Казахстан     -41 581
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -41 581
1  Аппарат центрального органа                       -10 023
30  Аппарат по обеспечению охранных мероприятий       -31 558
4                Образование                                      -705 860
2             Начальное и среднее образование                  -195 021
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                              -30 912
30     Субсидирование общеобразовательного обучения
на республиканском уровне                         -30 912
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                      -164 109
31     Государственная поддержка одаренных детей         -33 935
30  Шымкентская республиканская военная школа-
интернат                                           -7 403
31  Карагандинская республиканская военная школа-
интернат                                           -3 686
32  Алматинская республиканская военная школа-
интернат им. Б.Момышулы                           -3 532
33  Республиканская казахская средняя музыкальная
школа-интернат им. Жубанова                        -4 325
34  Республиканская специальная физико-математическая

қауіпсіздігін қамтамасыз ету қызметі              856 822
410         Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік
комитеті                                          899 312
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар       -171 259
1  Орталық органның аппараты                          -78 130
2  Аумақтық органдардың аппараты                      -93 128
4  Басқа елдердегі органдардың аппараты (елшіліктер,
өкілдіктер, дипломаттық миссиялар)                       0
4      Тергеу ісіндегі адвокаттардың еңбегіне ақы төлеу    -5 000
30      Мемлекеттік органдарды үкіметтік байланыспен
қамтамасыз ету                                     -71 678
30  Үкіметтік байланыс агенттігі                       -71 678
31      Терроризмге қарсы күрес жүргізу                    -20 017
30  "А" қызметі                                        -20 017
34      Мемлекеттік жоба 2                               1 167 266
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     1 167 266
611         Қазақстан Республикасының Мемлекеттік құпияларды
қорғау жөніндегі агенттігі                            -908
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар           -908
1  Орталық органның аппараты                             -908
680         Қазақстан Республикасы Президентінің күзет қызметі -41 581
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -41 581
1  Орталық органның аппараты                          -10 023
30  Қорғау іс шараларын қамтамасыз ету жөніндегі
аппарат                                            -31 558
4                Білім беру                                        -705 860
2             Бастауыш және орта білім беру                     -195 021
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                            -30 912
30     Республикалық деңгейде жалпы білім беруді
субсидиялау                                        -30 912
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                            -164 109
31     Дарынды балаларды мемлекеттік қолдау               -33 935
30  Шымкент республикалық әскери мектеп-интернаты      -7 403
31  Қарағанды республикалық әскери мектеп-интернаты    -3 686
32  Б. Момышұлы атындағы Алматы республикалық әскери
мектеп-интернаты                                   -3 532
33  Жұбанов атындағы республикалық қазақ орта музыка
мектеп-интернаты                                   -4 325
34  Республикалық арнайы физика-математика мектеп-

школа-интернат                                     -2 711
35  Республиканская школа-интернат с углубленным
изучением казахского языка                         -3 645
36  Республиканская школа-интернат для одаренных в
спорте детей им. Х.Мунайтпасова                    -1 023
37  Республиканская школа-интернат для одаренных в
спорте детей им. К.Ахметова                        -7 609
33     Государственная поддержка школьных экспериментов  -17 618
34     Проведение школьных олимпиад                           -9
61     Обеспечение учебниками учащихся общеобразовательных
учреждений                                       -305 382
32  Приобретение и доставка учебников для учащихся
до регионов                                       -82 398
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -222 984
62     Информатизация системы среднего образования
на республиканском уровне                         192 835
31  Информатизация системы среднего образования
на республиканском уровне за счет внутренних
источников                                        -35 050
80  Реализация проекта за счет внешних займов         227 885
4             Среднее специальное образование                   -67 295
201         Министерство внутренних дел Республики Казахстан   -6 484
7     Подготовка кадров в средних специальных
учебных заведениях на республиканском уровне       -6 484
30  Актюбинский юридический колледж                      -695
31  Акмолинский юридический колледж                         0
32  Павлодарский юридический колледж                   -2 021
33  Шымкентский юридический колледж                    -1 704
34  Семипалатинский юридический колледж                -1 896
35  Алматинский юридический колледж                      -167
208         Министерство обороны Республики Казахстан         -10 162
7      Подготовка кадров в средних специальных
учебных заведениях на республиканском уровне      -10 162
30  Кадетский корпус, Северо-Казахстанская область     -6 300
31  Военный колледж спорта г. Алматы                     -121
32  Филиал военного колледжа спорта, г. Щучинск
Северо-Казахстанской области                          -30
33  Республиканская школа "Жас улан" им. генерала
С. Нурмагамбетова                                  -3 711
224         Министерство здравоохранения, образования
и спорта Республики Казахстан                     -50 649
7      Подготовка кадров в средних специальных учебных
заведениях на республиканском уровне              -50 649
5             Переподготовка кадров                             -46 785
104         Канцелярия Премьер-Министра Республики
Казахстан                                             -86

интернаты                                          -2 711
35  Қазақ тілін тереңдетіп оқытатын республикалық
мектеп-интернат                                    -3 645
36  Спорттағы дарынды балаларға арналған Қ. Мұңайтпасов
атындағы республикалық мектеп-интернат             -1 023
37  Спорттағы дарынды балаларға арналған Қ. Ахметов
атындағы республикалық мектеп-интернаты            -7 609
33     Мектептегі эксперименттерді мемлекеттік қолдау    -17 618
34     Мектеп олимпиадаларын өткізу                           -9
61     Орта білім беру жүйесі оқушыларын оқулықпен
қамтамасыз ету                                   -305 382
32  Оқушылар үшін оқулықтарды сатып алу және
аймақтарға жеткізу                                -82 398
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -222 984
62     Республикалық деңгейде орта білім беру жүйесін
ақпараттандыру                                    192 835
31  Ішкі көздер есебінен республикалық деңгейдегі
орта білім беру жүйелерін ақпараттандыру          -35 050
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру      227 885
4             Арнаулы орта білім беру                           -67 295
201         Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі   -6 484
7     Республикалық деңгейде арнаулы орта оқу
орындарында кадрлар даярлау                        -6 484
30  Ақтөбе заң колледжі                                  -695
31  Ақмола заң колледжі                                     0
32  Павлодар заң колледжі                              -2 021
33  Шымкент заң колледжі                               -1 704
34  Семей заң колледжі                                 -1 896
35  Алматы заң колледжі                                  -167
208         Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі    -10 162
7      Республикалық деңгейде арнаулы орта оқу
орындарында кадрлар даярлау                       -10 162
30  Кадет корпусы, Солтүстік Қазақстан облысы          -6 300
31  Спорт әскери колледжі, Алматы қаласы                 -121
32  Спорт әскери колледжінің филиалы, Солтүстік
Қазақстан облысы Шортанды қаласы                      -30
33  Генерал С. Нұрмагамбетов атындағы республикалық
"Жас ұлан" мектебі                                 -3 711
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                            -50 649
7      Республикалық деңгейде арнаулы орта оқу орындарында
кадрлар даярлау                                   -50 649
5             Кадрларды қайта даярлау                           -46 785
104         Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің
Кеңсесі                                               -86

10      Переподготовка кадров на республиканском уровне       -86
30  Переподготовка кадров для выполнения государственных
функций                                               -86
201         Министерство внутренних дел Республики Казахстан     -531
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне      -531
30  Училище первоначальной подготовки                    -531
204         Министерство иностранных дел Республики Казахстан  -4 733
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне    -4 733
5  Переподготовка кадров аппарата                     -4 733
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                               0
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне         0
6  Переподготовка кадров государственных учреждений        0
213         Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                                  -37
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне       -37
6  Переподготовка кадров государственных учреждений      -37
217         Министерство финансов Республики Казахстан           -203
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне      -203
5  Переподготовка кадров аппарата                       -203
219         Министерство государственных доходов Республики
Казахстан                                               0
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне         0
5  Переподготовка кадров аппарата                          0
221         Министерство юстиции Республики Казахстан               0
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне         0
6  Переподготовка кадров государственных учреждений        0
224         Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                              -37 798
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне   -37 798
6  Переподготовка кадров государственных учреждений  -37 798
308         Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                               0
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне         0
6  Переподготовка кадров государственных учреждений        0
606         Агентство Республики Казахстан по статистике         -240
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне      -240
5  Переподготовка кадров аппарата                       -240
608         Агентство Республики Казахстан по делам
государственной службы                             -3 157
10      Переподготовка кадров на республиканском уровне    -3 157
30  Академия государственной службы при Президенте

10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        -86
30  Мемлекеттік функцияларды орындау үшін кадрларды
қайта даярлау                                         -86
201         Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі     -531
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау       -531
30  Бастапқы даярлық училищесі                           -531
204         Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі -4 733
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау     -4 733
5  Аппараттың кадрларын қайта даярлау                 -4 733
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                             0
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау         0
6  Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау        0
213         Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі                         -37
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау        -37
6  Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау      -37
217         Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          -203
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау       -203
5  Аппараттың кадрларын қайта даярлау                   -203
219         Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс
министрлігі                                             0
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау          0
5  Аппараттың кадрларын қайта даярлау                      0
221         Қазақстан Республикасының Әділет министрлігі            0
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау          0
6  Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау        0
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                            -37 798
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау    -37 798
6  Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау  -37 798
308         Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөніндегі агенттігі                                     0
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау         0
6  Мемлекеттік мекемелердің кадрларын қайта даярлау        0
606         Қазақстан Республикасының Статистика жөніндегі
агенттігі                                            -240
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау       -240
5  Аппараттың кадрларын қайта даярлау                   -240
608         Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет
істері жөніндегі агенттігі                         -3 157
10      Республикалық деңгейде кадрларды қайта даярлау     -3 157
30  Қазақстан Республикасы Президенті жанындағы

Республики Казахстан                               -3 157
6             Высшее образование                               -389 755
201         Министерство внутренних дел Республики
Казахстан                                          -6 408
9      Подготовка кадров в высших учебных заведениях на
республиканском уровне                             -6 408
32  Костанайский юридический институт                    -807
33  Высшее военное училище внутренних войск,
г. Петропавловск                                   -2 784
34  Академия Министерства внутренних дел Республики
Казахстан                                          -2 817
35  Карагандинский юридический институт                     0
206         Министерство науки и высшего образования Республики
Казахстан                                        -265 563
9      Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                        -265 563
31  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственному образовательному
заказу (грант)                                          0
32  Подготовка кадров в высших учебных заведениях           0
за рубежом
33  Подготовка кадров в Казахском государственном
университете им. Аль-Фараби                      -23 586
34  Подготовка кадров в Международном Казахско-
Турецком университете им. Х.А.Яссави              -8 377
91  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны                                   -230 183
97  Выплата комиссионного вознаграждения (интереса)
банку-агенту за обслуживание процесса
кредитования                                      -3 417
208         Министерство обороны Республики Казахстан        -48 518
9      Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                        -48 518
30  Высшее военное командное пограничное училище,
г. Алматы                                        -22 902
31  Высшее военно-летное училище, г. Актюбинск        -8 616
32  Военный факультет при Академии гражданской
авиации, г. Алматы                                -2 727
33  Военная академия, г. Алматы                      -14 274
219         Министерство государственных доходов
Республики Казахстан                                 -14
9      Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                            -14
30  Академия налоговой полиции                           -14
224         Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                              -48 024
9      Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                         -48 024
31  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственному образовательному
заказу (грант)                                          0
91  Подготовка кадров в высших учебных заведениях

Мемлекеттік қызмет академиясы                      -3 157
6             Жоғары білім беру                                -389 755
201         Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі   -6 408
9      Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында
кадрлар даярлау                                    -6 408
32  Қостанай заң институты                               -807
33  Ішкі әскерлердің жоғары әскери училищесі,
Петропавл қаласы                                   -2 784
34  Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігінің
Академиясы                                         -2 817
35  Қарағанды заң институты                                 0
206         Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім
министрлігі                                      -265 563
9      Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында
кадрлар даярлау                                  -265 563
31  Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша ел
ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау
(грант)                                                 0
32  Шетелдердегі жоғары оқу орындарында кадрларды           0
даярлау
33  Әл-Фараби атындағы Қазақ мемлекеттік университетінде
кадрларды даярлау                                 -23 586
34  Қ.А. Иассауи атындағы Халықаралық қазақ-
түрік университетінде кадрларды даярлау            -8 377
91  Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды
даярлау                                          -230 183
97  Несиелендіру процесіне қызмет көрсеткені үшін
банк-агенттерге сыйақылар (мүдделер) төлеу        -3 417
208         Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі   -48 518
9      Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында
кадрларды даярлау                                -48 518
30  Жоғары әскери командалық шекаралық училище,
Алматы қаласы                                    -22 902
31  Жоғары әскери-ұшқыштар училищесі, Ақтөбе қаласы   -8 616
32  Азаматтық авиация Академиясының жанындағы әскери
факультет, Алматы қаласы                          -2 727
33  Әскери академия, Алматы қаласы                    -14 274
219         Қазақстан Республикасының Мемлекеттік кіріс
министрлігі                                          -14
9      Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында
кадрлар даярлау                                      -14
30  Салық полициясының академиясы                        -14
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                            -48 024
9      Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында
кадрлар даярлау                                   -48 024
31  Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша ел
ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды
даярлау (грант)                                         0
91  Ел ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрларды

внутри страны                                     -47 922
97  Выплата комиссионного вознаграждения (интереса)
банку-агенту за обслуживание процесса кредитования   -102
308         Агентство Республики Казахстан по чрезвычайным
ситуациям                                               0
9      Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                               0
30  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
в области чрезвычайных ситуаций                         0
410         Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                         -21 228
9      Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне                         -15 828
30  Академия Комитета национальной безопасности       -15 828
32      Подготовка кадров в высших учебных заведениях
на республиканском уровне в рамках
государственного заказа                            -5 400
30  Подготовка кадров в высших учебных заведениях
в области национальной безопасности                -5 400
9             Прочие услуги в области образования                -7 005
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                        -7 005
35      Разработка учебно-методических пособий             -7 005
49      Обеспечение непрерывного обучения в области
музыкального искусства                                  0
5                Здравоохранение                                  -344 564
1             Больницы широкого профиля                         199 391
201         Министерство внутренних дел Республики Казахстан   -1 658
12      Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей       -1 658
30  Центральный госпиталь с поликлиникой               -1 658
208         Министерство обороны Республики Казахстан          -6 729
12      Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей       -6 729
30  Центральный военный клинический госпиталь
г. Алматы                                          -2 478
31  Военный госпиталь, г. Семипалатинск                  -574
32  Военный госпиталь, г. Учарал                         -430
33  Военный госпиталь, г. Караганда                      -405
34  Военный госпиталь, г. Аягуз                        -1 082
35  Военный госпиталь, г. Актау                          -378
36  Военный госпиталь, г. Талдыкорган                    -892

даярлау                                           -47 922
97  Несиелендіру процесіне қызмет көрсеткені үшін
банк-агенттерге сыйақылар (мүдделер) төлеу           -102
308         Қазақстан Республикасының Төтенше жағдайлар
жөніндегі агенттігі                                     0
9      Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында
кадрлар даярлау                                         0
30  Төтенше жағдайлар саласында жоғары оқу орындарында
кадрларды даярлау                                       0
410         Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік
комитеті                                          -21 228
9      Республикалық деңгейде жоғары оқу орындарында
кадрлар даярлау                                   -15 828
30  Ұлттық қауіпсіздік комитетінің академиясы         -15 828
31  Ұлттық қауіпсіздік комитетінің Қарағанды жоғары
мектебі                                                 0
32      Мемлекеттік тапсырыс шеңберінде республикалық деңгейде
жоғары оқу орындарында кадрларды даярлау           -5 400
30  Ұлттық қауіпсіздік саласындағы жоғары оқу
орындарында кадрларды даярлау                      -5 400
9             Білім беру саласындағы өзге де қызмет көрсетулер   -7 005
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау,
білім және спорт министрлігі                       -7 005
35      Оқу-әдістемелік құралдарын әзірлеу                 -7 005
49      Музыка өнері саласында үздіксіз білім беруді
қамтамасыз ету                                          0
5                Денсаулық сақтау                                 -344 564
1             Кең бейінді ауруханалар                           199 391
201         Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі   -1 658
12      Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу -1 658
30  Емханасы бар орталық госпиталь                     -1 658
208         Қазақстан Республикасының Қорғаныс министрлігі     -6 729
12      Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерін және олардың отбасы мүшелерін емдеу -6 729
30  Орталық әскери клиникалық госпиталь, Алматы
қаласы                                             -2 478
31  Әскери госпиталь, Семей қаласы                       -574
32  Әскери госпиталь, Үшарал қаласы                      -430
33  Әскери госпиталь, Қарағанды қаласы                   -405
34  Әскери госпиталь, Аягөз қаласы                     -1 082
35  Әскери госпиталь, Ақтау қаласы                       -378
36  Әскери госпиталь, Талдықорған қаласы                 -892

37  Военный госпиталь, г. Сарыозек                       -341
38  Военный госпиталь пограничных войск, г. Алматы       -150
224         Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                              208 308
63      Развитие медицинских учреждений в г. Астане       208 308
80  Реализация проекта за счет внешних займов         208 308
678         Республиканская гвардия Республики Казахстан         -530
12      Лечение военнослужащих, сотрудников
правоохранительных органов и членов их семей         -530
30  Госпиталь Республиканской гвардии                    -530
2             Охрана здоровья населения                        -189 661
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                      -189 649
13      Профилактика и борьба с опасными инфекциями
на республиканском уровне                         -62 622
30  Противочумные станции Атырауская, Араломорская,
Актюбинская, Уральская, Талдыкорганская,
Мангистауская, Шымкентская, Кызылординская        -39 811
31  Республиканская санитарно-эпидемиологическая
станция                                            -5 167
32  Санитарно-эпидемиологическая станция на воздушном
транспорте                                           -147
33  Центральная дорожная санитарно-эпидемиологическая
станция                                            -4 876
34  Акмолинская дорожная санитарно-эпидемиологическая
станция                                            -5 781
35  Западно-Казахстанская дорожная санитарно-
эпидемиологическая станция                         -6 840
40      Программа иммунопрофилактики (вакцины)                  0
42      Пропаганда здорового образа жизни населения        -3 123
43      Борьба с эпидемиями на республиканском уровне      -2 700
46      Реабилитация детей                                -10 554
47      Производство крови (заменителей) на
республиканском уровне                           -110 522
48      Хранение специального медицинского резерва           -128
30  Республиканский центр специального медицинского
обеспечения                                          -128
694         Управление Делами Президента Республики Казахстан     -12
13      Профилактика и борьба с опасными инфекциями на
республиканском уровне                                -12
30  Санитарно-эпидемиологическая станция                  -12
3             Специализированная медицинская помощь            -167 754
224         Министерство здравоохранения, образования и спорта
Республики Казахстан                             -167 754

37  Әскери госпиталь, Сарыөзек қаласы                    -341
38  Шекара әскерлерінің әскери госпиталі, Алматы қаласы  -150
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                            208 308
63      Астана қаласындағы медициналық мекемелерді дамыту 208 308
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру      208 308
678         Қазақстан республикасының Республикалық ұланы        -530
12      Әскери қызметшілерді, құқық қорғау органдарының
қызметкерлерінің және олардың отбасы мүшелерін емдеу -530
30  Республикалық ұланның госпиталі                      -530
2             Халықтың денсаулығын қорғау                      -189 661
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                           -189 649
13      Республикалық деңгейде қатерлі жұқпалы аурулардың
алдын алу және оларға қарсы күрес жүргізу         -62 622
30  Атырау, Арал теңізі, Ақтөбе, Орал, Талдықорған,
Маңғыстау, Шымкент, Қызылорда тырысқаққа
қарсы станциялары                                 -39 811
31  Республикалық санитарлық-эпидемиологиялық станция -5 167
32  Әуе көлігіндегі санитарлық-эпидемиологиялық
станция                                           -147
33  Орталық санитарлық-эпидемиологиялық
жол станциясы                                     -4 876
34  Ақмола санитарлық-эпидемиологиялық
жол станциясы                                     -5 781
35  Батыс Қазақстан санитарлық-эпидемиологиялық
жол станциясы                                     -6 840
40      Иммундық алдын алу (вакцина) бағдарламасы              0
42      Халыққа салауатты өмір салтын насихаттау           -3 123
43      Республикалық деңгейде індеттерге қарсы күрес
жүргізу                                            -2 700
46      Балаларды оңалту                                  -10 554
47      Республикалық деңгейде қан (алмастырғыштарды)
өндіру                                           -110 522
48      Арнайы медициналық резервті сақтау                   -128
30  Республикалық арнайы медициналық қамтамасыз ету
орталығы                                             -128
694         Қазақстан Республикасы Президентінің Іс басқармасы    -12
13      Республикалық деңгейде қатерлі жұқпалы аурулардың
алдын алу және оларға қарсы күрес жүргізу             -12
30  Санитарлық-эпидемиологиялық станция                   -12
3             Мамандандырылған медициналық көмек               -167 754
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                           -167 754

36      Оказание специализированной медицинской помощи    -44 081
30  Республиканский клинический госпиталь инвалидов
Великой Отечественной войны                        -7 140
31  Республиканский детский оздоровительно-
реабилитационный центр "Балбулак"                  -6 639
32  Республиканская клиническая психиатрическая
больница                                          -10 016
33  Казахский республиканский лепрозорий               -7 978
34  Республиканский центр по профилактике и борьбе
со СПИДом                                          -8 301
35  Центр медицины катастроф                           -4 006
38      Программа "Туберкулез", выполняемая на
республиканском уровне                                  0
30  Национальный центр проблем туберкулеза Республики
Казахстан                                               0
31  Республиканский туберкулезный детский санаторий
"Боровое"                                               0
32  Республиканский туберкулезный взрослый санаторий
"Боровое"                                               0
33  Централизованный закуп                                  0
39     Программа "Диабет"                                      0
41     Лечение задержанных нарушителей общественного
порядка и безопасности                             -5 667
30  Республиканская психиатрическая больница строгого
наблюдения                                         -5 667
65     Специализированная медицинская помощь в
республиканских клиниках и НИИ                   -118 005
31  Оказание специализированной медицинской помощи
населению в республиканских клиниках научно-
исследовательских институтов                     -140 526
80  Реализация проекта за счет внешних займов          22 521
68     Централизованный закуп вакцин против вирусного
гепатита "В" и "А"                                      0
4             Поликлиники                                           -24
410         Комитет национальной безопасности Республики
Казахстан                                             -24
33     Оказание медицинской помощи работникам                -24
30  Республиканская поликлиника                           -24
5             Другие виды медицинской помощи                    -29 971
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                       -29 621
37     Судебно-медицинская экспертиза                    -29 621
30  Центр судебной медицины и его территориальные
подразделения                                     -29 621

36      Мамандандырылған медициналық көмек көрсету        -44 081
30  Ұлы Отан соғысы мүгедектерінің республикалық
клиникалық госпиталі                               -7 140
31  "Балбұлақ" республикалық балаларды сауықтыру-оңалту
орталығы                                           -6 639
32  Республикалық клиникалық психиатриялық
аурухана                                          -10 016
33  Қазақ республикалық лепрозорийі                    -7 978
34  СПИД-тің алдын алу және оған қарсы күрес жүргізу
жөніндегі республикалық орталық                    -8 301
35  Апат жөніндегі медицина орталығы                   -4 006
38      Республикалық деңгейде орындалатын "Туберкулез"
бағдарламасы                                            0
30  Қазақстан Республикасы туберкулез проблемаларының
ұлттық орталығы                                         0
31  "Бурабай" республикалық балалардың туберкулез
санаторийі                                              0
32  "Бурабай" республикалық ересектердің туберкулез
санаторийі                                              0
33  Орталықтандырылған сатып алу                            0
39     "Диабет" бағдарламасы                                   0
41     Қоғамдық тәртіпті және қауіпсіздікті бұзып
ұсталғандарды емдеу                                -5 667
30  Республикалық қатаң бақылаудағы психиатриялық
аурухана                                           -5 667
65     Республикалық клиникалар мен ғылыми-зерттеу
институттарында мамандандырылған медициналық
көмек көрсету                                    -118 005
31  Ғылыми-зерттеу институттарының республикалық
клиникаларында халыққа мамандандырылған
медициналық көмек көрсету                        -140 526
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру       22 521
68     "В" және "А" вирусы гепатиттеріне қарсы
вакциналарды орталықтандырылған түрде сатып алу         0
4             Емханалар                                             -24
410         Қазақстан Республикасының Ұлттық қауіпсіздік
комитеті                                              -24
33     Қызметкерлерге медициналық көмек көрсету              -24
30  Республикалық емхана                                  -24
5             Медициналық көмектің басқа түрлері                -29 971
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                            -29 621
37     Сот-медициналық сараптама                         -29 621
30  Сот-медицинасы орталығы және оның аумақтық
бөлімшелері                                       -29 621

45     Оказание медицинской консультативной помощи             0
694         Управление Делами Президента Республики Казахстан    -350
31     Оказание медицинской помощи отдельным категориям
граждан                                              -350
30  Оказание медицинских услуг отдельным категориям
граждан                                                 0
31  Центр по внедрению современных медицинских
технологий                                           -350
9             Прочие услуги в области здравоохранения          -156 545
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                      -156 545
66     Централизованный закуп медицинского оборудования,
услуг и санитарного транспорта                         -6
67     Оплата услуг Центра по оплате медицинских услуг   -25 984
30  Центр по оплате медицинских услуг                 -25 984
69     Завершение строительства республиканского
детского оздоровительно-реабилитационного центра        0
70     Информационное обеспечение здравоохранения         -1 646
71     Реформа в секторе здравоохранения                -128 909
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -128 909
6                Социальное обеспечение и социальная помощь       -554 426
1             Социальное обеспечение                           -137 112
213         Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                   -137 112
30     Пенсионные программы                                    0
30  Выплата солидарных пенсий                               0
31     Общие государственные социальные пособия                0
30  По инвалидности                                         0
31  По случаю потери кормильца                              0
32  По возрасту                                             0
32     Специальные государственные пособия                     0
7  Инвалиды ВОВ                                            0
8  Участники ВОВ                                           0
9  Лица, приравненные к инвалидам ВОВ                      0
13  Лица, приравненные к участникам ВОВ                     0
14  Вдовы воинов погибших в ВОВ                             0
15  Семьи погибших военнослужащих и работников органов
внутренних дел                                          0
16  Жены (мужья) умерших инвалидов ВОВ                      0
17  Лица, награжденные орденами и медалями за
самоотверженный труд и безупречную воинскую службу
в годы ВОВ

45     Медициналық консультациялық көмек көрсету               0
694         Қазақстан Республикасы Президентінің Іс Басқармасы   -350
31     Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық
көмек көрсету                                        -350
30  Азаматтардың жекелеген санаттарына медициналық
қызмет көрсету                                          0
31  Қазіргі заманғы медициналық технологияларды енгізу
орталығы                                             -350
9             Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызмет
көрсетулер                                       -156 545
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                           -156 545
66     Медициналық жабдықтар, қызмет көрсетулер мен
санитарлық көлікті орталықтандырылған сатып алу        -6
67     Медициналық қызмет көрсетуге ақы төлеу жөніндегі
орталықтың көрсеткен қызметтеріне ақы төлеу       -25 984
30  Медициналық қызмет көрсетуге төлеу жөніндегі
орталық                                           -25 984
69     Республикалық балаларды сауықтыру-оңалту
орталығының құрылысын аяқтау                             0
70     Денсаулық сақтау ісін ақпараттық қамтамасыз ету    -1 646
71     Денсаулық сақтау секторындағы реформа            -128 909
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -128 909
6                Әлеуметтік қамсыздандыру және әлеуметтік көмек   -554 426
1             Әлеуметтік қамтамасыз ету                        -137 112
213         Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі                    -137 112
30     Зейнетақы бағдарламалары                                0
30  Ортақ зейнетақыларды төлеу                              0
31     Жалпы мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақылар               0
30  Мүгедектігі бойынша                                     0
31  Асыраушысынан айырылуына байланысты                     0
32  Жасы бойынша                                            0
32     Арнайы мемлекеттік жәрдемақылар                         0
7  ҰОС мүгедектері                                         0
8  ҰОС қатысушылар                                         0
9  ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар                 0
13  ҰОС қатысушыларға теңестірілген адамдар                 0
14  ҰОС қаза болған жауынгерлердің жесірлері                0
15  Қаза болған әскери қызметшілердің және ішкі істер
органдарының қызметкерлерінің отбасылары                0
16  Қайтыс болған ҰОС мүгедектерінің әйелдері (күйеулері)   0
17  ҰОС жылдарында жанқиярлық еңбегі мен қалтқысыз әскери
қызметі үшін ордендер мен медальдармен наградталған
тұлғалар                                                0

18  Инвалиды 1 и 2 групп                                    0
19  Инвалиды 3 группы                                       0
20  Дети-инвалиды до 16 лет                                 0
21  Реабилитированные граждане                              0
22  Лица, получающие пенсии за особые заслуги               0
23  Многодетные матери                                      0
45      Пособие на погребение                                   0
30  Пособие на погребение пенсионеров, участников и
инвалидов войны                                         0
31  Пособие на погребение получателей государственных
социальных пособий                                      0
46      Погашение долгов по гарантиям по обязательному
социальному обеспечению                          -137 112
2             Социальная помощь                                -401 811
213         Министерство труда и социальной защиты
населения Республики Казахстан                   -401 811
33      Единовременные государственные денежные
компенсации                                      -300 000
30  Пенсионерам, пострадавшим вследствие ядерных
испытаний на Семипалатинском испытательном
полигоне                                         -300 000
34      Возмещение ущерба реабилитированным гражданам      -8 857
37      Предоставление медицинских услуг по протезированию
и обеспечению протезно-ортопедическими изделиями  -30 215
39      Приобретение средств сурдо-тифлотехники для
общественных организаций инвалидов                -48 639
42      Оказание услуг центральной экспериментальной
лабораторией слухопротезирования                  -14 100
7  Инвалидов ВОВ                                           0
8  Участники ВОВ                                           0
9  Лица, приравненные к инвалидам ВОВ                      0
18  Инвалиды 1 и 2 групп                               -9 270
19  Инвалиды 3 группы                                  -3 300
20  Дети-инвалиды до 16 лет                            -1 531
9             Прочие услуги в области социальной помощи и
социального обеспечения                           -15 503
213         Министерство труда и социальной защиты населения
Республики Казахстан                              -15 503
1      Административные расходы на республиканском уровне -1 342
1  Аппарат центрального органа                        -1 342
35      Реабилитация инвалидов и ветеранов                 -7 494
38      Социальная адаптация ветеранов войны и труда       -5 518
40      Создание и поддержание информационной базы
занятости                                          -1 148

18  1 және 2 топтардың мүгедектері                          0
19  3 топтың мүгедектері                                    0
20  16 жасқа дейінгі мүгедек балалар                        0
21  Ақталған азаматтар                                      0
22  Ерекше қызметі үшін зейнетақы алатын адамдар            0
23  Көп балалы аналар                                       0
45      Жерлеуге берілетін жәрдемақы                            0
30  Зейнеткерлерді, соғысқа қатысушылар мен мүгедектерді
жерлеуге берілетін жәрдемақы                            0
31  Мемлекеттік әлеуметтік жәрдемақы алатындарды жерлеуге
берілетін жәрдемақы                                     0
46      Міндетті әлеуметтік қамсыздандыру кепілдіктері
бойынша қарыздарды өтеу                          -137 112
2             Әлеуметтік көмек                                 -401 811
213         Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі                    -401 811
33      Бір жолғы мемлекеттік ақшалай өтемақы            -300 000
30  Семей сынақ полигонындағы ядролық сынақтардың
салдарынан зардап шеккен зейнеткерлерге          -300 000
34      Ақталған азаматтардың шығынын өтеу                 -8 857
37      Протездеу бойынша медициналық көмек көрсету және
протездік-ортопедиялық бұйымдармен қамтамасыз ету -30 215
39      Мүгедектердің қоғамдық ұйымдары үшін сурдо-
тифлотехника құралдарын сатып алу                 -48 639
42      Есту органдарын протездеу орталық эксперименттік
лабораториясының қызмет көрсетуі                  -14 100
7  ҰОС мүгедектері                                         0
8  ҰОС қатысушылар                                         0
9  ҰОС мүгедектеріне теңестірілген адамдар                 0
18  1 және 2 топтардың мүгедектері                     -9 270
19  3 топтың мүгедектері                               -3 300
20  16 жасқа дейінгі мүгедек балалар                   -1 531
9             Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету
салаларындағы өзге де қызмет көрсетулер           -15 503
213         Қазақстан Республикасының Еңбек және халықты
әлеуметтік қорғау министрлігі                     -15 503
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -1 342
1  Орталық органның аппараты                          -1 342
35      Мүгедектер мен ардагерлерді оңалту                 -7 494
38      Соғыс және еңбек ардагерлерін әлеуметтік бейімдеу  -5 518
40      Жұмыспен қамтудың ақпараттық базасын құру және
қолдау                                             -1 148

31  Создание информационной базы занятости                  0
80  Реализация проекта за счет внешних займов          -1 148
41      Оплата услуг Государственного центра по выплате
пенсий и пособий                                        0
8                Культура, спорт и информационное пространство    -415 835
1             Деятельность в области культуры                  -148 127
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                        -7 120
14      Проведение культурных мероприятий с детьми на
республиканском уровне                              -6 498
58      Субсидирование на республиканском уровне
организаций по хранению историко-культурных
ценностей                                             -622
230         Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан                     -141 007
39      Субсидирование на республиканском уровне
театрально-концертных организаций                  -23 976
50      Содержание историко-культурных заповедников и
музеев                                              -1 512
30  Отрарский государственный археологический
заповедник                                             -53
31  Национальный историко-культурный заповедник
"Ордабасы"                                            -521
32  Мангистауский государственный историко-культурный
заповедник                                            -126
33  Национальный историко-культурный и природный
заповедник "Улы-Тау"                                   -50
34  Государственный историко-культурный заповедник-
музей "Азрет-Султан"                                   -66
35  Государственный историко-культурный и литературный
мемориальный заповедник-музей им. Абая                -247
36  Государственный историко-культурный заповедник-
музей "Памятник древнего Тараза"                      -450
52      Производство национальных фильмов                  -43 660
54      Проведение зрелищных мероприятий на
республиканском уровне                                   0
56      Увековечивание памяти деятелей государства            -7
273
58      Субсидирование на республиканском уровне
организаций по хранению историко-культурных
ценностей                                          -64 586
2             Спорт и туризм                                     -61 789
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                        -61 789
55      Спорт высоких достижений                           -38 546
57      Проведение спортивных мероприятий на
республиканском уровне                             -23 243

31  Жұмыспен қамтудың ақпараттық базасын құру               0
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру       -1 148
41      Зейнетақы төлеу жөніндегі Мемлекеттік орталықтың
зейнетақылар мен жәрдемақылар төлеу жөніндегі
көрсеткен қызметіне ақы төлеу                           0
8                Мәдениет, спорт және ақпараттық кеңістік         -415 835
1             Мәдениет саласындағы қызмет                      -148 127
224         Қазақстан республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                             -7 120
14      Республикалық деңгейдегі балалармен мәдени шаралар
өткізу                                              -6 498
58      Республикалық деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды
сақтауды ұйымдастыруды субсидиялау                    -622
230         Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министрлігі                      -141 007
39      Республикалық деңгейде театр-концерт ұйымдарын
субсидиялау                                        -23 976
50      Тарихи-мәдени қорықтар мен мұражайларды ұстау       -1 512
30  Отырар мемлекеттік археологиялық қорығы                -53
31  "Ордабасы" ұлттық тарихи-мәдени қорығы                -521
32  Маңғыстау мемлекеттік тарихи-мәдени қорығы            -126
33  "Ұлытау" ұлттық тарихи-мәдени және табиғи қорығы      -50
34  "Әзірет Сұлтан" мемлекеттік тарихи-мәдени қорық-
мұражайы                                               -66
35  Абай атындағы мемлекеттік тарихи-мәдени және әдеби
мемориалдық қорық-мұражайы                            -247
36  "Ежелгі Тараз ескерткіші" мемлекеттік тарихи-мәдени
қорық-мұражайы                                        -450
52      Ұлттық фильмдер шығару                             -43 660
54      Республикалық деңгейде ойын-сауық шараларын өткізу       0
56      Мемлекет қайраткерлерін мәңгілік есте қалдыру        -7273
58      Республикалық деңгейде тарихи-мәдени құндылықтарды
сақтауды ұйымдастыруды субсидиялау                 -64 586
2             Спорт және туризм                                  -61 789
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                             -61 789
55      Жоғары жетістікті спорт                            -38 546
57      Республикалық деңгейде спорт шараларын өткізу      -23 243

3             Информационное пространство                       -170 388
101         Администрация Президента Республики Казахстан       -1 614
15      Обеспечение сохранности архивного фонда,
печатных изданий и их специальное использование
на республиканском уровне                           -1 614
30  Архив Президента Республики Казахстан              -1 614
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                          -658
24      Обеспечение общедоступности информации на
республиканском уровне                               -658
35  Республиканская научная библиотека                   -622
36  Республиканская научно-медицинская библиотека         -36
230         Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан                    -168 116
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                             -5 237
1  Аппарат центрального органа                        -3 669
2  Аппарат территориальных органов                    -1 567
15      Обеспечение сохранности архивного фонда, печатных
изданий и их специальное использование на
республиканском уровне                             -2 665
30  Государственная книжная палата                       -548
31  Центральный государственный архив                  -2 117
24      Обеспечение общедоступности информации на
республиканском уровне                            -10 305
30  Национальная библиотека Республики Казахстан         -950
31  Филиал Национальной библиотеки Республики Казахстан
им. С.Сейфуллина в г. Астане                       -7 083
32  Государственная республиканская юношеская
библиотека им. Жамбыла                             -1 027
33  Государственная республиканская детская
библиотека им. С.Бегалина                            -208
34  Республиканская библиотека для незрячих и
слабовидящих граждан                               -1 038
31      Проведение государственной информационной
политики через газеты и журналы на республиканском
уровне                                            -54 000
32      Проведение государственной информационной
политики через телерадиовещание на                -91 986
республиканском уровне
33      Формирование издательских программ по социально-
важным видам литературы                            -3 225
36      Проведение информационной политики в рамках
делового сотрудничества со странами СНГ                 0
37      Организация конференций, семинаров и совещаний по
пропаганде стратегии "Казахстан-2030"                -699
9             Прочие услуги по организации культуры, спорта

3             Ақпараттық кеңістік                               -170 388
101         Қазақстан Республикасы Президентінің әкімшілігі     -1 614
15      Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын
қамтамасыз ету және оларды республикалық деңгейде
арнайы пайдалану                                    -1 614
30  Қазақстан Республикасы Президентінің Архиві        -1 614
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                               -658
24      Республикалық деңгейде ақпараттың жалпыға
жетімділігін қамтамасыз ету                          -658
35  Республикалық ғылыми кітапхана                       -622
36  Республикалық ғылыми-медициналық кітапхана            -36
230         Қазақстан Республикасының мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министрлігі                     -168 116
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -5 237
1  Орталық органның аппараты                          -3 669
2  Аумақтық органдардың аппараты                      -1 567
15      Мұрағат қорының, баспа басылымдарының сақталуын
қамтамасыз ету және оларды республикалық деңгейде
арнайы пайдалану                                   -2 665
30  Мемлекеттік кітап палатасы                           -548
31  Орталық мемлекеттік архив                          -2 117
24      Республикалық деңгейде ақпараттың жалпыға
жетімділігін қамтамасыз ету                       -10 305
30  Қазақстан Республикасының Ұлттық кітапханасы         -950
31  Қазақстан Республикасы Ұлттық кітапханасының Астана
қаласындағы С. Сейфуллин атындағы филиалы          -7 083
32  Жамбыл атындағы мемлекеттік республикалық
жасөспірімдер кітапханасы                          -1 027
33  С. Бегалин атындағы мемлекеттік республикалық
балалар кітапханасы                                  -208
34  Соқыр және нашар көретін азаматтарға арналған
республикалық кітапхана                            -1 038
31      Республикалық деңгейде газеттер мен журналдар
арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу    -54 000
32      Республикалық деңгейде телерадио хабарлары
арқылы мемлекеттік ақпараттық саясатты жүргізу    -91 986
33      Әдебиеттің әлеуметтік маңызды түрлері бойынша
баспа бағдарламаларын қалыптастыру                 -3 225
36      Іскерлік ынтымақтастық шеңберінде ТМД елдерімен
ақпараттық саясатты жүргізу                            0
37      "Қазақстан-2030" стратегиясын насихаттау жөнінде
конференциялар, семинарлар мен кеңестер ұйымдастыру  -699
9             Мәдениетті, спортты және ақпараттық кеңістікті

и информационного пространства                     -35 530
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                             0
53      Государственные премии                                  0
30  Президентская премия                                    0
230         Министерство культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан                     -35 530
34      Проведение государственной политики по поддержке
казахской диаспоры                                 -1 792
35      Проведение молодежной политики                    -20 240
30  Организация мероприятий по молодежной политике     -1 266
31  Организация культурного досуга молодежи           -18 974
38      Развитие государственного и других языков          -8 514
53      Государственные премии                             -4 984
30  Президентская премия                               -4 984
10               Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и
охрана окружающей среды                        -1 473 635
1             Сельское хозяйство                               -948 017
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                        -948 017
31      Ветеринарное обслуживание на республиканском
уровне                                                -69
30  Юго-восточная зональная специализированная
ветеринарная лаборатория по особо опасным
болезням животных и птиц                              -69
32      Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель   -7 245
30  Жетысуйская гидрогеологомелиоративная экспедиция     -163
31  Оценка мелиоративного состояния орошаемых земель   -7 082
33      Защита растений                                    -2 014
30  Лабораторный фитосанитарный анализ подкарантинной
продукции                                            -620
31  Защита растений от массовых вредителей и болезней    -854
32  Интродукционно-карантинные наблюдения импортного
подкарантинного материала                            -539
34      Диагностика заболеваний животных                  -50 181
35      Противоэпизоотия                                  -37 368
36      Разработка земельного кадастра и подготовка
технической документации по внесению изменений
в него                                            -89 391
30  Земельный кадастр                                 -75 651
31  Землеустройство                                   -13 740
37      Определение сортовых и посевных качеств семенного
и посадочного материала                           -22 867
38      Сортоиспытание сельскохозяйственных культур       -24 323
39      Субсидирование сельскохозяйственных

ұйымдастыру жөніндегі өзге де қызмет көрсетулер    -35 530
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                                  0
53      Мемлекеттік сыйлықтар                                   0
30  Президенттік сыйлық                                     0
230         Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және
қоғамдық келісім министрлігі                      -35 530
34      Қазақ диаспорасын қолдау жөніндегі мемлекеттік
саясатты жүргізу                                   -1 792
35      Жастар саясатын жүргізу                           -20 240
30  Жастар саясаты жөніндегі іс-шаралар ұйымдастыру    -1 266
31  Жастардың мәдени демалысын ұйымдастыру            -18 974
38      Мемлекеттік және басқа тілдерді дамыту             -8 514
53      Мемлекеттік сыйлықтар                              -4 984
30  Президенттік сыйлық                                -4 984
10               Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы мен қоршаған
ортаны қорғау                                  -1 473 635
1             Ауыл шаруашылығы                                 -948 017
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                      -948 017
31      Республикалық деңгейдегі малдәрігерлік қызмет
көрсету                                               -69
30  Мал мен құстың ерекше қауіпті аурулары жөніндегі
Оңтүстік-Шығыс аймақтық мамандандырылған
малдәрігерлік зертхана                                -69
32      Суармалы жерлердің мелиорациялық жағдайын бағалау  -7 245
30  Жетісу гидрогеологиямелиоративтік экспедициясы       -163
31  Суармалы жерлердің мелиорациялық жағдайын бағалау   -7 082
33      Өсімдіктерді қорғау                                -2 014
30  Карантиндегі өнімдерді фитосанитарлық талдау
лабораториясы                                         -620
31  Өсімдіктерді жаппай зиянкестерден және
аурулардан қорғау                                     -854
32  Импорттық карантиндік материалдарды интродукциялық
карантинді қадағалау                                  -539
34      Мал ауруларының диагностикасы                     -50 181
35      Қарсы эпизоотия                                   -37 368
36      Жер кадастрын әзірлеу және оған өзгерістер
енгізу жөніндегі техникалық құжаттарды дайындау   -89 391
30  Жер кадастры                                      -75 651
31  Жерге орналастыру                                 -13 740
37      Тұқымдық және отырғызу материалдарының сорттық
және себу сапаларын анықтау                       -22 867
38      Ауыл шаруашылық дақылдарының сортын сынақтан
өткізу                                            -24 323
39      Ауыл шаруашылығындағы тауар өндірушілерді

товаропроизводителей                              -84 000
54      Усовершенствование ирригационных и дренажных
систем                                           -489 009
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -126 019
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                         -362 990
57      Постприватизационная поддержка
сельскохозяйственных предприятий                  -25 101
80  Реализация проекта за счет внешних займов         -25 101
58      Инвестиционный проект                            -116 450
2             Водное хозяйство                                 -202 352
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                        -202 352
40      Эксплуатация водохозяйственных объектов, не
связанных с подачей воды на хозяйственные нужды   -27 415
41      Эксплуатация межгосударственных водохозяйственных
объектов                                          -12 100
42      Разработка схем комплексного использования охраны
вод, водохозяйственных балансов                      -420
55      Управление водными ресурсами и восстановление
земель                                            -62 520
80  Реализация проекта за счет внешних займов         -33 065
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                          -29 455
56      Строительство и реконструкция водоводов           -99 897
3             Лесное хозяйство                                 -226 430
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                        -226 430
46      Программа "Леса Казахстана"                      -226 430
30  Казахское государственное республиканское
лесосеменное учреждение                              -232
31  Наземное охрана лесов и животного мира            -94 394
33  Лесовосстановление и защитное лесоразведение      -73 800
34  Авиаохрана леса                                   -35 766
35  Лесоохотоустройство и лесохозяйственное
проектирование                                    -16 992
36  Селекция и сортоиспытание древесно-кустарниковых
пород                                              -2 551
37  Зайсан-Иртышское бассейновое управление по
охране рыбных запасов и регулированию
рыболовства                                          -283
38  Иле-Балхашское бассейновое управление по охране
рыбных запасов и регулирования рыболовства           -575
39  Урало-Каспийское межобластное бассейновое
управление по охране рыбных запасов и их
рациональному использованию                        -1 838

субсидиялау                                       -84 000
54      Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру  -489 009
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -126 019
81  Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру
есебінен жобаны жүзеге асыру                     -362 990
57      Ауылшаруашылық кәсіпорындарын жекешелендіруден
кейін қолдау                                      -25 101
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру      -25 101
58      Инвестициялық жоба                               -116 450
2             Су шаруашылығы                                   -202 352
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                      -202 352
40      Шаруашылық мұқтаждарға су беруге байланысты емес
су шаруашылығы объектілерін пайдалану             -27 415
41      Мемлекетаралық су шаруашылығы объектілерін
пайдалану                                         -12 100
42      Су қорғауды кешенді пайдаланудың, су шаруашылығы
баланстарының сызбасын әзірлеу                       -420
55      Су ресурстарын басқару және жерлерді қалпына
келтіру                                           -62 520
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру      -33 065
81  Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру
есебінен жобаны жүзеге асыру                      -29 455
56      Суағарлардың құрылысы және оларды қайта құру      -99 897
3             Орман шаруашылығы                                -226 430
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                      -226 430
46      "Қазақстан ормандары" бағдарламасы               -226 430
30  Қазақ мемлекеттік республикалық орман тұқымдары
мекемелері                                           -232
31  Жер үстінен орманды және жануарлар әлемін қорғау  -94 394
33  Орманды қалпына келтіру және қорғаныш орманын
өсіру                                             -73 800
34  Орманды авиациялық қорғау                         -35 766
35  Орманды орналастыру және орман шаруашылығын
жобалау                                           -16 992
36  Ағаш-бұта тұқымдарын селекциялау және сорттық
сынақтан өткізу                                    -2 551
37  Зайсан-Ертіс балық қорларын қорғау және балық
аулауды реттеу су айдыны басқармасы                  -283
38  Іле-Балқаш балық қорларын қорғау және балық
аулауды реттеу су айдыны басқармасы                  -575
39  Орал-Каспий балық қорларын қорғау және оларды
ұтымды пайдалану жөніндегі облысаралық су айдыны
басқармасы                                         -1 838

4             Рыбное хозяйство                                  -22 115
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                         -22 115
51      Воспроизводство рыбных запасов (молоди рыб)       -22 115
5             Охрана окружающей среды                          -113 163
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                          -9 910
45      Содержание особо охраняемых природных территорий   -9 910
30  Алматинский государственный природный заповедник     -287
31  Аксу-Джабаглинский государственный природный
заповедник                                           -169
32  Барсакельмесский государственный природный
заповедник                                           -208
33  Западно-Алтайский государственный природный
заповедник                                            -89
34  Кургальджинский государственный природный
заповедник                                           -121
35  Маркакольский государственный природный заповедник    -90
36  Наурзумский государственный природный заповедник     -131
37  Устюртский государственный природный заповедник      -716
38  Алакольский государственный природный заповедник   -2 554
39  Каркаралинский государственный национальный
природный парк                                       -659
40  Баянаульский государственный национальный
природный парк                                        -39
41  Государственный национальный природный парк
"Кокшетау"                                           -209
42  Иле-Алатауский государственный национальный
природный парк                                       -312
43  Государственный национальный природный парк
"Алтын Эмель"                                        -124
44  Республиканское государственное природоохранное
учреждение "Кзыл-Джигида"                          -4 202
218         Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан            -103 253
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -11 428
1  Аппарат центрального органа                        -1 370
2  Аппарат территориальных органов                   -10 058
32      Создание информационной автоматизированной базы
данных "Государственные кадастры природных ресурсов"    0
54      Сдерживание экологической угрозы на
Миргалимсайском водоотливе                              0
56      Организация охраны окружающей среды на
республиканском уровне                           -38 525
30  Проведение государственной экологической
экспертизы                                        -12 474
31  Проведение экологического мониторинга за

4             Балық шаруашылығы                                 -22 115
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                       -22 115
51      Балық қорларын (балық шабақтарын) көбейту         -22 115
5             Қоршаған ортаны қорғау                           -113 163
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                        -9 910
45      Ерекше қорғалатын табиғи аумақтарды күту           -9 910
30  Алматы мемлекеттік табиғат қорығы                    -287
31  Ақсу-Жабағылы мемлекеттік табиғат қорығы             -169
32  Барсакелмес мемлекеттік табиғат қорығы               -208
33  Батыс-Алтай мемлекеттік табиғат қорығы                -89
34  Қорғалжың мемлекеттік табиғат қорығы                 -121
35  Марқакөл мемлекеттік табиғат қорығы                   -90
36  Наурызым мемлекеттік табиғат қорығы                  -131
37  Үстірт мемлекеттік табиғат қорығы                    -716
38  Алакөл мемлекеттік табиғат қорығы                  -2 554
39  Қарқаралы мемлекеттік ұлттық табиғат паркі           -659
40  Баянауыл мемлекеттік ұлттық табиғат паркі             -39
41  "Көкшетау" мемлекеттік ұлттық табиғат паркі          -209
42  Іле Алатау мемлекеттік ұлттық табиғат паркі          -312
43  "Алтын Емел" мемлекеттік ұлттық табиғат паркі        -124
44  "Қызыл Жиде" республикалық мемлекеттік табиғат
қорғау мекемесі                                    -4 202
218         Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау министрлігі               -103 253
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар       -11 428
1  Орталық органның аппараты                          -1 370
2  Аумақтық органдардың аппараты                     -10 058
32      "Табиғат ресурстарының мемлекеттік кадастрлары"
ақпараттық автоматтандырылған деректер базасын жасау    0
54      Мырғалымсай сарқынды су экологиялық қатерін тежеу       0
56      Қоршаған ортаны қорғауды республикалық деңгейде
ұйымдастыру                                      -38 525
30  Мемлекеттік экологиялық сараптама жүргізу         -12 474
31  Жер қойнауын қоспағанда, қоршаған ортаның жағдайына

состоянием окружающей среды, кроме недр           -18 765
32  Экологическая пропаганда                           -7 286
57      Участие в строительстве и реконструкции
природоохранных объектов на республиканском
уровне                                             -53 300
9             Прочие услуги в области сельского, водного,
лесного, рыбного хозяйства и охраны окружающей
среды                                              38 441
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                          38 441
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -38 899
1  Аппарат центрального органа                        -1 939
2  Аппарат территориальных органов                   -36 961
43      Обеспечение топографо-геодезической и
картографической продукцией                       -30 159
30  Хранение топографо-геодезической и
картографической продукции                         -2 735
31  Подготовка топографо-геодезической и
картографической продукции                        -27 424
44      Демаркация государственной границы                      0
52      Улучшение водоснабжения в Кызылординской области  107 499
80  Реализация проекта за счет внешних займов         107 499
11               Промышленность, строительство и недропользование -598 557
1             Промышленность                                   -258 374
217         Министерство финансов Республики Казахстан        -49 240
53      Погашение задолженности по регрессным искам       -49 240
30  Погашение задолженности по регрессным искам       -20 155
31  Исполнение обязательств АОЗТ "Карагандашахтауголь"
по возмещению ущерба работникам ликвидируемых
шахт                                              -29 085
232         Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                             -209 134
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                             -3 959
1  Аппарат центрального органа                        -2 752
2  Аппарат территориальных органов                    -1 207
32      Закрытие шахт Карагандинского угольного бассейна   -7 000
34      Разработка и приобретение международных,
региональных и национальных стандартов            -15 024
35      Поддержка и создание национальной эталонной базы
единиц физических величин республики              -79 705
36      Формирование и хранение государственного резерва  -64 192
38      Подготовка экспозиции Республики Казахстан на
Всемирной выставке "ЭКСПО - 2000"                 -39 254

байланысты экологиялық мониторингі жүргізу        -18 765
32  Экологиялық насихаттау                             -7 286
57      Республикалық деңгейде табиғат қорғау объектілерін
салуға және қайта құруға қатысу                    -53 300
9             Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған
ортаны қорғау саласындағы өзге де қызмет
көрсетулер                                         38 441
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                        38 441
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар       -38 899
1  Орталық органның аппараты                          -1 939
2  Аумақтық органдардың аппараты                     -36 961
43      Топографиялық-геодезиялық және картографиялық
өнімдерді қамтамасыз ету                          -30 159
30  Топографиялық-геодезиялық және картографиялық
өнімдерді сақтау                                   -2 735
31  Топографиялық-геодезиялық және картографиялық
өнімдерді дайындау                                -27 424
44      Мемлекеттік шекараны демаркациялау                      0
52      Қызылорда облысын сумен жабдықтауды жақсарту      107 499
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру      107 499
11               Өнеркәсіп, құрылыс және жер қойнауын пайдалану   -598 557
1             Өнеркәсіп                                        -258 374
217         Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі       -49 240
53      Регрестік талап қоюлар бойынша берешектерді өтеу  -49 240
30  Регрестік талап қоюлар бойынша берешектерді өтеу  -20 155
31  "Қарағанды көміршахтасы" ЖҮАҚ таратылатын шахта
жұмысшыларының  залалдарын өтеу жөніндегі
міндеттемелерін орындау                           -29 085
232         Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі                           -209 134
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -3 959
1  Орталық органның аппараты                          -2 752
2  Аумақтық органдардың аппараты                      -1 207
32      Қарағанды көмір бассейнінде шахталарды жабу        -7 000
34      Халықаралық, аймақтық және ұлттық стандарттарды
әзірлеу және сатып алу                            -15 024
35      Республиканың физикалық шамалар бірліктерінің
ұлттық эталонды базасын қолдау және құру          -79 705
36      Мемлекеттік резервті қалыптастыру және сақтау     -64 192
38      Дүниежүзілік "ЭКСПО-2000" көрмесіне Қазақстан
Республикасының экспозициясын дайындау             -39 254

39      Мобилизационная подготовка                              0
41      Конверсия оборонной промышленности                      0
2             Строительство                                      -7 680
232         Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                               -7 680
33      Проектно-изыскательские, конструкторские и
технологические работы на республиканском уровне   -7 680
3             Недропользование                                 -332 503
206         Министерство науки и высшего образования
Республики Казахстан                               -4 024
30      Мониторинг сейсмологической информации             -4 024
30  Сейсмологическая опытно-методическая экспедиция    -4 024
218         Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан            -328 479
33      Формирование геологической информации             -13 879
30  Республиканский центр геологической информации    -13 879
34      Ведение мониторинга за состоянием недр и
недропользования                                   -2 208
35      Ведение мониторинга подземных вод и опасных
экзогенных процессов                                 -843
36      Государственное геологическое изучение           -306 386
38      Создание и автоматизация информационной базы
о недрах и недропользователях                      -5 163
12               Транспорт и связь                              -4 536 709
1             Автомобильный транспорт                        -4 292 195
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                           -4 292 195
34      Эксплуатация дорожной системы на республиканском
уровне                                           -468 000
12  Обеспечение функционирования автомобильных
дорог                                            -468 000
36      Строительство и реконструкция автомобильных дорог
республиканского значения                         -85 809
30  Строительство участка объездной кольцевой дороги
Павлодар-Караганда                                      0
31  Строительство автомобильной дороги Кызыласкер-
Кировский в Южно-Казахстанской области            -85 809
39      Реконструкция автодороги Алматы-Боровое на
участке Гульшад-Акчатау                        -2 251 152
80  Реализация проекта за счет внешних займов      -1 683 325
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                         -567 827
40      Реконструкция автодороги Алматы-Караганда-Астана-
Боровое на участках Алматы-Гульшад и Акчатау-

39      Жұмылдыру әзірлігі                                      0
41      Қорғаныс өнеркәсібін конверсиялау                       0
2             Құрылыс                                            -7 680
232         Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі                             -7 680
33      Республикалық деңгейдегі жобалау-іздестіру,
конструкторлық және технологиялық жұмыстар         -7 680
3             Жер қойнауын пайдалану                           -332 503
206         Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары білім
министрлігі                                        -4 024
30      Сейсмологиялық ақпарат мониторингі                 -4 024
30  Сейсмологиялық тәжірибе-әдістемелік экспедиция     -4 024
218         Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау министрлігі               -328 479
33      Геологиялық ақпаратты қалыптастыру                -13 879
30  Геологиялық ақпараттың республикалық орталығы      -13 879
34      Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдаланудың жағдайына
мониторинг жүргізу                                 -2 208
35      Жер асты суларының және қауіпті экзогендік
процестердің мониторингін жүргізу                    -843
36      Мемлекеттік геологиялық зерттеу                   -306 386
38      Жер қойнауы мен жер қойнауын пайдаланушылар туралы
ақпараттық базаны жасау және автоматтандыру        -5 163
12               Көлік және байланыс                            -4 536 709
1             Автомобиль көлігі                              -4 292 195
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                        -4 292 195
34      Республикалық деңгейде жол жүйесін пайдалану     -468 000
12  Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін
қамтамасыз ету                                   -468 000
36      Республикалық маңызы бар автомобиль жолдарын
салу және қайта құру                              -85 809
30  Павлодар-Қарағанды айналмалы жолдары участогының
құрылысы                                                0
31  Оңтүстік Қазақстан облысындағы Қызыләскер-Киров
автомобиль жолының құрылысы                       -85 809
39      Алматы-Бурабай автомобиль жолындағы Гүлшат-Ақшатау
учаскесін қайта құру                           -2 251 152
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру   -1 683 325
81  Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру
есебінен жобаны жүзеге асыру                     -567 827
40      Алматы-Қарағанды-Астана-Бурабай автомобиль
жолындағы Алматы-Гүлшат және Ақшатау-Қарағанды

Караганда                                      -1 487 234
80  Реализация проекта за счет внешних займов      -1 164 500
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                         -322 734
2             Системы связи                                      -7 089
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                               -7 089
32      Обеспечение специальной связью                     -7 089
30  Государственная фельдъегерская служба              -7 089
3             Водный транспорт                                   -8 372
114         Аким Атырауской области                                 0
33      Обеспечение водных путей в судоходном состоянии
и содержание шлюзов                                     0
30  Дноуглубительные работы в Урало-Каспийском канале
и устье реки Кигач                                      0
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                               -8 372
33      Обеспечение водных путей в судоходном состоянии
и содержание шлюзов                                -8 372
4             Воздушный транспорт                              -191 895
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                             -191 895
35      Подготовка документов по ведению государственных
регистров воздушных судов, трасс и аэродромов для
гражданской авиации                                -5 575
37      Реконструкция аэропорта в г. Астане              -186 320
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -186 320
9             Прочие услуги в сфере транспорта и связи          -37 159
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                              -37 159
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                            -26 269
1  Аппарат центрального органа                       -14 886
2  Аппарат территориальных органов                   -11 383
38      Создание единого учетно-информационного центра    -19 090
13               Прочие                                         -6 811 182
1             Регулирование цен                                  -3 559
607         Агентство Республики Казахстан по регулированию
естественных монополий и защите конкуренции        -3 559
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                             -3 559
1  Аппарат центрального органа                        -1 003

учаскелерін қайта құру                         -1 487 234
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру   -1 164 500
81  Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру
есебінен жобаны жүзеге асыру                     -322 734
2             Байланыс жүйесі                                    -7 089
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                            -7 089
32      Арнайы байланыспен қамтамасыз ету                  -7 089
30  Мемлекеттік фельдъегерлік қызмет                   -7 089
3             Су көлігі                                          -8 372
114         Атырау облысының әкімі                                  0
33      Су жолдарын кеме жүретін жағдайда қамтамасыз ету
және шлюздерді ұстау                                    0
30  Орал-Каспий каналы мен Қиғаш өзенінің арнасын
тереңдету жұмыстары                                     0
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                            -8 372
33      Су жолдарын кеме жүретін жағдайда қамтамасыз ету
және шлюздерді ұстау                               -8 372
4             Әуе көлігі                                       -191 895
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                          -191 895
35      Азаматтық авиацияға арналған әуе кемелерінің,
әуе жолдарының және аэродромдардың мемлекеттік
тізілімін жүргізу жөніндегі құжаттарды дайындау    -5 575
37      Астана қаласындағы әуежайды қайта құру           -186 320
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -186 320
9             Көлік және байланыс саласындағы өзге де
қызмет көрсетулер                                -37 159
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                          -37 159
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар       -26 269
1  Орталық органның аппараты                         -14 886
2  Аумақтық органдардың аппараты                     -11 383
38      Бірыңғай есептік-ақпараттық орталық құру          -19 090
13               Басқалар                                       -6 811 182
1             Бағаларды реттеу                                   -3 559
607         Қазақстан Республикасының Табиғи монополияларды
реттеу және бәсекелестікті қорғау жөніндегі
агенттігі                                          -3 559
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -3 559
1  Орталық органның аппараты                          -1 003

2  Аппарат территориальных органов                    -2 556
2             Службы прогноза погоды                            -67 503
218         Министерство природных ресурсов и охраны
окружающей среды Республики Казахстан             -67 503
39      Ведение гидрометеорологического мониторинга       -67 503
3             Поддержка предпринимательской деятельности        -10 095
602         Агентство Республики Казахстан по поддержке
малого бизнеса                                    -10 095
1      Административные расходы на республиканском
уровне                                               -117
1  Аппарат центрального органа                          -117
30      Государственная программа развития и поддержки
малого бизнеса                                     -9 978
4             Деятельность в области миграции и демографии     -350 522
605         Агентство по миграции и демографии Республики
Казахстан                                        -350 522
1     Административные расходы на республиканском
уровне                                             -1 646
1  Аппарат центрального органа                        -1 037
2  Аппарат территориальных органов                      -609
30      Переселение на историческую родину и социальная
защита репатриантов (оралманов)                  -348 876
9             Прочие                                         -6 379 503
217         Министерство финансов Республики Казахстан     -6 379 503
31      Выполнение просроченных финансовых обязательств
бывших бюджетных организаций и внебюджетных
фондов на республиканском уровне               -6 222 519
45      Резерв Правительства Республики Казахстан        -105 236
30  Мероприятия за счет Резерва Правительства
Республики Казахстан                             -105 236
54      Заграничные командировки                           -2 326
55      Представительские расходы                         -44 579
56      Неотложные государственные нужды                   -4 844
14               Обслуживание долга                                   -995
1             Обслуживание долга                                      0
217         Министерство финансов Республики Казахстан              0
42      Обслуживание правительственного долга                   0
11  Выплата вознаграждений (интересов) по займам            0
30  Выплаты комиссионных за размещение займов               0
2             Обслуживание внешних грантов                         -995
217         Министерство финансов Республики Казахстан           -995
43      Обслуживание внешних грантов                         -995

2  Аумақтық органдардың аппараты                      -2 556
2             Ауа-райын болжау қызметі                          -67 503
218         Қазақстан Республикасының Табиғи ресурстар және
қоршаған ортаны қорғау министрлігі                -67 503
39      Гидрометеорологиялық мониторинг жүргізу           -67 503
3             Кәсіпкерлік қызметті қолдау                       -10 095
602         Қазақстан Республикасының Шағын бизнесті қолдау
жөніндегі агенттігі                               -10 095
1      Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар          -117
1  Орталық органның аппараты                            -117
30      Шағын кәсіпкерлікті дамыту мен қолдаудың
мемлекеттік бағдарламасы                           -9 978
4             Көші-қон және демография саласындағы қызмет      -350 522
605         Қазақстан Республикасының Көші-қон және демография
жөніндегі агенттігі                              -350 522
1     Республикалық деңгейдегі әкімшілік шығыстар        -1 646
1  Орталық органның аппараты                          -1 037
2  Аумақтық органдардың аппараты                        -609
30      Тарихи отанға көшу және қайта қоныстанушыларды
(оралмандарды) әлеуметтік қорғау                 -348 876
9             Өзгелер                                        -6 379 503
217         Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі    -6 379 503
31      Республикалық деңгейдегі бұрынғы бюджеттік
ұйымдардың және бюджеттен тыс қорлардың мерзімі
өткен қаржылық міндеттемелерін орындау         -6 222 519
45      Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві        -105 236
30  Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві
есебінен жүргізілетін іс-шаралар                 -105 236
54      Шетелдік іссапарлар                                -2 326
55      Өкілдік шығыстар                                  -44 579
56      Кезек күттірмейтін мемлекеттік мұқтаждар           -4 844
14               Борышқа қызмет көрсету                               -995
1             Борышқа қызмет көрсету                                  0
217         Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі             0
42      Үкіметтік борышқа қызмет көрсету                        0
11  Заемдар бойынша сыйақыны (мүддені) төлеу                0
30  Заемдарды орналастырғаны үшін комиссиялық төлемдер      0
2             Сыртқы гранттарға қызмет көрсету                     -995
217         Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі          -995
43      Сыртқы гранттарға қызмет көрсету                     -995

15               Официальные трансферты                         -1 090 107
1             Официальные трансферты                         -1 090 107
111         Аким Акмолинской области                         -104 166
18      Трансферты из республиканского бюджета           -104 166
94  Субвенции                                        -104 166
113         Аким Алматинской области                         -156 241
18      Трансферты из республиканского бюджета           -156 241
94  Субвенции                                        -156 241
115         Аким Восточно-Казахстанской области                -7 298
18      Трансферты из республиканского бюджета             -7 298
94  Субвенции                                          -7 298
116         Аким Жамбылской области                           -60 633
18      Трансферты из республиканского бюджета            -60 633
94  Субвенции                                         -60 633
118         Аким Западно-Казахстанской области                 -8 890
18      Трансферты из республиканского бюджета             -8 890
94  Субвенции                                          -8 890
120         Аким Кызылординской области                       -84 038
18      Трансферты из республиканского бюджета            -84 038
94  Субвенции                                         -84 038
124         Аким Павлодарской области                         -36 700
18      Трансферты из республиканского бюджета            -36 700
30  Реформирование услуг здравоохранения              -36 700
125         Аким Северо-Казахстанской области                 -78 792
18      Трансферты из республиканского бюджета            -78 792
94  Субвенции                                         -78 792
129         Аким Южно-Казахстанской области                  -204 000
18      Трансферты из республиканского бюджета           -204 000
30  Реформирование услуг здравоохранения              -45 958
94  Субвенции                                        -158 042
130         Аким г. Алматы                                          0
18      Трансферты из республиканского бюджета                  0
30  Строительство метрополитена в г. Алматы                 0
131         Аким г. Астаны                                   -349 350
18      Трансферты из республиканского бюджета           -349 350
31  Строительство 3-ей нитки водовода с насосной
станции Вячеславского водохранилища до
фильтровальной станции                           -349 350
32  Завершение строительства учебно-административного
корпуса Евразийского университета им. Гумилева          0

15               Ресми трансферттер                             -1 090 107
1             Ресми трансферттер                             -1 090 107
111         Ақмола облысының әкімі                           -104 166
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер   -104 166
94  Субвенция                                        -104 166
113         Алматы облысының әкімі                           -156 241
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер   -156 241
94  Субвенция                                        -156 241
115         Шығыс Қазақстан облысының әкімі                    -7 298
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер     -7 298
94  Субвенция                                          -7 298
116         Жамбыл облысының әкімі                            -60 633
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер    -60 633
94  Субвенция                                         -60 633
118         Батыс Қазақстан облысының әкімі                    -8 890
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер     -8 890
94  Субвенция                                          -8 890
120         Қызылорда облысының әкімі                         -84 038
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер    -84 038
94  Субвенция                                         -84 038
124         Павлодар облысының әкімі                          -36 700
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер    -36 700
30  Денсаулық сақтау қызмет көрсетулерін реформалау   -36 700
125         Солтүстік Қазақстан облысының әкімі               -78 792
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер    -78 792
94  Субвенция                                         -78 792
129         Оңтүстік Қазақстан облысының әкімі               -204 000
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер   -204 000
30  Денсаулық сақтау қызмет көрсетулерін реформалау   -45 958
94  Субвенция                                        -158 042
130         Алматы қаласының әкімі                                  0
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер          0
30  Алматы қаласындағы метрополитен құрылысы                0
131         Астана қаласының әкімі                           -349 350
18      Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер   -349 350
31  Вячеслав су қоймасының насос станциясынан сүзгіден
өткізу станциясына дейін 3-су ағызу желісінің
құрылысы                                         -349 350
32  Гумилев атындағы Евразия университеті оқу-әкімшілік
корпусының құрылысын аяқтау                             0

33  Завершение строительства Национального музея            0
Кредитование                             -3 954 055
1                Государственные услуги общего характера            -3 293
2             Финансовая деятельность                            -3 293
217         Министерство финансов Республики Казахстан         -3 293
84     Приобретение акций в международных организациях    -3 293
4                Образование                                       -70 000
6             Высшее образование                                -70 000
206         Министерство науки и высшего образования
Республики Казахстан                              -70 000
81     Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственному образовательному
заказу (кредит)                                         0
82     Подготовка кадров в высших учебных заведениях
за рубежом по государственному образовательному
кредиту                                           -70 000
224         Министерство здравоохранения, образования и
спорта Республики Казахстан                             0
81     Подготовка кадров в высших учебных заведениях
внутри страны по государственному образовательному
заказу (кредит)                                         0
7                Жилищно-коммунальное хозяйство                   -174 675
3             Водоснабжение                                    -174 675
132         Аким г. Атырау                                   -174 675
80     Обеспечение условий для экономического развития
города, водоснабжения и канализационных систем
г. Атырау                                        -174 675
9                Топливно-энергетический комплекс               -1 129 577
1             Нефтяная промышленность                        -1 129 577
232         Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                           -1 129 577
80     Поддержка развития нефтяной отрасли              -170 960
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -170 960
82     Реабилитация Узеньского месторождения            -958 617
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -958 617
10               Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство и
охрана окружающей среды                        -1 097 135
1             Сельское хозяйство                               -944 184
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                        -944 184
82     Усовершенствование ирригационных и дренажных
систем                                           -764 445

33  Ұлттық мұражай құрылысын аяқтау                         0
Несиелендіру                             -3 954 055
1                Жалпы сипаттағы мемлекеттік қызмет көрсетулер      -3 293
2             Қаржылық қызмет                                    -3 293
217         Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі        -3 293
84     Халықаралық ұйымдарда акциялар сатып алу           -3 293
4                Білім беру                                        -70 000
6             Жоғары білім беру                                 -70 000
206         Қазақстан Республикасының Ғылым және жоғары
білім министрлігі                                 -70 000
81     Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша ел
ішіндегі жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау
(несие)                                                 0
82     Мемлекеттік білім беру несиесі бойынша шетелдік
жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау            -70 000
224         Қазақстан Республикасының Денсаулық сақтау, білім
және спорт министрлігі                                  0
81     Мемлекеттік білім беру тапсырысы бойынша ел ішіндегі
жоғары оқу орындарында кадрлар даярлау
(несие)                                                 0
7                Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық                 -174 675
3             Сумен жабдықтау                                  -174 675
132         Атырау қаласының әкімі                           -174 675
80     Қаланың экономикалық дамуы, Атырау қаласының
сумен жабдықталуы және канализация жүйелері үшін
жағдайларды қамтамасыз ету                       -174 675
9                Отын-энергетика кешені                         -1 129 577
1             Мұнай өнеркәсібі                               -1 129 577
232         Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі                         -1 129 577
80     Мұнай саласын дамытуды қолдау                    -170 960
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -170 960
82     Өзен кенішін жандандыру                          -958 617
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -958 617
10               Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы мен
қоршаған ортаны қорғау                         -1 097 135
1             Ауыл шаруашылығы                                 -944 184
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                      -944 184
82     Ирригациялық және дренаждық жүйелерді жетілдіру  -764 445

80  Реализация проекта за счет внешних займов        -764 445
86     Постприватизационная поддержка сельскохозяйственных
предприятий                                      -179 740
80  Реализация проекта з
а счет внешних займов        -179 740
2             Водное хозяйство                                 -152 950
212         Министерство сельского хозяйства Республики
Казахстан                                        -152 950
83     Управление водными ресурсами и восстановление
земель                                           -152 950
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -152 950
12               Транспорт и связь                                -746 431
1             Автомобильный транспорт                           228 741
115         Аким Восточно-Казахстанской области               228 741
80     Строительство моста через р. Иртыш
в г. Семипалатинске                               228 741
80  Реализация проекта за счет внешних займов         228 741
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                                0
3             Водный транспорт                                 -510 222
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                             -510 222
80     Реконструкция торгового порта Актау              -510 222
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -510 222
81  Реализация проекта за счет софинансирования из
республиканского бюджета                                0
4             Воздушный транспорт                               -46 580
215         Министерство транспорта, коммуникаций и туризма
Республики Казахстан                              -46 580
84     Реконструкция аэропорта в г. Астане               -46 580
80  Реализация проекта за счет внешних займов         -46 580
5             Железнодорожный транспорт                        -418 370
215         Министерство транспорта и коммуникаций
и туризма Республики Казахстан                   -418 370
82     Развитие мощностей железнодорожного транспорта
на станции "Дружба"                              -418 370
80  Реализация проекта за счет внешних займов        -418 370
13               Прочие                                           -732 944
3             Поддержка предпринимательской деятельности       -349 350
232         Министерство энергетики, индустрии и торговли
Республики Казахстан                             -349 350
81     Содействие предприятиям производственного,
промышленно-перерабатывающего и ремонтного
секторов малого и среднего бизнеса               -349 350

80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -764 445
86     Ауылшаруашылық кәсіпорындарын жекешелендіруден
кейін қолдау                                     -179 740
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -179 740
2             Су шаруашылығы                                   -152 950
212         Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы
министрлігі                                      -152 950
83     Су ресурстарын басқару және жерді қалпына
келтіру                                          -152 950
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -152 950
12               Көлік және байланыс                              -746 431
1             Автомобиль көлігі                                 228 741
115
Шығыс Қазақстан облысының әкімі                   228 741
80     Семей қаласындағы Ертіс өзені арқылы өтетін
көпірдің құрылысы                                 228 741
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру      228 741
81  Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру
есебінен жобаны жүзеге асыру                            0
3             Су көлігі                                        -510 222
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                          -510 222
80     Ақтау сауда айлағын қайта құру                   -510 222
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -510 222
81  Республикалық бюджеттен қоса қаржыландыру
есебінен жобаны жүзеге асыру                            0
4             Әуе көлігі                                        -46 580
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                           -46 580
84     Астана қаласындағы әуежайды қайта құру            -46 580
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру      -46 580
5             Темір жол көлігі                                 -418 370
215         Қазақстан Республикасының Көлік, коммуникациялар
және туризм министрлігі                          -418 370
82     "Дружба" стансасында теміржол көлігінің қуатын
дамыту                                           -418 370
80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -418 370
13               Басқалар                                         -732 944
3             Кәсіпкерлік қызметті қолдау                      -349 350
232         Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия
және сауда министрлігі                           -349 350
81     Шағын және орта бизнестің өндіріс, өнеркәсіп-
ұқсату және жөндеу секторларының кәсіпорындарына
жәрдемдесу                                       -349 350

80  Реализация проекта за счет внешних займов        -349 350
9             Прочие                                           -383 594
217         Министерство финансов Республики Казахстан       -383 594
81     Кредитование, связанное с выполнением
обязательств по государственным гар.             -383 294
86     Резерв Правительства Республики Казахстан            -300
30  Бюджетное кредитование нижестоящих бюджетов          -300
__________________________________
* Примечание:
отрицательное значение числа означает сокращение сумм расходования
положительное значение числа означает переосвоение сумм расходования
нулевое значение числа означает 100% исполнение сумм расходования
(Специалисты: Мартина Н.А.
Чунтонов В.В.)

80  Сыртқы қарыздар есебінен жобаны жүзеге асыру     -349 350
9             Өзгелер                                          -383 594
217         Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі      -383 594
81     Мемлекеттік кепілдіктер бойынша міндеттемелерді
орындауға байланысты несиелендіру                -383 294
86     Қазақстан Республикасы Үкіметінің резерві            -300
30  Төмен тұратын бюджеттерді бюджеттік несиелендіру     -300
__________________________________
* Ескерту
санның теріс мәні жұмсау сомасын қысқартуды білдіреді
санның оң мәні жұмсау сомасын қайта игеруді білдіреді
санның нөлдік мәні жұмсау сомасын 100 % атқарылуын білдіреді
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.