О подписании Протокола о подписании текстов приложений к Рамочному соглашению Организации Экономического Сотрудничества (ОЭС) по транзитным перевозкам
Постановление Правительства Республики Казахстан от 21 апреля 2000 года N 617
В соответствии со статьей 8 Указа Президента Республики Казахстан, имеющего силу закона, от 12 декабря 1995 года N 2679 U952679_ "О порядке заключения, исполнения и денонсации международных договоров Республики Казахстан" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Одобрить Протокол о подписании текстов приложений к Рамочному соглашению ОЭС по транзитным перевозкам, совершенному в городе Алматы 9 мая 1998 года.
2. Уполномочить Канешева Биржана Бисекеновича - вице-Министра транспорта и коммуникаций Республики Казахстан заключить от имени Правительства Республики Казахстан Протокол о подписании текстов приложений к Рамочному соглашению ОЭС по транзитным перевозкам, разрешив ему вносить в тесты приложений изменения и дополнения, имеющие редакционный характер.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Петрова Г.В.)

Экономикалық Ынтымақтастық Ұйымының (ЭЫҰ) Транзиттік тасымалдар жөніндегі Бас келісіміне қосымшаларының мәтіндеріне қол қою туралы Хаттамаға қол қою туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 21 сәуір N 617
Қазақстан Республикасы Президентінің "Қазақстан Республикасының халықаралық шарттарын жасасу, орындау және күшін жою тәртібі туралы" 1995 жылғы 12 желтоқсандағы N 2679 U952679_ заң күші бар Жарлығының 8-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. 1998 жылғы 9 мамырда Алматы қаласында жасалған ЭЫҰ-ның Транзиттік тасымалдар жөніндегі Бас келісіміне қосымшаларының мәтіндеріне қол қою туралы Хаттама мақұлдансын.
2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар вице-министрі
Біржан Бейсекенұлы Қанешевке қосымшалар мәтіндеріне редакциялық сипаттағы
өзгерістер мен толықтырулар енгізуге рұқсат етіліп, Қазақстан
Республикасының Үкіметі атынан ЭЫҰ-ның Транзиттік тасымалдар жөніндегі Бас
келісіміне қосымшаларының мәтіндеріне қол қою туралы Хаттаманы жасасу
уәкілеттігі берілсін.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.