О внесении изменения и дополнений в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 528
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 мая 2000 года N 694. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 июля 2002 года № 832 ~P020832 .
В целях совершенствования порядка обеспечения периодичности бюджетных изъятий из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в республиканский бюджет Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 4 мая 1999 года N 528 P990528_ "О правилах обеспечения периодичности бюджетных изъятий из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в республиканский бюджет" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 17, ст. 175) следующие изменение и дополнения:
в Правилах обеспечения периодичности бюджетных изъятий из областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы в республиканский бюджет, утвержденных указанным постановлением:
в пункте 5 слова "за исключением доходов по коду 107101 "Поступление задолженности" исключить;
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. При расчете сумм бюджетных изъятий по итогам дня не учитываются поступления:
задолженности хозяйствующих субъектов по платежам в местный бюджет, погашаемой в счет кредиторской задолженности государственных учреждений, финансируемых из местного бюджета, в порядке, установленном законодательством;
вознаграждений (интересов) по кредитам, выделяемым из местного бюджета для осуществления региональных инвестиционных программ за счет средств, заимствованных местными исполнительными органами на эти цели в пределах лимита заимствования, установленного законодательством.";
пункт 8 дополнить словами "и помесячным распределением бюджетных изъятий согласно росписи доходов и расходов областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы. В случае превышения в течение месяца суммы бюджетных изъятий, подлежащей перечислению в республиканский бюджет над суммой бюджетного изъятия, определенного росписью доходов и расходов местного бюджета, в установленном законодательством порядке вносится изменение в роспись доходов и расходов областных бюджетов, бюджетов городов Астаны и Алматы.".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Польский В.Ф.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнің 1999 жылғы 4 мамырдағы N 528 қаулысына өзгерiстер мен толықтыру енгiзу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 10 мамыр N 694. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.25. N 832 қаулысымен. ~P020832
Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнен республикалық бюджетке бюджеттiк алулардың мерзiмдiлiгiн қамтамасыз етудiң тәртiбiн жетiлдiру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнен республикалық бюджетке бюджеттік алулардың мерзiмдiлiгiн қамтамасыз етудiң тәртiбi туралы" Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 4 мамырдағы N 528 P990528_ қаулысына (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 17, 175-құжат) мынадай өзгерiстер мен толықтыру енгiзiлсiн:
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген облыстық бюджеттерден, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiнен республикалық бюджетке бюджеттiк алулардың мерзiмдiлiгiн қамтамасыз етудiң тәртiбiнде:
5-тармақтағы "107101 "Берешектiң түсуі" коды бойынша кiрiстердi қоспағанда" деген сөздер алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. Күннің қорытындысы бойынша бюджеттiк алулардың" сомасын есептеу кезiнде мынадай түсiмдер:
шаруашылық жүргiзушi субъектiлердiң, заңнамада белгiленген тәртiппен, жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелердің кредиторлық берешектерiнiң есебіне өтелетiн жергiлiктi бюджетке төленетiн төлемдер бойынша берешектерi;
заңнамада белгiленген, қарыз алу лимитiнiң шегiнде аймақтық инвестициялық бағдарламаларды жүзеге асыру үшiн жергiлiктi атқарушы органдардан осы мақсаттарға қарызға алынған қаражаттың есебiнен жергiлiктi бюджеттен бөлiнетiн несиелер бойынша сыйақылар (мүдделер) есептелмейдi.";
8-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"8. Бюджеттiк алу республикалық бюджет туралы заңда белгіленген сомалардың шегiнде және бюджеттiк алуларды облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары бюджеттерiнiң кiрiстерi мен шығыстарының тiзiмдемесiне сәйкес ай сайын бөлумен қаржы жылы бойы жүргiзiледі. Республикалық бюджетке аударуға жататын бюджеттiк алулардың сомасы бiр ай iшiнде жергiлiктi бюджеттiң кiрiстерi мен шығыстарының тiзiмдемесiмен
айқындалған бюджеттiк алудың сомасынан асып түскен жағдайда, заңнамада
белгіленген тәртiппен облыстық бюджеттердің, Астана және Алматы қалалары
бюджеттерiнiң кiрiстерi мен шығыстарының тiзiмдемесіне өзгерiс
енгiзiледi.".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.