О некоторых вопросах использования зерна государственных ресурсов
Постановление Правительства Республики Казахстан от 7 апреля 2000 года N 533
В целях упорядочения использования зерна государственных ресурсов и в соответствии с постановлением Правительства Республики Казахстан от 30 сентября 1999 года N 1506 P991506_ Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Согласиться с предложением Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан об отнесении в государственные экспортные ресурсы 35 500 (тридцать пять тысяч пятьсот) тонн зерна из ранее выданных государственных ресурсов зерна.
2. Министерству сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном порядке обеспечить отнесение зерна, возвращаемого по ранее выданным ссудам из государственных ресурсов в государственные экспортные ресурсы.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на Министерство сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Умбетова А.М.,
Склярова И.В.)

Мемлекеттік ресурстардың астығын пайдаланудың кейбір мәселелері туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 7 сәуір N 533
Мемлекеттiк ресурстардың астығын пайдалануды тәртіпке келтiру мақсатында және Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 30 қыркүйектегi N 1506 P991506_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлiгінің мемлекеттiк ресурстардың бұрынырақта берiлген астығынан 35 500 (отыз бес мың бес жүз) тонна астықты мемлекеттiк экспорттық ресурстарға жатқызу туралы ұсынысына келiсiм берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігi белгiленген
тәртiппен мемлекеттiк ресурстардан бұрынырақта берiлген қарыздар бойынша
қайтарылатын астықтың мемлекеттiк экспорттық ресурстарға жатқызылуын
қамтамасыз етсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ауыл
шаруашылығы министрлiгiне жүктелсін.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.