О пользовании сотовой связью
Постановление Правительства Республики Казахстан от 3 мая 2000 года N 652. Утратило силу - постановлением Правительства Республики Казахстан от 2 сентября 2003 года N 892
В целях усиления режима экономии бюджетных средств Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Предоставить право пользования сотовой связью Премьер-Министру Республики Казахстан, Председателю Сената Парламента Республики Казахстан, Председателю Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Руководителю Администрации Президента Республики Казахстан, заместителям Премьер-Министра Республики Казахстан, Руководителю Канцелярии Премьер-Министра Республики Казахстан, заместителям Руководителя Администрации Президента Республики Казахстан, заместителю Председателя Сената Парламента Республики Казахстан, заместителю Председателя Мажилиса Парламента Республики Казахстан, Помощнику Президента Республики Казахстан, Председателю Конституционного Совета Республики Казахстан, Шефу протокола Президента Республики Казахстан, заведующему Канцелярией Президента Республики Казахстан, Пресс-секретарю Президента Республики Казахстан, Генеральному Прокурору Республики Казахстан, Председателю Верховного Суда Республики Казахстан, Председателю Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан на период подготовки и проведения выборов депутатов Парламента и маслихатов Республики Казахстан, Председателю Комитета национальной безопасности Республики Казахстан, первому заместителю Председателя Комитета национальной безопасности, четырем заместителям Председателя Комитета национальной безопасности, Начальнику Службы охраны Президента Республики Казахстан, Командующему Республиканской гвардией, Управляющему Делами Президента Республики Казахстан, Министру финансов Республики Казахстан, Министру иностранных дел Республики Казахстан, Министру государственных доходов Республики Казахстан, Министру обороны Республики Казахстан, Начальнику Генерального штаба Вооруженных Сил Республики Казахстан, Министру внутренних дел Республики Казахстан, Командующему внутренними войсками Министерства внутренних дел Республики Казахстан, Председателю Агентства Республики Казахстан по чрезвычайным ситуациям, Председателю Счетного комитета по контролю за исполнением республиканского бюджета Республики Казахстан в пределах лимита, ежемесячно устанавливаемого государственным органам согласно плану финансирования республиканского бюджета.
Сноска. В пункт 1 внесены изменения - постановлениями Правительства РК от 27 октября 2000 г. N 1608 ; от 28 ноября 2000 г. N 1771 ; от 24 января 2001 г. N 126 ; от 2 августа 2001 года N 1019 ; постановлением Правительства РК от 16 июля 2002 года N 786 ; от 15 января 2003 года N 16 .

Ұялы байланысты пайдалану туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 3 мамыр N 652. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2003.09.02. N 892 қаулысымен.
Бюджет қаражатын үнемдеу режимiн күшейту мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi қаулы:
1. Қазақстан Республикасының Премьер-Министрiне, Қазақстан Республикасы Парламенті Сенатының Төрағасына, Қазақстан Республикасы Парламенті Мәжілісінің Төрағасына, Қазақстан Республикасының Президенті Әкімшілігінің басшысына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрiнiң орынбасарларына, Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi Кеңсесiнiң Басшысына, Қазақстан Республикасы Президентiнің Әкiмшiлiгi Басшысының орынбасарларына, Қазақстан Республикасы Парламентінің Сенаты Төрағасының орынбасарына, Қазақстан Республикасы Парламентінің Мәжілісі Төрағасының орынбасарына, Қазақстан Республикасы Президентiнің Көмекшiсiне, Қазақстан Республикасы Конституциялық Кеңесінің Төрағасына, Қазақстан Республикасының Президентi Протоколының бастығына, Қазақстан Республикасының Президентi Кеңсесiнiң меңгерушiсiне, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Баспасөз хатшысына, Қазақстан Республикасының Бас прокурорына, Қазақстан Республикасының Жоғарғы Сотының төрағасына, Қазақстан Республикасының Парламентi мен мәслихаттары депутаттарының сайлауын дайындау және жүргiзу кезеңiнде Қазақстан Республикасы Орталық сайлау комиссиясының Төрайымына, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетiнiң төрағасына, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi төрағасының бiрiншi орынбасарына, Қазақстан Республикасы Ұлттық қауiпсiздiк комитетi төрағасының төрт орынбасарына, Қазақстан Республикасының Президентi Күзет қызметiнiң бастығына, Қазақстан Республикасы Президентiнiң Іс Басқарушысына, Қазақстан Республикасының Қаржы министрiне, Қазақстан Республикасының Сыртқы iстер министрiне, Қазақстан Республикасының Мемлекеттiк кiрiс министрiне, Қазақстан Республикасының Қорғаныс министріне, Қазақстан Республикасының Қарулы Күштерi Бас штабының бастығына, Қазақстан Республикасының Ішкi iстер министрiне, Қазақстан Республикасының Ішкі істер министрлігі Ішкі әскерлерінің қолбасшысына, Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар жөнiндегі агенттiгiнiң төрағасына, Қазақстан Республикасы Республикалық бюджеттiң атқарылуын бақылау жөнiндегi есеп комитетiнiң төрағасына республикалық бюджеттің қаржыландыру жоспарына сәйкес мемлекеттiк органдарға ай сайын белгiленетiн лимит шегiнде ұялы байланысты пайдалану құқығы берiлсiн. <*>
ЕСКЕРТУ. 1-тармақ өзгерді - ҚР Үкіметінің 2000.10.27. N 1608 , 2001.01.24. N 126 , 2001.08.02. N 1019 , 2002.07.16. N 786 , 2003.01.15. N 016 қаулыларымен.

2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі