О внесении изменений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 5 июня 2000 года N 838
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 29 октября 1998 года N 1108 "О штатной численности аппарата Центральной избирательной комиссии Республики Казахстан":
в пункте 1 цифру "13" заменить цифрой "23";
2) в постановление Правительства Республики Казахстан от 24 декабря 1999 года N 1970 P991970_ "О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Правительства Республики Казахстан":
подпункт 1) пункта 1 исключить.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 5 маусым N 838
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Орталық сайлау комиссиясы аппаратының
штат саны туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1998 жылғы 29
қазандағы N 1108 қаулысына:
1-тармақтағы "13" деген сан "23" деген санмен ауыстырылсын;
2) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер
мен толықтырулар енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999
жылғы 24 желтоқсандағы N 1970
P991970_
қаулысына:
1-тармақтың 1) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Бағарова Ж.А.