О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796
Постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2000 года N 662
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 17 июня 1999 года N 796 P990796_ "О распределении зданий и служебных помещений, высвобождаемых в связи с передислокацией центра Акмолинской области" следующие изменение и дополнение:
в приложении к указанному постановлению:
в строке, порядковый номер 23, в графе 4 слова "Резерв Управления Делами Президента" заменить словами "Министерство иностранных дел Республики Казахстан";
дополнить строкой, порядковый номер 30, следующего содержания:
"30. Административное здание 1232,3 Министерство иностранных дел
ул. М.Ауэзова, д.59 Республики Казахстан".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Каберник О.И.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 4 мамыр N 662
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Ақмола облысы орталығының қоныс аударуына байланысты босайтын
ғимараттар мен қызметтік үй-жайларды бөлу туралы" Қазақстан Республикасы
Үкіметінің 1999 жылғы 17 маусымдағы N 796
P990796_
қаулысына мынадай
өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасында:
4-ші бағандағы реттік нөмірі 23-жолдағы "Президент Іс Басқармасының
резерві" деген сөздер "Қазақстан Республикасының Сыртқы істер министрлігі"
деген сөздермен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 30-жолмен толықтырылсын:
"30. Әкімшілік ғимарат          1232,3    Қазақстан Республикасының
М. Әуезов көшесі, 59-үй              Сыртқы істер министрлігі".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.