О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Кыргызстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 30 мая 2000 года N 819
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан из Российской Федерации в Республику Кыргызстан, поставляемых открытым акционерным обществом "Нитро-Взрыв" (город Москва) для компании "Кумтор Оперейтинг Компани" (город Бишкек), по контракту N 17/2000-НВ от 15 ноября 1999 года в количестве согласно приложению 1.

Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жарылғыш материалдардың транзитіне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 30 мамыр N 819
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екіұдай мақсаттағы өнімге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнім транзитінің жекелеген мәселелері" туралы Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Қырғыз Республикасына Қазақстан Республикасының аумағы арқылы "Нитро-Взрыв" ашық акционерлік қоғамы (Мәскеу қаласы) 1999 жылғы 15 қарашадағы N 17/2000-НВ келісім-шарты бойынша "Құмтөр Оперейтинг Компани" компаниясына (Бішкек қаласы) беретін жарылғыш материалдардың транзитіне 1-қосымшаға сәйкес санда рұқсат берілсін.

2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление транзитной перевозки железнодорожным транспортом груза по территории Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с Правилами перевозок опасных грузов (приложение 2) Соглашения о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами, по маршруту перемещения и в соответствии с графиком отгрузки согласно приложениям 2 и 3.

2. Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі қолданылып жүрген Халықаралық теміржол арқылы жүк қатынасы туралы келісімнің Қауіпті жүктерді тасымалдау ережелеріне (2-қосымша) және басқа да нормативтік құқықтық кесімдерге сәйкес қауіпсіздіктің ерекше шараларын қамтамасыз ете отырып, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес жүктердің қозғалыс бағыты мен жөнелту кестесі бойынша Қазақстан Республикасының аумағы арқылы темір жол көлігімен жүктің транзиттік тасымалының жүзеге асырылуын қамтамасыз етсін.

3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом разрядных грузов (взрывчатых материалов) через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 мая 2000 года N 819
Количество товаров, поставляемых открытым
акционерным обществом "Нитро-Взрыв" компании
"Кумтор Оперейтинг Компани" по контракту N 17/2000-НВ

3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттік кіріс министрлігінің Кеден
комитеті заңдарда белгіленген тәртіппен разрядты жүктердің (жарылғыш
материалдардың) Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитін
бақылауды қамтамасыз етсін.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлігі осы қаулыны іске асыру мақсатында қажетті шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 30 мамырдағы
N 819 қаулысына 1-қосымша

от 15.11.99г.
---------------------------------------------------------------------------
N  ! Наименование товара   ! Ед. изм.! Кол-во ! Цена в   ! Общая
п/п !                       !         !        ! дол. США !стоимость
!                       !         !        !          !в дол. США
--------------------------------------------------------------------------
1  Гранипор ФМ ТУ 36        тн.       1000.00  620.00     620000.00
1403062-1-95
---------------------------------------------------------------------------
2  Шашки ПДП-300 ТУ 7276-   тн.       0.15     2600.00    390.00
001-07510000-99
---------------------------------------------------------------------------
3  Шашки ПДП-400 ТУ 7276-   тн.       0.20     2600.00    520.00
001-07510000-99
---------------------------------------------------------------------------
4  Шашки ПДП-600 ТУ 7276-   тн.       60       2600.00    156000.00
001-07510000-99
---------------------------------------------------------------------------

"Нитро-Взрыв" ашық акционерлік қоғам 15.11.99 ж.
N 17/2000-НВ келісім-шарты бойынша "Құмтөр Оперейтинг
Компани" компаниясына беретін тауарлардың саны
_____________________________________________________________________
Р/N!      Тауардың атауы       !Өлшем !  Саны ! Бағасы ! Жалпы құны
бірлігі          АҚШ      АҚШ
долларымен  долларымен
_____________________________________________________________________
1.  ФМ ТУ 36 1403062-1-95       тн.    1000.0   620.0    620000.00
гранипоры
2.  ПДП-300 ТУ 7276-001-
07510000-99                 тн.    0.15     2600.00  390.00
шашкалары
3.  ПДП-400 ТУ 7276-            тн.    0.20     2600.00  520.00
001-07510000-99
шашкалары
4.  ПДП-600 ТУ 7276-001-
07510000-99                 тн.    60       2600.00  156000.00
шашкалары

Итого                                                  776910.00
___________________________________________________________________________
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 30 мая 2000 года N 819
График
отгрузки продукции по контракту N 17/2000-НВ от 15.11.1999г.
компании "Кумтор Оперейтинг Компани" в 2000 году
---------------------------------------------------------------------------
N !Наименование   !  Ед.  !  Всего  !  Норма    ! В том числе вагонов
п/п!               ! изм.  ! на год  ! загрузки  !    по кварталам
!               !       !         !  одного   !-------------------------
!               !       !         !вагона (тн)! II  !  III  !   IV
---------------------------------------------------------------------------
1  Гранипор ФМ ТУ     тн.  1000.0     55           7     10      1
36 1403062-01-95
---------------------------------------------------------------------------
2  Шашки ПДП ТУ
7276-001-0751000   тн.  60.350     20           1      1      2
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
30 мая 2000 года N 819
Маршрут перемещения взрывчатых материалов
для поставок в 2000 году
Маршрут перемещения взрывчатых материалов осуществляется по следующему направлению:
Станция назначения: Джель-Арык. ж.д. код;
Станция погранперехода: Илецк-1-экс - Луговая (Казахстан).
Получатель: Компания "Кумтор Оперейтинг Компани".

Жиынтығы:                                            776910.00
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 30 мамырдағы
N 819 қаулысына 2-қосымша
1999 жылғы 15.11.N 17/2000- НВ келісім-шарт бойынша "Құмтөр
Оперейтинг Компани" компаниясына 2000 жылы өнімді жөнелту
Кестесі
_____________________________________________________________________
р/с !      Атауы        ! Өлш. !Барлығы! Бір вагонға ! Соның ішінде, тоқсан
бірлігі  бір     тиеу нормасы   бойынша вагондар
жылға       (тн)      __________________
№ІІ  ! ІІІ ! ІҮ
______________________________________________________________________
1. ФМ ТУ 36 1403062-
01-95 гранипоры       тн.    1000.0      55         7     10     1
2. ПДП ТУ 7276-001-
0751000 шашкалары     тн.     60.350     20         1      1     2
______________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 30 мамырдағы
N 819 қаулысына 3-қосымша
2000 жылы беруге арналған жарылғыш заттардың қозғалыс
бағыты
Жарылғыш материалдардың қозғалыс бағыты мына бағыттар бойынша жүзеге
асырылады:
Баратын станциясы: Жел-Арық т.ж. коды;
Шекарадан өту станциясы: Илецк-1-экс-Луговая
(Қазақстан)
Алушы: "Құмтөр Оперейтинг Компани" компаниясы
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.