Об утверждении Правил регистрации гражданско-правовых сделок, заключаемых казенными предприятиями в рамках выполнения государственного заказа
Постановление Правительства Республики Казахстан от 11 мая 2000 года N 702. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 25 июля 2002 года № 832 ~P020832 .
В соответствии со статьей 44 Гражданского кодекса Республики Казахстан (Общая часть) K941000_ и в целях реализации постановления Правительства Республики Казахстан от 7 декабря 1999 года N 1872 P991872_ "О реализации Закона Республики Казахстан "О республиканском бюджете на 2000 год" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемые Правила регистрации гражданско-правовых сделок, заключаемых казенными предприятиями в рамках выполнения государственного заказа.
2. Министерству финансов Республики Казахстан в срок до 1 июня 2000 года определить порядок составления сметы расходов казенных предприятий.
3. Администраторам республиканских бюджетных программ, ответственным за выполнение государственного заказа и реализующим его через казенные предприятия, в течение 10 дней со дня опубликования данного постановления представить в Министерство финансов Республики Казахстан перечень казенных предприятий, выполняющих государственный заказ, и в последующем представлять все изменения к нему.
4. Акимам областей, городов Астаны и Алматы представить в территориальные органы Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан перечень казенных предприятий, выполняющих государственный заказ за счет средств местных бюджетов, и в последующем представлять все изменения к нему.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня опубликования.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утверждены
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 11 мая 2000 года N 702
Правила
регистрации гражданско-правовых сделок, заключаемых
казенными предприятиями в рамках выполнения
государственного заказа
Настоящие Правила устанавливают порядок регистрации гражданско- правовых сделок, заключаемых казенными предприятиями в рамках выполнения государственного заказа.
1. Казенное предприятие, заключающее гражданско-правовые сделки, связанные с выполнением государственного заказа (далее - предприятие), регистрирует их в территориальном органе Комитета казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (далее - территориальный орган казначейства) на основании сметы своих расходов с выделением в ней расходов на выполнение государственного заказа. Смета составляется в порядке, определяемом Министерством финансов Республики Казахстан, и утверждается уполномоченным органом.
Гражданско-правовые сделки, связанные с выполнением государственного заказа, заключаемые предприятием (далее - договоры), считаются совершенными после их регистрации в территориальном органе казначейства.
В случаях, предусмотренных законодательными актами, должностные лица предприятия несут ответственность за принятие договорных обязательств в части выполнения государственного заказа сверх сумм утвержденной уполномоченным органом сметы его расходов.

Мемлекеттік тапсырысты орындаудың шеңберінде қазыналық кәсіпорындармен жасалатын азаматтық-құқықтық мәмілелерді тіркеудің ережесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 11 мамыр N 702. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.07.25. N 832 қаулысымен. ~P020832
Қазақстан Республикасы Азаматтық кодексінің (Жалпы бөлім) K941000_ 44-бабына сәйкес және "2000 жылға арналған республикалық бюджет туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 7 желтоқсандағы N 1872 P991872_ қаулысын іске асыру мақсатында Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік тапсырысты орындаудың шеңберінде қазыналық кәсіпорындармен жасалатын азаматтық-құқықтық мәмілелерді тіркеудің ережесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі 2000 жылғы 1 мамырға дейінгі мерзімде қазыналық кәсіпорындардың шығыстар сметасын жасаудың тәртібін анықтасын.
3. Мемлекеттік тапсырыстың орындалуына жауапты және оны қазыналық кәсіпорындар арқылы іске асыратын республикалық бюджеттік бағдарламалардың әкімшілері осы қаулының жарияланған күнінен бастап 10 күннің ішінде Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігіне мемлекеттік тапсырысты орындайтын қазыналық кәсіпорындардың тізбесін ұсынсын және кейіннен оған барлық өзгерістерді ұсынсын.
4. Облыстардың, Астана және Алматы қалаларының әкімдері жергілікті
бюджеттердің қаражаты есебінен мемлекеттік тапсырысты орындайтын қазыналық
кәсіпорындардың тізбесін Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі
Қазынашылық комитетінің аумақтық органдарына ұсынсын және кейіннен оған
барлық өзгерістерді ұсынсын.
5. Осы қаулы жарияланған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 11 мамырдағы
N 702 қаулысымен
бекітілген
Мемлекеттік тапсырысты орындаудың шеңберінде
қазыналық кәсіпорындармен жасалатын
азаматтық-құқықтық мәмілелерді тіркеудің
Ережесі
Осы Ереже мемлекеттік тапсырысты орындаудың шеңберінде қазыналық кәсіпорындармен жасалатын азаматтық-құқықтық мәмілелерді тіркеудің тәртібін белгілейді.
1. Мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты азаматтық-құқықтық мәмілелер жасайтын қазыналық кәсіпорын (бұдан әрі - кәсіпорын) өздерінің шығыстар сметасының негізінде ондағы мемлекеттік тапсырысты орындауға арналған шығыстарды бөле отырып, оларды Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі Қазынашылық комитетінің аумақтық органында (бұдан әрі - қазынашылықтың аумақтық органы) тіркейді. Смета Қазақстан Республикасының Қаржы министрлігі белгілеген тәртіппен жасалады және оны уәкілетті орган бекітеді.
Кәсіпорын жасасатын мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты азаматтық-құқықтық мәмілелер (бұдан әрі - шарттар), қазынашылықтың аумақтық органында оларды тіркегеннен кейін, жасалған деп саналады.
Заңнамалық кесімдерде көзделген жағдайларда, кәсіпорынның лауазымды тұлғалары уәкілетті орган бекіткен оның шығыстар сметаларының сомасынан жоғары мемлекеттік тапсырысты орындау бөлігінде шарттық міндеттемелерді қабылдағаны үшін жауаптылықта болады.

2. Предприятие представляет в соответствующий территориальный орган казначейства смету расходов с выделением в ней расходов на выполнение государственного заказа, утвержденную уполномоченным органом. Территориальный орган казначейства вводит данные сметы расходов в реестр регистрации договоров, связанных с выполнением государственного заказа (далее - реестр) (приложение 1).
3. Для регистрации договора предприятие представляет в территориальный орган казначейства следующие документы:
договор в трех экземплярах, в котором обязательно наличие условия о вступлении его в силу с момента его регистрации в территориальном органе казначейства;
заявку на регистрацию договора, связанного с выполнением государственного заказа (далее - заявка), (приложение 2).
4. Территориальный орган казначейства обеспечивает ввод реквизитов заявки в реестр и осуществляет контроль за наличием кода предприятия, за непревышением части суммы (суммы) договора, связанной с выполнением государственного заказа, указанной в заявке, над сметными назначениями на выполнение государственного заказа. Заявка и один экземпляр договора остаются в территориальном органе казначейства. На двух других экземплярах договора территориальный орган казначейства ставит отметку о его регистрации и возвращает предприятию. Территориальный орган казначейства не вправе осуществлять регистрацию договора предприятия, если в заявке сумма по строке "в том числе сумма договора, связанная с выполнением государственного заказа" превышает сметные назначения данного вида расходов по государственному заказу.
5. В случае изменения суммы договора или реквизитов его сторон, предприятие представляет территориальному органу казначейства соответствующее дополнительное соглашение к договору и заявку на его регистрацию. Регистрация осуществляется в порядке, установленном пунктами 3 и 4 настоящих Правил.
6. Договоры, зарегистрированные в территориальном органе казначейства, но не завершенные в текущем финансовом году, подлежат исполнению в следующем финансовом году.
По истечении финансового года территориальный орган казначейства выдает предприятию справку о незавершенных обязательствах, связанных с реализацией государственного заказа, если таковые будут иметь место (далее - справка), (приложение 3). Справка, до выдачи ее предприятию, регистрируется территориальным органом казначейства в журнале регистрации справок о незавершенных обязательствах, связанных с реализацией государственного заказа (далее - журнал), (приложение 4). Записи в журнале производятся лицом, назначенным ответственным за регистрацию справок. Основанием для составления справки являются данные реестра исполнения государственного заказа (приложение 5) и платежные поручения администратора бюджетных программ по государственному заказу на перевод денег с его бюджетного счета на расчетный счет казенного предприятия, которые представляются территориальному органу казначейства по месту расположения казенного предприятия соответствующим территориальным органом казначейства, осуществляющим эту расходную операцию.
В реестр исполнения государственного заказа территориальный орган казначейства вводит реквизиты платежных поручений предприятия, на основании которых осуществлялись расходные операции по выполнению государственного заказа. В случае, если предприятие обслуживается в банке второго уровня, оно обязано, не позднее следующего операционного дня, представить по месту регистрации договоров копии платежных поручений на проведение расходов с указанием в текстовом пространстве "Назначение платежа" вида расходов и суммы, связанных с выполнением государственного заказа.
Общая сумма, указываемая в названном текстовом пространстве всех платежных поручений по реализации договора, не должна превышать сумму сметных назначений для выполнения государственного заказа и сумму, указанную в заявке на регистрацию договора по строке "в том числе сумма договора, связанная с выполнением государственного заказа".

2. Кәсіпорын қазынашылықтың тиісті аумақтық органына уәкілетті орган бекіткен шығыстардың сметасын, онда мемлекеттік тапсырысты орындауға арналған шығыстарды бөле отырып ұсынады. Қазынашылықтың аумақтық органы шығыстардың бұл сметаларын мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты шарттарды тіркеудің тізіліміне (бұдан әрі - тізілім) (1-қосымша) енгізеді.
3. Шартты тіркеу үшін кәсіпорын қазынашылықтың аумақтық органына мынадай құжаттарды:
қазынашылықтың аумақтық органында тіркелген сәтінен бастап күшіне енетіндігі туралы жағдайы міндетті түрде болатын шартты үш данада;
мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты шартты тіркеуге арналған өтінімді (бұдан әрі - өтінім) (2-қосымша) ұсынады.
4. Қазынашылықтың аумақтық органы өтінімнің деректемелерін тізілімге енгізуді қамтамасыз етеді және кәсіпорын кодының бар-жоғына, өтінімде көрсетілген мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты шарттың сомасы бөлігінің (соманың) мемлекеттік тапсырысты орындауға арналған сметалық тағайындаулардан асып түспеуіне бақылауды жүзеге асырады. Өтінім мен шарттың бір данасы қазынашылықтың аумақтық органында қалдырылады. Шарттың қалған екі данасында қазынашылықтың аумақтық органы оның тіркелгендігі туралы белгі қояды және оларды кәсіпорынға қайтарады. Қазынашылықтың аумақтық органының, егер өтінімде "оның ішінде, мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты шарттың сомасы" деген жол бойынша сома мемлекеттік тапсырыс бойынша шығыстардың осы түрінің сметалық тағайындауларынан асып түсетін болса, кәсіпорынның шартын тіркеуді жүзеге асыруға құқығы жоқ.
5. Шарттың сомасы немесе оның тараптарының деректемелері өзгерген жағдайда кәсіпорын қазынашылықтың аумақтық органына шартқа тиісті қосымша келісімді және оны тіркеуге арналған өтінімді ұсынады. Тіркеу осы Ереженің 3 және 4-тармақтарында белгіленген тәртіппен жүзеге асырылады.
6. Қазынашылықтың аумақтық органында тіркелген, бірақ ағымдағы қаржы жылы аяқталмаған шарттар, келесі қаржы жылында атқарылуға жатады.
Қаржы жылы аяқталғаннан кейін қазынашылықтың аумақтық органы кәсіпорынға мемлекеттік тапсырысты іске асыруға байланысты аяқталмаған міндеттемелер туралы, егер мұндайлар орын алатын болса, анықтама (бұдан әрі - анықтама) (3-қосымша) береді. Анықтаманы, ол кәсіпорынға берілгенге дейін, қазынашылықтың аумақтық органы мемлекеттік тапсырысты іске асыруға байланысты аяқталмаған міндеттемелер туралы анықтамаларды тіркеу журналында (бұдан әрі - журнал) (4-қосымша) тіркейді. Журналдағы жазбаларды анықтамаларды тіркеуге жауапты болып тағайындалған адам жүргізеді. Мемлекеттік тапсырыстың атқарылу тізілімінің деректері (5-қосымша) мен бюджеттік бағдарламалар әкімшісінің мемлекеттік тапсырыс бойынша оның бюджеттік шотынан, осы шығыс операцияларын жүзеге асыратын қазынашылықтың тиісті аумақтық органы қазыналық кәсіпорынның орналасқан жері бойынша қазынашылықтың аумақтық органына ұсынатын қазыналық кәсіпорынның есеп айырысу шотына ақша аударуға арналған төлем тапсырмалары анықтаманы жасау үшін негіз болып табылады.
Мемлекеттік тапсырыстың атқарылуы тізіліміне қазынашылықтың аумақтық органы олардың негізінде мемлекеттік тапсырысты орындау бойынша шығыс операциялары жүзеге асырылған, кәсіпорынның төлем тапсырмаларының деректемелерін енгізеді.
Егер, кәсіпорынға екінші деңгейдегі банк қызмет көрсеткен жағдайда, кәсіпорын келесі операциялық күннен кешіктірмей, шарттардың тіркелген орны бойынша "Төлемнің тағайындалуы" мәтіндік кеңістігінде мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты шығыстардың түрі мен сомасын көрсете отырып, шығыстарды жүргізуге арналған төлем тапсырмаларының көшірмелерін ұсынады.
Аталған мәтіндік кеңістікте шартты іске асыру жөніндегі барлық төлем тапсырмаларының көрсетілген жалпы сомасы мемлекеттік тапсырысты орындауға арналған сметалық тағайындаулардың сомасынан және "оның ішінде, мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты шарттың сомасы" деген жол бойынша шартты тіркеуге арналған өтінімде көрсетілген сомадан аспауы тиіс.

7. В случае расторжения договора предприятие письменно уведомляет
территориальный орган казначейства о расторжении договора. Территориальный
орган казначейства делает соответствующую отметку о расторжении договора в
графе "Примечание" реестра исполнения государственного заказа, приложения
5.
Приложение 1
_______________________________
(наименование территориального
органа Казначейства)
Реестр
регистрации договоров, связанных с выполнением
государственного заказа
по __________________________________________
(наименование и код казенного предприятия)
за ________ год
тенге
---------------------------------------------------------------------------
N   !наименование видов!Сумма расходов   ! Регистрация договора в рамках
стро !расходов казенного!                 ! государственного заказа
ки  !  предприятия     !                 !
!--------------------------------------------------------------------
!всего!в том числе !всего!в том числе!  реквизиты       ! реквизиты
!     !на вып.     !     !на вып.    !   заявки         !   заявки
!     !гос. заказа !     !гос. заказа!-------------------------------
!     !            !     !           ! дата   !N !сумма !дата    !N !
!     !            !     !           !регистр.!  !гос.  !регистр.!  !
!     !            !     !           !        !  !заказа!        !  !
---------------------------------------------------------------------------
1  !  2  !      3     !  4  !     5     !    6   !7 !   8  !    9   !10!
продолжение таблицы:
---------------------------------------------------------!
!
!
---------------------------------------------------------!
!реквизиты заявки   ! реквизиты заявки  !        !
------------------------------------------------!        !
сумма   !дата    !N !сумма  !дата    ! N !сумма ! итого  !
гос.    !регистр.!  ! гос.  !регистр.!   !гос.  !        !
заказа  !        !  !заказа !        !   !заказа!        !
----------------------------------------------------------
11      !  12    !13! 14    !  15    !16 !  17  !  18    !
----------------------------------------------------------
Ответисполнитель Казначейства
Приложение 2
______________________________
(наименование территориального
органа Казначейства)
__________________________________________
(наименование и код казенного предприятия)
Заявка N______
на регистрацию договора (дополнительного соглашения
к договору), связанного с выполнением государственного заказа
от "____" _____________г.
Номер договора_______________________________________
Дата договора "______" ________________г.
Наименование договора_____________________________________________________
Общая сумма по договору___________________________________________________
_____________________________________________________________________тенге
(цифрами и прописью)
в т.ч. сумма договора, связанная с выполнением государственного заказа____
_____________________________________________________________________тенге
(цифрами и прописью)
Номер строки сметы расходов ______________________________________________
(указывается номер строки и наименование
__________________________________________________________________________
показателя из сметы расходов на выполнение государственного заказа)
Руководитель казенного предприятия______________ _________________________
(подпись)         (Ф.И.О)
Главный бухгалтер_________________  ______________________________________
(подпись)                       (Ф.И.О)
М.П.
* Код состоящий из 7-ми знаков (первые три знака - код администратора
бюджетных программ, оставшиеся четыре знака - код казенного предприятия)
Приложение 3
______________________________
(наименование территориального
органа Казначейства)
Справка N___________
о незавершенных обязательствах, связанных
с реализацией государственного заказа
от "_____"____________г.
по __________________________________________
(наименование и код казенного предприятия)
______________________________________________________________
(наименование бюджетной программы с указанием 10-значного кода)
тенге
---------------------------------------------------------------------------
N  ! Общая сумма    !Расходы администратора !Общая сумма   !Незавершенные
п/п!сметы расходов  !бюджетных программ на  !расходов      !обязательства
!на выполнение   !оплату государственного!казенного     !по государст-
!государственного!      заказа           !предприятия,  !венному заказу
!  заказа        !-----------------------!связанная с   !(гр.4 - гр.2)
!                !номер и дата!сумма     !выполнением   !
!                !платежного  !платежного!государствен- !
!                !поручения   !поручения !ного заказа   !
---------------------------------------------------------------------------

7. Шартты бұзған жағдайда, кәсіпорын қазынашылықтың аумақтық органына
шарттың бұзылғандығы туралы жазбаша хабарлайды. Қазынашылықтың аумақтық
органы мемлекеттік тапсырысты атқару тізілімінің "Ескерту" бағанына
шарттың бұзылғандығы туралы тиісті белгі қояды, 5-қосымша.
1-қосымша
_________________________________________
(Қазынашылықтың аумақтық органының атауы)
Мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты шарттарды тіркеудің
Тізілімі
_____________________________________________ бойынша
(қазыналық кәсіпорынның атауы және коды)
_________ жылға
теңге
---------------------------------------------------------------------------
жол!Қазыналық кәсіпорын!Шығыстардың сомасы !  Шартты мемлекеттік тапсырыс
N !шығыстарының түрі  !                   !
!-------------------!-------------------!-------------------------------
!барлығы!оның ішінде!барлығы!оның ішінде!    өтінімнің деректемелері
!       !мем.тапсыр.!       !мем.тапсыр.!-------------------------------
!       !орындауға  !       !орындауға  !тіркелген!N__!мем. тапсырыстың
!       !           !       !           !   күні  !   !    сомасы
---------------------------------------------------------------------------
1 !   2   !     3     !   4   !     5     !    6    ! 7 !        8
---------------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
---------------------------------------------------------------------------
шеңберінде тіркеу
---------------------------------------------------------------------------
өтінімнің деректемелері!өтінімнің деректемелері!өтінімнің деректемелері!Жи.
-----------------------!-----------------------!-----------------------!ыны
тіркел.!N_!мем. тапсыр.!тіркел.!N_!мем. тапсыр.!тіркел.!N_!мем. тапсыр.!
ген    !  !ыстың сомасы!ген    !  !ыстың сомасы!ген    !  !ыстың сомасы!
күні   !  !            !күні   !  !            !күні   !  !            !
---------------------------------------------------------------------------
9   !10!    11      !  12   !13!     14     !   15  !16!     17     !18
---------------------------------------------------------------------------
Қазынашылықтың жауапты атқарушысы
2-қосымша
_________________________________________
(Қазынашылықтың аумақтық органының атауы)
_________________________________________
(қазыналық кәсіпорынның атауы және коды*)
Мемлекеттік тапсырысты орындауға
байланысты шартты (шартқа қосымша келісімді)
тіркеуге арналған
________ жылғы "___"____________
N ____ Өтінім
Шарттың нөмірі ____________________________________
Шарттың күні _______ жылғы "___"___________
Шарттың атауы _____________________________________________________
Шарт бойынша жалпы сома ___________________________________________
____________________________________________________________ теңге
(санмен және жазумен)
оның ішінде мемлекеттік тапсырысты орындауға байланысты шарттың
сомасы ______________________________________________________ теңге
(санмен және жазумен)
Шығыстар сметасы жолының нөмірі ___________________________________
(жолдың нөмірі және мемлекеттік
___________________________________________________________________
тапсырысты орындауға жұмсалған шығыстардың сметасы көрсеткішінің
атауы көрсетіледі)
Қазыналық кәсіпорынның басшысы _________________  _________________
(қолы)        (тегі, аты-жөні)
Бас бухгалтер  ________________  _________________
(қолы)        (тегі, аты-жөні)
М.О.
___________________
* 7 мәннен тұратын код (алғашқы үш мән - бюджеттік бағдарламалар
әкімшісінің коды, қалған төрт мән - қазыналық кәсіпорынның коды)
3-қосымша
________________________________________
(Қазынашылықтың аумақтық органының атауы)
__________________________________________ бойынша
(қазыналық кәсіпорынның атауы мен коды)
_________ жылғы "___"___________
мемлекеттік тапсырысты іске асыруға байланысты
аяқталмаған міндеттемелер туралы
N _______ Анықтама
_________________________________________________________
(10 мәнді коды көрсетілген бюджеттік бағдарламаның атауы)
теңге
---------------------------------------------------------------------------
N !Мемлекеттік тапсырысты!Бюджеттік бағдарламалар! Қазыналық  !Мемлекеттік
р/р!орындауға жұмсалатын  !әкімшісінің мемлекеттік!кәсіпорынның! тапсырыс
!шығыстар сметасының   !тапсырысты төлеуге     !мемлекеттік ! бойынша
!   жалпы сомасы       ! жұмсалатын шығыстары  ! тапсырысты !аяқталмаған
!                      !-----------------------! орындауға  !міндеттеме.
!                      !  төлем    !  төлем    ! байланысты !лер (4-бағ.
!                      !тапсырмасы.!тапсырмасы.!шығыстарының! - 2-бағ.)
!                      !ның нөмірі !ның сомасы !жалпы сомасы!
!                      ! мен күні  !           !            !
---------------------------------------------------------------------------

1  !      2         !     3      !    4     !     5        !    6
---------------------------------------------------------------------------
Ответисполнитель Казначейства
Приложение 4
__________________________________
(наименование территориального
органа Казначейства)
Журнал
регистрации справок о незавершенных обязательствах,
связанных с реализацией государственного заказа
Начато____________г.
Окончено__________г.
Приложение
По данному образцу печатать все листы журнала
________________год
---------------------------------------------------------------------------
N  !Наименование ! Код      !Данные справки!Незавершенные !Ф.И.О. лица,
п/п!казенного    !казенного !--------------!обязательства !выдавшего
!предприятия  !предпр.   !номер !дата   !по государст- !справку
!             !          !      !       !венному заказу!
---------------------------------------------------------------------------
1 !    2        !   3      !   4  !   5   !     6        !    7
---------------------------------------------------------------------------
*В данной графе указываются данные графы 6 справки о незавершенных
обязательствах, связанных с реализацией государственного заказа.
Приложение 5
______________________________
(наименование территориального
органа Казначейства)
__________________________________________
(наименование и код казенного предприятия)
Реестр*
исполнения государственного заказа
за ____________год
тенге
---------------------------------------------------------------------------
N    !Данные сметы расходов !Реквизиты!                        Фактическое
стро-!на выполнение гос.    ! заявки  !-----------------------------------
ки   !заказа                !         !реквизиты платежного поручения на
!----------------------!---------!------------------------------------
!виды         !сумма   !N !сумма !номер!сумма!номер!сумма!номер!сумма
!расходов     !расходов!  !      !и    !     !и    !     !и    !
!на выполнение!по гос. !  !      !дата !     !дата !     !дата !
!гос. заказов !заказу  !  !      !     !     !     !     !     !
---------------------------------------------------------------------------
1    !    2        !   3    !4 !   5  !  6  !  7  !  8  !  9  ! 10  ! 11
---------------------------------------------------------------------------
Продолжение таблицы:
---------------------------------------------
исполнение                        !        !
-----------------------------------!        !
оплату расходов по выполнению      !        !
государственного заказа            ! Приме- !
-----------------------------------! чание**!
номер  !сумма !номер !сумма !итого !        !
и дата !      !и дата!      !      !        !
---------------------------------------------
12    ! 13   !  14  ! 15   !  16  !  17    !
---------------------------------------------
Ответисполнитель Казначейства
*Реестр ведется по каждому виду расходов отдельно
**При расторжении договора делается соответствующая отметка "Договор
расторгнут"
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

1 !         2            !     3     !     4     !      5     !     6
---------------------------------------------------------------------------
Қазынашылықтың жауапты атқарушысы
4-қосымша
__________________________________________
(Қазынашылықтың аумақтық органының атауы)
Мемлекеттік тапсырысты іске асыруға байланысты аяқталмаған
міндеттемелер туралы анықтамаларды тіркеу
Журналы
_______ жылғы ___________ басталды
_______ жылғы ___________ аяқталды
Жалғасы
Журналдың барлық парақтары осы үлгі бойынша басылсын
____________________ жыл
---------------------------------------------------------------------------
N !    Қазыналық     !Қазын.! Анықтаманың ! Мемлекеттік  !  Анықтаманы
р/р!кәсіпорынның атауы!кәсіп.!  деректері  !  тапсырыс    !берген тұлғаның
!                  ! коды !-------------!   бойынша    !тегі, аты-жөні
!                  !      !нөмірі! күні ! аяқталмаған  !
!                  !      !      !      ! міндеттемелер!
---------------------------------------------------------------------------
1 !        2         !  3   !  4   !  5   !      6       !        7
---------------------------------------------------------------------------
* Осы бағанда мемлекеттік тапсырысты іске асыруға байланысты
орындалмаған міндеттемелері туралы анықтаманың 6-бағандағы деректер
көрсетіледі.
5-қосымша
_________________________________________
(Қазынашылықтың аумақтық органының атауы)
_________________________________________
(қазыналық кәсіпорынның атауы және коды)
Мемлекеттік тапсырыстың атқарылу
Тізілімі*
________ жылға
теңге
---------------------------------------------------------------------------
жол!Мем. тапсырысты орындауға арналған!  өтінімнің  !     Іс жүзіндегі
N !  шығыстар сметасының деректері   !деректемелері!----------------------
!----------------------------------!-------------!   мем. тапсырыстың
!мем. тапсырысты!мем. тапсырысты   !N____!сомасы !----------------------
!орындауға ар.  !бойынша шығыстар. !     !       !нөмірі және ! сомасы
!налған шығыс.  !дың сомасы        !     !       !    күні    !
!тардың түрлері !                  !     !       !            !
---------------------------------------------------------------------------
1 !      2        !         3        !  4  !   5   !      6     !    7
---------------------------------------------------------------------------
таблицаның жалғасы:
---------------------------------------------------------------------------
атқарылуы       !Ескерту**
----------------------------------------------------------------!
орындалуы бойынша шығыстарды төлеуге төлем тапсырмасының        !
деректемелері                             !
----------------------------------------------------------------!
нөмірі!сомасы!нөмірі!сомасы!нөмірі!сомасы!нөмірі !сомасы! жиыны !
және !      ! және !      ! және !      ! және  !      !       !
күні !      ! күні !      ! күні !      ! күні  !      !       !
---------------------------------------------------------------------------
8  !  9   !  10  !  11  !  12  !  13  !  14   !  15  !  16   !    17
---------------------------------------------------------------------------
Қазынашылықтың жауапты атқарушысы
*  Тізілім шарттардың әрбір түрі бойынша жеке жүргізіледі;
** Шарт бұзылған кезде "Шарт бұзылды" деген тиісті белгі жасалады.
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.