О внесении изменений в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1131
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 мая 2000 года N 798. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 12 сентября 2002 г. N 995 ~P020995
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 13 октября 1999 года N 235 U990235_ "О мерах по совершенствованию структуры государственных органов Республики Казахстан и уточнению их компетенции" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1131 P991131_ "Вопросы Аэрокосмического комитета Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 40, ст. 353) следующие изменения:
в названии и в тексте слова "Министерства науки и высшего образования" заменить словами "Министерства энергетики, индустрии и торговли";
в преамбуле слова "от 1 апреля 1999 года N 352 P990352_ "Вопросы Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан" заменить словами "от 29 ноября 1999 года N 1807 P991807_ "Отдельные вопросы Министерства энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан";
в Положении об Аэрокосмическом комитете Министерства науки и высшего образования Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в названии и в тексте слова "Министерства науки и высшего образования", "Министра науки и высшего образования", "Министром науки и высшего образования", "Министерством науки и высшего образования" заменить соответственно словами "Министерства энергетики, индустрии и торговли", "Министра энергетики, индустрии и торговли", "Министром энергетики, индустрии и торговли", "Министерством энергетики, индустрии и торговли";
в абзаце втором пункта 16 слово "двух" заменить словом "трех".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Yкiметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1131 қаулысына өзгерiстер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 26 мамыр N 798. Қазақстан Республикасының ПҮАЖ-ы, 2000 ж., N 24, 281-құжат. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.12. N 995 қаулысымен.
"Қазақстан Республикасы мемлекеттiк органдарының құрылымын жетiлдiру және олардың құзыретiн нақтылау жөнiндегi шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Президентiнiң 1999 жылғы 13 қазандағы N 235   Жарлығына  сәйкес Қазақстан Республикасының Үкiметi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. "Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгiнiң Аэроғарыш комитетiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1131  қаулысына  (Қазақстан Республикасының ПYКЖ-ы, 1999 ж., N 40, 353-құжат) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
атауындағы және мәтiнiндегi "Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгiнiң" деген сөздер "Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң" деген сөздермен ауыстырылсын;
кiрiспесiндегi "Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгiнiң мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 1999 жылдың 1 сәуiрiндегi N 352" деген сөздер "Қазақстан Республикасы Энергетика, индустрия және сауда министрлiгiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 29 қарашадағы N 1807" деген сөздермен ауыстырылсын;
көрсетiлген қаулымен бекiтiлген Қазақстан Республикасы Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгiнiң Аэроғарыш комитетi туралы Ережедегi:
атауындағы және мәтiнiндегi "Ғылым және жоғары бiлiм министрлiгiнiң", "Ғылым және жоғары бiлiм министрiнiң", "Ғылым және жоғары бiлiм министрi", "Ғылым және жоғары білiм министрлiгi" деген сөздер тиiсiнше "Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi", "Энергетика, индустрия және сауда министрi", "Энергетика, индустрия және сауда министрi", "Энергетика, индустрия және сауда министрлiгi" деген сөздермен ауыстырылсын;
16-тармақтың екiншi абзацындағы "екi" деген сөз "үш" деген сөзбен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі