О внесении изменений в постановления Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года N 911 и от 30 июля 1999 года N 1084
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 апреля 2000 года N 509
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 1 июля 1999 года N 911 P990911_ "О Программе привлечения прямых инвестиций в Республике Казахстан на период 1999-2000 годов и Плане мероприятий по реализации Программы привлечения прямых инвестиций в Республике Казахстан на период 1999-2000 годов" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 32-33, ст. 291):
в Плане мероприятий по реализации Программы привлечения прямых инвестиций в Республике Казахстан на период 1999-2000 годов, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 31, исключить;
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 30 июля 1999 года N 1084 P991084_ "О Плане мероприятий по реализации Программы развития рынка ценных бумаг Республики Казахстан на 1999-2000 годы" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 39, ст. 340):
в Плане мероприятий по реализации Программы развития рынка ценных бумаг Республики Казахстан на 1999-2000 годы, утвержденном указанным постановлением:
строки, порядковые номера 2.1.9, 2.1.10, 2.1.11, исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Мартина Н.А.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 шілдедегі N 911 және 1999 жылғы 30 шілдедегі N 1084 қаулыларына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 5 сәуір N 509
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасында тікелей инвестицияларды тартудың 1999-2000 жылдар кезеңіне арналған бағдарламасы және Қазақстан Республикасында тікелей инвестицияларды тартудың 1999-2000 жылдар кезеңіне арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 1 шілдедегі N 911 P990911_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж., N 32-33, 291-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасында тікелей инвестицияларды тартудың 1999-2000 жылдар кезеңіне арналған бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралар жоспарында:
реттік нөмірі 31-жол алынып тасталсын;
2) "Қазақстан Республикасының 1999-2000 жылдарға арналған Бағалы қағаздар рыногын дамыту бағдарламасын іске асыру жөніндегі іс-шаралардың жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 30 шілдедегі N 1084 P991084_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 1999 ж.,
N 39, 340-құжат):
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасының 1999-2000
жылдарға арналған Бағалы қағаздар рыногын дамыту бағдарламасын іске асыру
жөніндегі іс-шаралардың жоспарында:
реттік нөмірі 2.1.9, 2.1.10, 2.1.11-жолдар алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.