О внесении изменений и отзыве лицензий на недропользование
Постановление Правительства Республики Казахстан от 19 июня 2000 года N 919
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести изменения в лицензии на недропользование согласно прилагаемому перечню (приложение 1).
2. Отозвать лицензии на недропользование в связи с нарушениями лицензионных условий и возвратом недропользователями лицензий на недропользование согласно прилагаемому перечню (приложение 2).
3. Агентству Республики Казахстан по инвестициям принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 июня 2000 года N 919
Перечень
лицензий на право пользования недрами с вносимыми изменениями
---------------------------------------------------------------------------
N !Лицензия !Недропользова-  !         Вносимые изменения
п/п!(серия,  !    тель        !-------------------------------------------
! N,дата) !                !Срок       ! Продление      !Изменение
!         !                !заключения ! срока          !геологического
!         !                !контракта  ! действия       !(горного)
!         !                !           ! лицензии,      !отвода
!         !                !           ! новые виды     !
!         !                !           !недропользования!
--------------------------------------------------------------------------
1 !    2    !       3        !     4     !       5        !       6
---------------------------------------------------------------------------
1  Серия МГ    Открытое                    Продлить срок
N 224 от    акционерное                 действия
27.07.95 г. общество                    лицензии до
"Тенизмунайгаз"             27.07.2005 года
2  Серия МГ    Открытое                    Продлить срок
N 233 от    акционерное                 действия
27.07.95 г. общество                    лицензии до
"Тенизмунайгаз"             27.07.2010 года
3  Серия МГ    Товарищество с              Продлить
N 10195 от  ограниченной                срок действия
17.10.97 г. ответственностью            лицензии до
"Турген"                    17.10.2001 года
4  Серия ГКИ   Акмолинская                 Продлить срок
N 10225 от  дистанция                   действия
19.02.98 г. водоснабжения и             лицензии с
санитарно-                  19.02.2000 года
технических                 по 19.02.2002
устройств                   года
Акмолинского
отделения
Целинной
железной дороги
5   Серия МГ    Акционерное                                    Изменение
N 567 от    общество                                       площади

Жер қойнауын пайдалану лицензияларына өзгерістер енгізу және оларды қайтарып алу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 19 маусым N 919
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Тізбеге сәйкес (1-қосымша) жер қойнауын пайдалану лицензияларына
өзгерістер енгізілсін.
2. Тізбеге сәйкес (2-қосымша) лицензиялық талаптардың бұзылуына және
жер қойнауын пайдаланушылардың жер қойнауын пайдалану лицензияларын
қайтаруына байланысты жер қойнауын пайдалану лицензиялары қайтарылып
алынсын.
3. Қазақстан Республикасының Инвестициялар жөніндегі агенттігі осы
қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
4. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 19 маусымдағы
N 919 қаулысына
1-қосымша
Енгізілетін өзгерістерімен бірге жер қойнауын пайдалану
құқығына берілген лицензиялардың
Тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
N ! Лицензия   !  Жер қойнауын  !            Енгізілетін өзгерістер
р/с!(сериясы,   !  пайдаланушы   !-----------------------------------------
! N, беріл.  !                !  Келісім-  !  Лицензияны    !Геологиялық
!ген күні)   !                !шарттың жа. !қолдану мерзі.  !  (тау-кен)
!            !                !салған мер. !мінің ұзартылуы,!  телімнің
!            !                !зімі        !жер қойнауын    !  өзгеруі
!            !                !            !пайдаланудың    !
!            !                !            !жаңа түрлері    !
---------------------------------------------------------------------------
1 !      2     !       3        !     4      !        5       !      6
---------------------------------------------------------------------------
1.  Сериясы      "Теңізмұнайгаз"                Лицензияның
МГ N 224     ашық акционерлік               қолдану мерзімі
95 ж. 27.07  қоғамы                         2005 ж. 27.07.
дейін ұзартылсын
2.  Сериясы      "Теңізмұнайгаз"                Лицензияның
МГ N 233     ашық акционерлік               қолдану мерзімі
95 ж. 27.07  қоғамы                         2010 ж. 27.07.
дейін ұзартылсын
3.  Сериясы      "Түрген" жауап.                Лицензияның
МГ N 10195   кершілігі шектеу.              қолдану мерзімі
97 ж. 17.10  лі серіктестігі                2001 ж. 17.10.
дейін ұзартылсын
4.  Сериясы ГКИ  Целинная темір                 Лицензияның
N 10225      жолы Ақмола бө.                қолдану мерзімі
98 ж. 19.02  лімінің Ақмола                 2000 ж. 19.02.-
сумен жабдықтау                нан 2002 ж. 19.02
және санитарлық-               дейін ұзартылсын
техникалық құрыл.
ғылар дистанциясы
5.  Сериясы      "Шығыс Қазақстан                                 Тау-кен
МГ N 567     мыс-химиялық ком.                                телімі

29.01.96 г. "Восточно-                                     горного
Казахстанский                                  отвода
медно-
химический
комбинат"
6   Серия МГ    Открытое                    п. 5 срок
N 260-Д-1   акционерное                 действия
от        общество                    лицензии - 6 лет
12.06.97 г. "Харрикейн                  п. 5.2. этап II
Кумколь Мунай"              периода разведки
4 года
7   Серия ГКИ   Акционерное                                    Изменение
N 1180-Д    общество                                       площади
от        открытого типа                                 горного
23.05.96 г. "Корпорация                                    отвода
Казахмыс"
8   Серия МГ    Совместное                   Продлить вторую
N 244 от    предприятие                  стадию разведки
13.06.95 г. "Актобе Пройсаг              с 25.10.2000 года
Мунай Лтд."                  до 25.10.2002 года
9   Серия МГ    Акционерное                                    Изменение
N 45 от     общество                                       площади
07.06.95 г. "Жезкентский                                   горного
горно-                                         отвода
обогатительный
комбинат"
10  Серия МГ    Акционерное                  п.п. 5.2, 8.1,
N 963 от    общество                     8.2 Срок окончания
23.09.96 г. "Казахский                   разведки 2002 год
научно-
исследователь-
ский геолого-
разведочный
нефтяной
институт"
11  Серия МГ    Товарищество с     До        Срок проведения
N 482 от    ограниченной      01.07.     разведки продлить
27.07.95 г. ответственностью  2000 года  до 27.07.2002 года
"Поиск"
12  Серия МГ    Закрытое                                       Абсолютная
309-Д от    акционерное                                    глубина
23.05.97 г. общество                                       геологичес-
совместное                                     кого отвода
предприятие                                    - 5500м
"Казполмунай"
13  Серия МГ    Товарищество                                   Возврат
36 от       с ограниченной                                 площади
07.04.95 г. ответственностью                               в конце 5
"Чаралтын"                                     года
10917 км 2
14  Серия МГ    Товарищество с               Продлить период
N 756 от    ограниченной                 разведки на 2
11.12.95 г. ответственностью             года
"Голден плейс
ко... ЛТД"
15  Серия МГ    Областной                    Продлить период
N 10190 от  детский                      действия
20.10.97 г. гастроэнтерологи-            лицензии на 2
ческий санаторий             года
"Сарыагаш"
16  Серия ГКИ   Товарищество с               Продлить срок
N 10116 от  ограниченной                 действия
08.12.97 г. ответственностью             лицензии на 2
"Рахмановские                года
ключи"
17  Серия ГКИ   Товарищество с               Продлить срок
N 10117 от  ограниченной                 действия
08.12.97 г. ответственностью             лицензии на 2
"Рахмановские                года
ключи"
18  Серия МГ    Открытое                     Продлить срок
N 10135 от  акционерное                  действия
20.10.97 г. общество "Донской            лицензии до
горно-обогатительный         20.10.2003 года
комбинат"
19  Серия МГ    Акционерное                                    Изменение
N 995 от    общество "Каспий                               площади

96 ж. 29.01  бинаты" акционер.                                алаңының
лік қоғамы                                       өзгеруі
6.  Сериясы      "Харрикейн Құмкөл              Лицензияның
МГ N 260-    Мұнай" ашық акцио.             5-тармағының
Д-1 97 ж.    нерлік қоғамы                  қолданылу мер.
12.06.                                      зімі - 6 жыл 5.2.
-тармақ барлау
кезеңінің ІІ
сатысы - 4 жыл
7.  Сериясы ГКИ  "Қазақмыс корпо.                                 Тау-кен
N 1180-Д     рациясы" ашық                                    телімі
96 ж. 23.05. үлгідегі акцио.                                  алаңының
нерлік қоғамы                                    өзгеруі
8.  Сериясы      "Ақтөбе Пройсаг                Барлаудың екін.
МГ N 244     Мұнай Лтд." бір.               ші сатысы 2000 ж.
95 ж. 13.06. лескен кәсіпорны               25.10-нан 2002 ж.
25.10. дейін
ұзартылсын
9.  Сериясы      "Жезкент тау-кен-                                Тау-кен
МГ N 45      байыту комбинаты"                                телімі
95 ж. 07.06. ашық акционерлік                                 алаңының
қоғамы                                           өзгеруі
10. Сериясы      "Қазақ ғылыми-                 5.2, 8.1, 8.2
МГ N 963     зерттеу геология.              тармақшалары
96 ж. 23.09. лық барлау мұнай               Барлауды аяқтау
институты" акцио               мерзімі - 2002
нерлік қоғамы                  жыл
11. Сериясы      "Поиск" жауапкер.  2000 ж.     Барлау жүргізу
МГ N 482     шілігі шектеулі    01.07.      мерзімі 2002 ж.
95 ж. 27.07. серіктестігі       дейін       27.07. дейін
ұзартылсын
12. Сериясы      "Қазполмұнай"                                    Геология.
МГ N 309-Д   бірлескен кәсіп.                                 лық телі.
97 ж. 23.05. орны жабық                                       мнің аб.
акционерлік                                      солюттік
қоғамы                                           тереңдігі
- 5500 м.
13. Сериясы      "Шаралтын"                                       5-ші жыл.
МГ N 36      жауапкершілігі                                   дың
95 ж. 07.04. шектеулі                                         соңында
серіктестігі                                     10917 км2
алаңын
қайтару
14. Сериясы      "Голден плейс                  Барлау кезеңі
МГ N 756     ко ... ЛТД"                    2 жылға
95 ж. 11.12. жауапкершілігі                 ұзартылсын
шектеулі
серіктестігі
15. Сериясы      "Сарыағаш"                     Лицензияны
МГ N 10190   облыстық гастро.               қолдану
97 ж. 20.10. энтерологиялық                 мерзімі 2 жылға
балалар санаторийі             ұзартылсын
16. Сериясы      "Рахмановские                  Лицензияны
ГКИ N 10116  ключи" жауапкер.               қолдану
97 ж. 08.12. шілігі шектеулі                мерзімі 2 жылға
серіктестігі                   ұзартылсын
17. Сериясы      "Рахмановские                  Лицензияны
ГКИ N 10117  ключи" жауапкер.               қолдану
97 ж. 08.12. шілігі шектеулі                мерзімі 2 жылға
серіктестігі                   ұзартылсын
18. Сериясы      "Дөң кенбайыту                 Лицензияны
МГ N 10135   комбинаты" ашық                қолдану
97 ж. 20.10. акционерлік                    мерзімі 2003 ж.
қоғамы                         20.10. дейін
ұзартылсын
19. Сериясы      "Каспий Мұнай"                                   Геология.
МГ N 995     акционерлік                                      лық телі.

10.10.97 г. Нефть"                                         геологичес-
кого отвода
20  Серия АИ    Товарищество                                   Изменение
N 1337А от  с ограниченной                                 горного
04.03.99 г. ответственностью                               отвода
"Совместное
предприятие
"КАТКО"
21  Серия ГКИ   Акционерное                  Продлить срок
N 10205 от  общество                     действия
19.02.98 г. открытого типа               лицензии до
"Узеньмунайгаз"              2022 года
22  Серия ГКИ   Акционерное                  Продлить срок
N 10196 от  общество                     действия
19.02.98 г. открытого типа               лицензии до
"Узеньмунайгаз"              2022 года
23  Серия ГКИ   Производственный             Продлить срок
N 10255 от  кооператив "Алги"            действия
19.02.98 г.                              лицензии на 2
года
24  Серия МГ    Товарищество                 Продлить срок
N 957-Д от  с ограниченной               действия
04.12.97 г. ответственностью             лицензии на 2
"Кезби Англо                 года
Каспиан Мунай"
25  Серия МГ    Акционерное                  Продлить период
N 63Д от    общество закрытого           разведки на 2
27.04.96 г. типа "Акмола Голд"           года
26  Серия МГ    Товарищество с               Продлить период   Изменение
N 432 от    ограниченной                 разведки на 2     площади
12.10.95 г. ответственностью             года              геологичес-
"Бентонит"                                     кого отвода
27  Серия МГ    Товарищество с               Продлить период
N 867 от    ограниченной                 разведки на 2
21.03.96 г. ответственностью             года
"НУГРИМ"
Приложение 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 19 июня 2000 года N 919
Перечень отзываемых лицензий на право недропользования
---------------------------------------------------------------------------
N ! Лицензия     !Недропользователь!Наименование лицензии,!  Примечание
п/п!(серия, номер,!                 !местонахождения       !
!дата выдачи)  !                 !объектов              !
!              !                 !недропользования      !
!              !                 !(по состоянию на дату !
!              !                 !выдачи лицензии)      !
---------------------------------------------------------------------------
1 !      2       !         3       !          4           !        5
---------------------------------------------------------------------------
1   МГ N 1170      Акционерная      Разведка на золото   Не представлен
от 11.09.96 г. компания         участка Южный Курдай в установленный
"Абатекс         в Кордайском районе  срок на
холдинг Лтд"     Жамбылской области   соответствующие
согласования и
экспертизы
контракт на
проведение
операций по
недропользованию
2   МГ N 1169      Товарищество     Разведка на золото   Не представлен
от 11.09.96 г. с ограниченной   Аулие-Акташского     в установленный
ответственностью рудного поля         срок на
"Ресурсы и       в Меркенском районе  соответствующие
фонды"           Жамбылской области   согласования и
экспертизы
контракт на
проведение
операций по
недропользованию
3    МГ N 954 Д-1   Компания "Japan  Разведка и добыча    Расторгнут

97 ж. 10.10. қоғамы                                           мі алаңы.
ның өзге.
руі
20. Сериясы      "КАТКО" бірлескен                                Тау-кен
АИ N 1337 А  кәсіпорны" жауап.                                телімінің
99 ж. 04.03. кершілігі шекте.                                 өзгеруі
улі серіктестігі
21. Сериясы      "Өзенмұнайгаз"                 Лицензияны
ГКИ N 10205  ашық үлгідегі                  қолдану
98 ж. 19.02. акционерлік                    мерзімі 2022
қоғамы                         жылға дейін
ұзартылсын
22. Сериясы      "Өзенмұнайгаз"                 Лицензияны
ГКИ N 10196  ашық үлгідегі                  қолдану
98 ж. 19.02. акционерлік                    мерзімі 2022
қоғамы                         жылға дейін
ұзартылсын
23. Сериясы      "Алги" өнер.                   Лицензияны
ГКИ N 10255  кәсіптік                       қолдану
98 ж. 19.02. кооперативі                    мерзімі 2 жылға
ұзартылсын
24. Сериясы      "Кезби Англо                   Барлау кезеңі
МГ N 957-Д   Каспиан Мұнай"                 2 жылға
97 ж. 04.12. жауапкершілігі                 ұзартылсын
шектеулі
серіктестігі
25. Сериясы      "Ақмола Голд"                  Барлау кезеңі
МГ N 63Д     жабық үлгідегі                 2 жылға
96 ж. 27.04. акционерлік                    ұзартылсын
қоғамы
26. Сериясы      "Бентонит"                     Барлау кезеңі     Геология.
МГ N 432     жауапкершілігі                 2 жылға           лық телі.
95 ж. 12.10. шектеулі                       ұзартылсын        мі алаңы.
серіктестігі                                     ның өзге.
руі
27. Сериясы      "НУГРИМ"                       Барлау кезеңі
МГ N 867     жауапкершілігі                 2 жылға
96 ж. 21.03. шектеулі                       ұзартылсын
серіктестігі
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылғы 19 маусымдағы
N 919 қаулысына
2-қосымша
Қайтарылып алынатын жер қойнауын пайдалану құқығына
арналған лицензиялардың тізбесі
---------------------------------------------------------------------------
N !  Лицензия  !  Жер қойнауын  !  Лицензияның атауы, жер !   Ескертпе
р/с!  (сериясы, !  пайдаланушы   !қойнауын пайдалану объек.!
!   нөмірі,  !                !тілерінің орналасқан жері!
!  берілген  !                !(лицензия беру сәтіндегі !
!    күні)   !                ! жағдай бойынша)         !
---------------------------------------------------------------------------
1 !      2     !       3        !            4            !        5
---------------------------------------------------------------------------
1.  МГ N 1170    "Абатекс холдинг  Жамбыл облысының Қордай   Жер қойнауын
11.09.96 ж.  Лтд" акционерлік  ауданындағы Оңтүстік      пайдалану жө.
қоғамы            Қордай алтын учаскесін    ніндегі опера.
барлау                    циялар жүргі.
зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
2.  МГ N 1169    "Ресурстар мен    Жамбыл облысының Меркі    Жер қойнауын
11.09.96 ж.  қорлар" жауап.    ауданындағы Әулие Ақтас   пайдалану жө.
кершілігі шек.    кен алаңының алтынын      ніндегі опера.
теулі серікте.    барлау                    циялар жүргі.
стігі                                       зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
3.  МГ N 954 Д-1 "Japan JIТ Oil    Ақтөбе облысының Бай.     Жер қойнауын

от 01.04.97 г. JIT Oil          углеводородного      контракт
(Каzакhstаn)Со., сырья на площади     недропользовате-
Ltd"             блоков ХХVII-24,     лем в
-25; XXVIII-23-E     одностороннем
(частично),F;        порядке
ХХVIII-24,-25;
ХХIХ-23-В(частично);
С (частично),-Е
(частично), -F
(частично); XXIX-24-A
(частично),-В,
- С, -D (частично),
-E (частично), -F
(частично); ХХIХ-25-А
(частично), -В (частично);
-С, -D (частично), -Е
(частично), -F; ХХХ-25-А,
-B (частично), -C
(частично), -D (частично),
-E (частично) на
территории
Байганинского и
Челкарского районов
Актюбинской области
4    МГ N 1259Д     Товарищество с   Разведка золота,      Невыполнение
от 13.06.97 г. ограниченной     платиноидов, меди,    лицензионных
ответственностью свинца и цинка на     условий
"Селетинское     Селетинской
совместное       площади в
предприятие"     Акмолинской области
5    МГ N 950       Акционерное      Геологическое         Не представлен
от 11.07.96 г. общество         изучение площади      в установленный
"Холдинг         в пределах блоков     срок на
Компания "Куат"  XXXV-68-A (частично), соответствующие
-B (частично),-С      согласования и
(частично), -D        экспертизы
(частично), Е         контракт на
(частично),           проведение
F (частично) в        операций по
Талдыкорганской       недропользованию
области
6    МГ N 983       Компания         Разведка              Не представлен
от 26.05.97 г. "Маккалей        углеводородного       в установленный
Холдинг Лимитед" сырья на территории   срок на
блоков XXI-21-F       соответствующие
(частично); XXII-22-  согласования и
D(частично),-Е        экспертизы
(частично),-F; XXI-   контракт на
23-В,-С,-D,-Е,-F      проведение
(частично); XX-21-B   операций по
(частично),-С         недропользованию
(частично),-Е
(частично), -F
(частично); XX-22-A
(частично), -В(частично),
-C (частично),
-E (частично),-F(частично);
ХХ-23-А (частично),
-В (частично), -С (частично),
-Е (частично), F (частично),
(участок Северный) в
пределах Актюбинской
области
7    МГ N 984       Компания         Разведка              Не представлен
от 26.05.97 г. "Маккалей        углеводородного сырья в установленный
Холдинг          на территории блоков  срок на
Лимитед"         ХХVII-18-D,-Е,-F      соответствующие
(частично); XXVII-19  согласования и
-D(частично),-Е       экспертизы
(частично), F         контракт на
(частично);ХХVII-20   проведение
-В(частично),-С       операций по
(частично), -D        недропользованию
(частично), -Е, -F;
ХХVIII-18; ХХVIII-19-А,
-В(частично),-С(частично),
-D (частично), -Е, -F;
ХХVIII-20; ХХVIII-21;

01.04.97 ж.  (Kazakhstan) Со   ғанин және Шалқар         пайдаланушы
Ltd" компаниясы   аудандарындағы аумақ.     біржақты тәр.
тарда ХХVII-24,-25;       тіппен келісім
XXVIII-23-E (ішінара);    шартты бұзды
F; ХХVIII-24,-25;
ХХIХ-23-В(ішінара);
С (ішінара), -Е
(ішінара), -F (ішінара);
XXIX-24-A (ішінара), -В,
- С, -D (ішінара), -E
(ішінара), -F (ішінара);
ХХIХ-25-А (ішінара),
-В (ішінара); -С, -D
(ішінара), -Е (ішінара),
-F; ХХХ-24-А,-В (ішінара),
-C (ішінара), -D (ішінара),
-E (ішінара), -F (ішінара);
ХХХ-25-А,-В (ішінара),
-C (ішінара), -D (ішінара),
-E (ішінара) блоктар
алаңында көмірсутегі
шикізатын барлау және
өндіру
4.  МГ N 1259 Д  "Сілеті бірлескен Ақмола облысының Сілеті   Лицензиялық
13.06.97 ж.  кәсіпорны" жауап. алаңында алтынды, плати.  талаптар
кершілігі шектеу. ноидтарды, мысты, қор.    орындалған
лі серіктестігі   ғасынды және мырышты      жоқ
барлау
5.  МГ N 950     "Қуат" холдинг    Талдықорған облысының     Жер қойнауын
11.07.96 ж.  компаниясы"       XXXV-68-A (ішінара),      пайдалану жө.
акционерлік       -В (ішінара), -С          ніндегі опера.
қоғамы            (ішінара), -D (ішінара),  циялар жүргі.
Е (ішінара), -F           зуге келісім
(ішінара), блоктар        -шарт тиісті
шегіндегі алаңды геоло.   келісу мен
гиялық зерттеу            сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
6.  МГ N 983     "Маккалей         Ақтөбе облысының шегін.   Жер қойнауын
26.05.97 ж.  Холдинг Лимитед"  дегі XXI-21-F (ішінара);  пайдалану жө.
компаниясы        XXII-22-D (ішінара), -E   ніндегі опера.
(ішінара), -F; ХХI-23-В,  циялар жүргі.
-С,-D,-Е,-F (ішінара);    зуге келісім
-XX-21-B (ішінара), -С     -шарт тиісті
(ішінара), -Е (ішінара),  келісу мен
-F (ішінара); XX-22-A     сараптамаға
(ішінара), -B (ішінара),  белгіленген
-C (ішінара), -E          мерзімде тап.
(ішінара), -F (ішінара);  сырылған жоқ
ХХ-23-А (ішінара),
-В (ішінара), -С
(ішінара), -Е (ішінара),
-F (ішінара);
(Северный учаскесі)
блоктар аумағындағы
көмірсутегі шикізатын
барлау
7.  МГ N 984     "Маккалей         Атырау, Маңғыстау және    Жер қойнауын
26.05.97 ж.  Холдинг Лимитед"  Ақтөбе облыстарының       пайдалану жө.
компаниясы        шегіндегі                 ніндегі опера.
ХХVII-18-D, -Е, -F        циялар жүргі.
(ішінара); XXVII-19-D     зуге келісім
(ішінара),-Е (ішінара),   -шарт тиісті
-F (ішінара); XXVII-20    келісу мен
-B (ішінара), -С          сараптамаға
(ішінара), -D (ішінара),  белгіленген
-Е, -F; ХХVIII-18;        мерзімде тап.
ХХVIII-19-А, В            сырылған жоқ
(ішінара), -C (ішінара),
D (ішінара), -Е, -F;
ХХVIII-20; ХХVIII-21;

ХХVIII-22; ХХVIII-23-А,
-В,-С,-D,-Е(частично);
ХХIХ-18; ХХIХ-19; XXIX-20
-А,-В,-С,-D(частично),
-Е(частично), -F(частично);
ХХIХ-21; ХХIХ-22; XXIX-23
-А,-В(частично),-D,-Е
(частично); ХХХ-18;
ХХХ-19-А,-В,-С(частично),
-D,-Е,-F; XXX-20-A
(частично),-В(частично),
-С(частично),-D(частично),
-Е(частично),-F;(участок
Шолькара) в пределах
Атырауской, Мангистауской
и Актюбинской областей
8    МГ N 947       Компания         Разведка             Не представлен
от 26.05.97г.  "Маккалей        углеводородного      в установленный
Холдинг          сырья на нефтяном    срок на
Лимитед"         месторождении        соответствующие
Кемерколь,           согласования и
расположенном в      экспертизы
пределах блоков      контракт на
ХХVI-16-А(частично), проведение
-В (частично)        операций по
на территории        недропользованию
Атырауской области
9    АИ N 1540      Корпорация       Разведка золота      Не представлен
от 20.04.99 г. "Би-Эйч-Пи       и цветных металлов   в установленный
Эксплорейшн Инк" Колдарской площади   срок на
в Таскескенском      соответствующие
районе Восточно-     согласования и
Казахстанской        экспертизы
области              контракт на
проведение
операций по
недропользованию
10   ГКИ N 10344    Национальный     Добыча подземных     Не представлен
от 26.02.99 г. Банк Республики  вод на участках      в установленный
Казахстан        скважин N 760 и      срок на
N 731 Алматинского   соответствующие
месторождения        согласования и
в г. Алматы          экспертизы
контракт на
проведение
операций по
недропользованию
11   МГ N 569       Акционерное      Добыча медных        Невыполнение
от 23.05.96г.  общество         руд месторождения    лицензионных
"Балкашмыс"      Бощекуль в           условий
Экибастузском районе
Павлодарской области
12   МГ N 335Д      Акционерная      Разведка золота      Не представлен
от 23.05.96 г. горнорудная      на месторождении     в установленный
компания         Прогресс в           срок на
"Балхаш Лтд"     Карагайлинском       соответствующие
районе               согласования и
Карагандинской       экспертизы
области              контракт на
проведение
операций по
недропользованию
13   ГКИ N 10250    Акционерное      Разведка подземных   Не представлен
от 28.04.99 г. общество         вод на участке       в установленный
открытого типа   скважины N 8902      срок на
"Баян-Сулу"      на территории        соответствующие
акционерного         согласования и
общества открытого   экспертизы
типа "Баян-Сулу"     контракт на
в г. Костанае        проведение
операций по
недропользованию
14   ГКИ N 1361     Акционерное      Разведка на медь,    Не представлен

ХХVIII-22; ХХVIII-23-А,
-В, -С, -D, -Е (ішінара);
ХХIХ-18; ХХIХ-19;
ХХIХ-20-А, -В, -С, -D
(ішінара), -Е (ішінара),
-Ғ (ішінара);
ХХIХ-21; ХХIХ-22;
ХХIХ-23-А, -В (ішінара),
-D, -Е (ішінара); ХХХ-18;
ХХХ-19-А, -В, -С
(ішінара), -D, -Е, -F;
ХХХ-20-А (ішінара), -В
(ішінара), -С (ішінара),
-D (ішінара), -Е (ішінара),
F; (Шөлқара учаскесі)
блоктар алаңында
көмірсутегі шикізатын
барлау және өндіру
8.  МГ N 947     "Маккалей         Атырау облысының аума.    Жер қойнауын
26.05.97 ж.  Холдинг Лимитед"  ғындағы XXVI-16-A         пайдалану жө.
компаниясы        (ішінара), -В (ішінара),  ніндегі опера.
блоктардың шегінде ор.    циялар жүргі.
наласқан Кемеркөл мұнай   зуге келісім
кен орнында көмірсутегі   -шарт тиісті
шикізатын барлау          келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
9.  АИ N 1540    "Би-Эйч-Пи        Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
20.04.99 ж.  Эксплорейшн       сының Таскескен ауда.     пайдалану жө.
Инк."             нындағы Қолдар алаңын.    ніндегі опера.
корпорациясы      да алтын мен түсті        циялар жүргі.
металдарды барлау         зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
10. ГКИ N 10344  Қазақстан         Алматы қаласындағы        Жер қойнауын
26.02.99 ж.  Республикасының   Алматы кен орнында        пайдалану жө.
Ұлттық Банкі      NN 760 және 731 сква.     ніндегі опера.
жиналар учаскелерінің     циялар жүргі.
жерасты суларын өндіру    зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
11. МГ N 569     "Балқашмыс"       Павлодар облысының        Лицензиялық
23.05.96 ж.  акционерлік       Екібастұз ауданындағы     талаптар
қоғамы            Бозшакөл кен орнында      орындалған
мыс кендерін өндіру       жоқ
12. МГ N 335 Д   "Балқаш Лтд"      Қарағанды облысының       Жер қойнауын
23.05.96 ж.  акционерлік       Қарағайлы ауданындағы     пайдалану жө.
тау-кен           Прогресс кен орнында      ніндегі опера.
компаниясы        алтынды барлау            циялар жүргі.
зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
13. ГКИ N 10250  "Баян сұлу"       Қостанай қаласының        Жер қойнауын
28.04.99 ж.  ашық үлгідегі     "Баян сұлу" ашық үл.      пайдалану жө.
акционерлік       гідегі акционерлік        ніндегі опера.
қоғамы            қоғамының аумағындағы     циялар жүргі.
N 8902 скважина учас.     зуге келісім
кесінде жерасты сула.     -шарт тиісті
рын барлау                келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
14. ГКИ N 1361   "EAI"             Қарағанды облысындағы     Жер қойнауын

от 19.01.98 г. общество         золото, серебро,     в установленный
"ЕАI"            свинец, цинк,        срок на
молибден и           соответствующие
сопутствующие        согласования и
компоненты           экспертизы
Алайгыр-             контракт на
Самомбетской         проведение
площади в            операций по
Карагандинской       недропользованию
области
15   ГКИ N 10171    Актюбинское      Добыча подземных     Не представлен
от 20.10.97 г. нефтепроводное   вод на участке       в установленный
управление       скважины НПС-Темир   срок на
в Темирском районе   соответствующие
Актюбинской          согласования и
области              экспертизы
контракт на
проведение
операций по
недропользованию
16   МГ N 10133     Актюбинское      Разведка подземных   Не представлен
от 20.10.97 г. нефтепроводное   вод на участке       в установленный
управление       скважин N 1          срок на
водозабора НПС-7 в   соответствующие
Хромтауском районе   согласования и
Актюбинской          экспертизы
области              контракт на
проведение
операций по
недропользованию
17   ГКИ N 10128    Акционерное      Добыча минеральных   Не представлен
от 08.12.97г.  общество         вод на участке       в установленный
"Геоминвод"      скважины N 12,       срок на
санаторий            соответствующие
"Атырауский" в       согласования и
г. Атырау            экспертизы
контракт на
проведение
операций по
недропользованию
18   МГ N 5         Старательская    Разработка           Невыполнение
от 30.11.94г.  артель "Геос"    россыпного           лицензионных и
золота р.Даубай      контрактных
и ключа Карасай в    условий
Жарминском района
Семипалатинской
области
19   МГ N 104       Акционерное      Разработка           Невыполнение
от 21.04.95г.  общество         Васильевского        лицензионных
"Жаксылык"       месторождения        условий
золота в
Жарминском районе
Семипалатинской
области
20   МГ N 1028      Финансово-       Разведка и добыча    Не заключен
от 20.06.96г.  промышленная     силикатных кобальто- контракт с
группа "Семей"   никелевых руд        компетентным
Горностаевского      органом
месторождения в
Бескарагайском и
Жанасемейском
районах
Семипалатинской
области
21   МГ N 421 от    Совместное       Разведка и добыча    Расторгнут
12.10.95г.     предприятие      никель-кобальтовых   контракт
"Жаслан"         руд месторождения    недропользовате-
Кундыбайское         лем в
одностороннем
порядке
22   МГ N 645 от    Акционерное      Геологическое        Невыполнение
02.11.95г.     общество         изучение и добыча    лицензионных и
"Коктас"         мрамора              контрактных
Теректинского        условий
месторождения в
Актюбинской области
23   ГКИ N 10070    Акционерное      Добыча подземных     Не представлен

19.01.98 ж.  акционерлік       Алайғыр-Сәмбет алаңын.    пайдалану жө.
қоғамы            да мысты, алтынды, кү.    ніндегі опера.
місті, қорғасынды, мы.    циялар жүргі.
рышты, молибденді және    зуге келісім
ілеспе қоспаларды         -шарт тиісті
барлау                    келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
15. ГКИ N 10171  Ақтөбе мұнай      Ақтөбе облысының Темір    Жер қойнауын
20.10.97 ж.  құбыры            ауданындағы НПС-Темір     пайдалану жө.
басқармасы        скважина учаскесінде      ніндегі опера.
жерасты суларын өндіру    циялар жүргі.
зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
16. МГ N 10133   Ақтөбе мұнай      Ақтөбе облысының          Жер қойнауын
20.10.97 ж.  құбыры            Хромтау ауданындағы       пайдалану жө.
басқармасы        НПС-7 су жинағышының      ніндегі опера.
N 1 скважина учаске.      циялар жүргі.
сінде жерасты суларын     зуге келісім
барлау                    -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
17. ГКИ N 10128  "Геоминсу"        Атырау қаласындағы        Жер қойнауын
08.12.97 ж.  акционерлік       "Атырау" санаторийдің     пайдалану жө.
қоғамы            N 12 скважина учаске.     ніндегі опера.
сінде минералды сулар.    циялар жүргі.
ды өндіру                 зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
18. МГ N 5       "Геос" алтын      Семей облысының Жарма     Лицензиялық
30.11.94 ж.  өндірушілер       ауданындағы Даубай        және келісім-
артелі            өзенінде және Қарасай     шарттық талап.
бұлағында шашпа алтынды   тар орындалған
өндіру                    жоқ
19. МГ N 104     "Жақсылық"        Семей облысының Жарма     Лицензиялық
21.04.95 ж.  акционерлік       ауданындағы Васильев      талаптар
қоғамы            алтын кен орнындағы       орындалған
өндіру                    жоқ
20. МГ N 1028    "Семей" қаржы-    Семей облысының Бес.      Құзыретті
20.06.96 ж.  өнеркәсіптік      қарағай және Жаңасемей    органмен
тобы              аудандарындағы Горно.     келісім-шарт
стаевское кен орнында     жасалған жоқ
силикаттық кобальт-
никель кендерін барлау
және өндіру
21. МГ N 421     "Жасұлан"         Құндыбай кен орнындағы    Жер қойнауын
12.10.95 ж.  бірлескен         силикаттық никель-ко.     пайдаланушы
кәсіпорын         бальтты кендерін барлау   біржақты тәр.
және өндіру               тіппен келі.
сім-шартты
бұзды
22. МГ N 645     "Көктас"          Ақтөбе облысындағы        Лицензиялық
02.11.95 ж.  акционерлік       Теректі кен орнында       және келісім-
қоғамы            мәрмәрді геологиялық      шарттық талап.
зерттеу және өндіру       тар орындалған
жоқ
23. ГКИ N 10070  "Центрказ.        Қарағанды қаласының       Жер қойнауын

от 08.12.97г.  общество         вод на участке       в установленный
открытого типа   скважины N 913       срок на
"Центрказ-       Михайловского        соответствующие
энергоремонт"    месторождения        согласования и
(мульды) в           экспертизы
Советском районе     контракт на
г. Караганды         проведение
операций по
недропользованию
24   МГ N 10073     Товарищество     Добыча минеральных   Не представлен
от 22.09.97г.  с ограниченной   подземных вод на     в установленный
ответственностью участке скважины     срок на
"Джеменей"       N 5 Джеменейского    соответствующие
месторождения        согласования и
в Восточно-          экспертизы
Казахстанской        контракт на
области              проведение
операций по
недропользованию
25   МГ N 10194     Товарищество     Добыча минеральных   Не представлен
от 08.12.97г.  с ограниченной   подземных вод        в установленный
ответственностью месторождения        срок на
"Кен-Шыгыс"      Арасан-Талды в       соответствующие
Зайсанском районе    согласования и
Восточно-            экспертизы
Казахстанской        контракт на
области              проведение
операций по
недропользованию
26   МГ N 10136     Акционерное      Разведка подземных   Не представлен
от 20.10.97г.  общество         вод на участке       в установленный
открытого типа   водозабора прудхоза  срок на
"Усть-           в г. Усть-           соответствующие
Каменогорский    Каменогорске         согласования и
прудхоз"         Восточно-            экспертизы
Казахстанской        контракт на
области              проведение
операций по
недропользованию
27   МГ N 10118     Государственное  Разведка подземных   Не представлен
от 20.10.97г.  предприятие      вод на участке       в установленный
"Востоктепло-    водозабора           срок на
энерго"          Кировского           соответствующие
сельскохозяйствен-   согласования и
ного ремонтно-       экспертизы
транспортного        контракт на
предприятия в        проведение
г. Усть-Каменогорске операций по
Восточно-            недропользованию
Казахстанской
области
28   ГКИ N 10031    Акционерное      Разведка подземных   Не представлен
от 08.12.97г.  общество         вод на участке       в установленный
открытого типа   водозабора           срок на
"Автоколонна     "Автоколонна 2578"   соответствующие
2578"            в г. Усть-           согласования и
Каменогорске         экспертизы
Восточно-            контракт на
Казахстанской        проведение
области              операций по
недропользованию
29   ГКИ N 10184    Акционерное      Разведка подземных   Не представлен

08.12.97 ж.  энергоремонт"     Совет ауданындағы         пайдалану жө.
ашық үлгідегі     Михайлов кен орнында      ніндегі опера.
акционерлік       (мульдасында) N 913       циялар жүргі.
қоғамы            скважинаның учаске.       зуге келісім
сінде жерасты суларын     -шарт тиісті
өндіру                    келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
24. МГ N 10073   "Жеменей"         Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
22.09.97 ж.  жауапкершілігі    сындағы Жеменей кен       пайдалану жө.
шектеулі          орнында N 5 скважина.     ніндегі опера.
серіктестігі      ның учаскесінде мине.     циялар жүргі.
ралдық жерасты суларын    зуге келісім
өндіру                    -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
25. МГ N 10194   "Кен-Шығыс"       Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
08.12.97 ж.  жауапкершілігі    сының Зайсан ауданын.     пайдалану жө.
шектеулі          дағы Арасан-Талды кен     ніндегі опера.
серіктестігі      орнында минералдық        циялар жүргі.
жерасты суларын           зуге келісім
өндіру                    -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
26. МГ N 10136   "Өскемен тоған    Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
20.10.97 ж.  шаруашылығы"      с
ының Өскемен қаласын.    пайдалану жө.
ашық үлгідегі     дағы тоған шаруашылы.     ніндегі опера.
акционерлік       ғының су жинағышы         циялар жүргі.
қоғамы            учаскесінде жерасты       зуге келісім
суларын барлау            -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
27. МГ N 10118   "Востоктепло.     Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
20.10.97 ж.  энерго"           сының Өскемен қаласын.    пайдалану жө.
мемлекеттік       дағы Киров ауыл шаруа.    ніндегі опера.
кәсіпорны         шылығы көлік жөндеу       циялар жүргі.
кәсіпорнының су жина.     зуге келісім
ғышы учаскесінде же.      -шарт тиісті
расты суларын барлау      келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
28. ГКИ N 10031  "Автоколонна      Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
08.12.97 ж.  2578" ашық        сының Өскемен қаласын.    пайдалану жө.
үлгідегі          дағы "Автоколонна 2578"   ніндегі опера.
акционерлік       су жинағышы               циялар жүргі.
қоғамы            учаскесінде жерасты       зуге келісім
суларын барлау            -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
29. ГКИ N 10184  "Өскемен титан    Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын

от 29.08.97г.  общество         вод на Коршуновском  в установленный
открытого типа   водозаборе           срок на
"Усть-           в г. Усть-           соответствующие
Каменогорский    Каменогорске         согласования и
титано-          Восточно-            экспертизы
магниевый        Казахстанской        контракт на
комбинат"        области              проведение
операций по
недропользованию
30   ГКИ N 10138    Строительная     Разведка подземных   Не представлен
от 08.12.97г.  производственно- вод на участке       в установленный
перерабатывающая водозабора цеха      срок на
коммерческая     регенерации смолы    соответствующие
фирма            в г. Усть-           согласования и
"Бунашам"        Каменогорске         экспертизы
Восточно-            контракт на
Казахстанской        проведение
области              операций по
недропользованию
31   ГКИ N 10151    Акционерное      Разведка подземных   Не представлен
от 08.12.97г.  общество         вод на участке       в установленный
открытого типа   водозабора           срок на
"Усть-           "Усть-               соответствующие
Каменогорский    Каменогорский        согласования и
конденсаторный   конденсаторный       экспертизы
завод"           завод" в г.          контракт на
Усть-Каменогорске    проведение
Восточно-            операций по
Казахстанской        недропользованию
области
32   ГКИ N 10150    Учреждение       Добыча подземных     Не представлен
от 08.12.97г.  СЕ-165/7         вод на участке       в установленный
водозабора           срок на
в с. Жинишке         соответствующие
в Жарминском         согласования и
районе               экспертизы
Восточно-            контракт на
Казахстанской        проведение
области              операций по
недропользованию
33   ГКИ N 10074    Артель           Разведка подземных   Не представлен
от 08.12.97г.  старателей       вод на участке       в установленный
"Горняк"         шахт "Западная"      срок на
и "Центральная"      соответствующие
месторождения        согласования и
Акжал в Восточно-    экспертизы
Казахстанской        контракт на
области              проведение
операций по
недропользованию
34   МГ N 810 Д     Товарищество     Разведка на золото   Не представлен
от 04.12.97г.  с ограниченной   с последующей        в установленный
ответственностью разработкой          срок на
совместное       выявленных           соответствующие
предприятие     коммерческих         согласования
"Палм-ЕС"        объектов на          и экспертизы
проявлении           контракт на
Унгуртас и           проведение
прилегающей к нему   операций по
территории в         недропользованию
Алматинской области
35   ГКИ N 1384     Производственный Разведка на золото,  Не представлен

29.08.97 ж.  -магний комби.    сының Өскемен қаласын.    пайдалану жө.
наты" ашық        дағы Коршун су жина.      ніндегі опера.
үлгідегі          ғышында жерасты сула.     циялар жүргі.
акционерлік       рын барлау                зуге келісім
қоғамы                                      -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
30. ГКИ N 10138  "Бунашам"         Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
08.12.97 ж.  құрылыс өндіріс.  сының Өскемен қаласын.    пайдалану жө.
тік-өңдеу ком.    дағы шайырды регенера.    ніндегі опера.
мерциялық фир.    циялау цехының су жина.   циялар жүргі.
масы              ғышы учаскесінде жера.    зуге келісім
сты суларын барлау        -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
31. ГКИ N 10151  "Өскемен кон.     Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
08.12.97 ж.  денсат зауыты"    сының Өскемен қаласын.    пайдалану жө.
ашық              дағы "Өскемен конден.     ніндегі опера.
үлгідегі          сат зауыты" су жинағышы   циялар жүргі.
акционерлік       учаскесінде жерасты       зуге келісім
қоғамы            суларын барлау            -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
32. ГКИ N 10150  СЕ-165/7          Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
08.12.97 ж.  мекемесі          сының Жарма ауданындағы   пайдалану жө.
Жіңішке ауылында су       ніндегі опера.
жинағышы учаскесінде      циялар жүргі.
жерасты суларын өндіру    зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
33. ГКИ N 10074  "Горняк" алтын    Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
08.12.97 ж.  өндірушілер       сындағы Ақжал кен ор.     пайдалану жө.
артелі            нының "Западная" және     ніндегі опера.
"Центральная" шахта       циялар жүргі.
учаскесінде жерасты       зуге келісім
суларын барлау            -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
34. МГ N 810 Д   "Палм-ЕС"         Алматы облысындағы        Жер қойнауын
04.12.97 ж.  жауапкершілігі    Үңгіртас пен оның         пайдалану жө.
шектеулі серік.   маңындағы аумақта анық.   ніндегі опера.
тестігі бірлес.   талған коммерциялық       циялар жүргі.
кен кәсіпорны     объектілерде кейін        зуге келісім
өндіру алдында алтынын    -шарт тиісті
барлау                    келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
35. ГКИ N 1384   "Дербес"          Алматы облысындағы        Жер қойнауын

от 19.02.98г.  кооператив       серебро, металлы     в установленный
"Дербес"         платиновой группы,   срок на
свинец, медь, олово  соответствующие
рудопроявлений       согласования и
Утеген, Бескудук,    экспертизы
Манаубай и           контракт на
прилегающих к ним    проведение
площадей в           операций по
Алматинской области  недропользованию
36   МГ N 10082     Акционерное      Разведка подземных   Не представлен
от 13.06.97г.  общество         вод на участке       в установленный
открытого типа   водозабора           срок на
"Кус"            "Птицефабрика" в     соответствующие
Актюбинском районе   согласования
Актюбинской области  и экспертизы
контракт на
проведение
операций по
недропользованию
37   МГ N 10079     Карагандинское   Разведка подземных   Не представлен
от 08.12.97г.  нефтепроводное   вод на участке       в установленный
управление       скважины N 87 в      срок на
Молодежном районе    соответствующие
Карагандинской       согласования
области              и экспертизы
контракт на
проведение
операций по
недропользованию
38   МГ N 10080     Карагандинское   Разведка подземных   Не представлен
от 08.12.97г.  нефтепроводное   вод на участке       в установленный
управление       скважин N 501 и 502  срок на
в Жанааркинском      соответствующие
районе               согласования
Карагандинской       и экспертизы
области              контракт на
проведение
операций по
недропользованию
39   МГ N 10081     Карагандинское   Разведка подземных   Не представлен
от 08.12.97г.  нефтепроводное   вод на участке       в установленный
управление       скважин N 1,2,3      срок на
в Мичуринском        соответствующие
районе               согласования
Карагандинской       и экспертизы
области              контракт на
проведение
операций по
недропользованию
40   МГ N 10030     Завод по ремонту Добыча подземных     Не представлен
от 08.12.97г.  горнотранспорт-  вод на участках      в установленный
ного             скважин N 78э,90э    срок на
оборудования     Михайловского        соответствующие
месторождения        согласования
(мульды) в           и экспертизы
Советском районе     контракт на
г. Караганды         проведение
операций по
недропользованию
41   МГ N 1304      Товарищество     Разведка на          Не представлен
от 04.12.97г.  с ограниченной   россыпное золото     в установленный
ответственностью участка              срок на
"Кулагер"        Пугачевский в        соответствующие
Восточно-            согласования
Казахстанской        и экспертизы
области              контракт на
проведение
операций по
недропользованию
42   ГКИ N 1508     Научно-
Разведка коренного   Не представлен

19.02.98 ж.  өндірістік        Өтеген, Бесқұдық, Манау.  пайдалану жө.
кооперативі       бай кен анықталған жер.   ніндегі опера.
лері мен олардың маңын.   циялар жүргі.
дағы аумақтарда алтын,    зуге келісім
күміс, платина тобының    -шарт тиісті
металдарын, қорғасын,     келісу мен
мыс, қалайыны барлау      сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
36. МГ N 10082   "Құс" ашық        Ақтөбе облысының          Жер қойнауын
13.06.97 ж.  үлгідегі          Ақтөбе ауданындағы        пайдалану жө.
акционерлік       "Құс фабрикасы" су        ніндегі опера.
қоғамы            жинағышы учаскесінде      циялар жүргі.
жерасты суларын           зуге келісім
барлау                    -шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
37. МГ N 10079   Қарағанды         Қарағанды облысының       Жер қойнауын
08.12.97 ж.  мұнай құбыры      Жастар ауданындағы        пайдалану жө.
басқармасы        N 87 скважина учас.       ніндегі опера.
кесінде жерасты суларын   циялар жүргі.
барлау                    зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
38. МГ N 10080   Қарағанды         Қарағанды облысының       Жер қойнауын
08.12.97 ж.  мұнай құбыры      Жаңаарқа ауданындағы      пайдалану жө.
басқармасы        N 501 және 502 скважи.    ніндегі опера.
налар учаскесінде же.     циялар жүргі.
расты суларын барлау      зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
39. МГ N 10081   Қарағанды         Қарағанды облысының       Жер қойнауын
08.12.97 ж.  мұнай құбыры      Мичурин ауданындағы       пайдалану жө.
басқармасы        NN 1, 2, 3 скважиналар    ніндегі опера.
учаскесінде жерасты       циялар жүргі.
суларын барлау            зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
40. МГ N 10030   Тау-кен көлік     Қарағанды облысы          Жер қойнауын
08.12.97 ж.  жабдығын          Қарағанды қаласының       пайдалану жө.
жөндеу жөнін.     Совет ауданындағы         ніндегі опера.
дегі зауыт        Михайлов кен орнында      циялар жүргі.
(мульдасында) NN 78э,     зуге келісім
90э скважиналар учас.     -шарт тиісті
кесінде жерасты           келісу мен
суларын өндіру            сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
41. МГ N 1304    "Құлагер"         Шығыс Қазақстан облы.     Жер қойнауын
04.12.97 ж.  жауапкершілігі    сындағы Пугачев учас.     пайдалану жө.
шектеулі          кесінде шашырама ал.      ніндегі опера.
серіктестігі      тынды барлау              циялар жүргі.
зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
42. ГКИ N 1508   "Ақтас" ғылыми    Құлжүн учаскесіндегі      Жер қойнауын

от 21.10.98г.  производственное золота на участке    в установленный
акционерное      Кулуджун             срок на
общество                              соответствующие
"Актас"                               согласования
и экспертизы
контракт на
проведение
операций по
недропользованию
43  ГКИ N 987-Д     Товарищество с   Разведка             Расторгнут
от 15.06.98г.   ограниченной     углеводородного      контракт
ответственностью сырья на             недропользовате-
"ТЕПКО"          Центральной          лем в
территории восточной одностороннем
части Прикаспийской  порядке
впадины в пределах
лицензионных блоков
ХХIII-22-А(частично),
-В,-С,-D(частично),
-Е, -F(частично);
ХХIII-23-А(частично);
ХХIV-21-С(частично),
-F(частично);
ХХIV-22-А(частично),
-В,-С,-D,-Е,-F;
ХХIV-23-А(частично),
-D(частично); XXV-21-
С; ХХV-22-А,-В на
территории
Байганинского и
Мугалжарского районов
Актюбинской области
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

21.10.98 ж.  -өндірістік       түбірлі алтынды           пайдалану жө.
акционерлік       барлау                    ніндегі опера.
қоғамы                                      циялар жүргі.
зуге келісім
-шарт тиісті
келісу мен
сараптамаға
белгіленген
мерзімде тап.
сырылған жоқ
43. ГКИ N 987-Д  "Тепко"           Ақтөбе облысының          Жер қойнауын
15.06.98 ж.  жауапкершілігі    Байғанин және Муғажар     пайдаланушы
шектеулі          аудандарындағы аумақ.     біржақты тәр.
серіктестігі      тарда ХХIII-22-А          тіппен келісім
(ішінара), В, С, D        -шартты бұзды
(ішінара), Е, F (ішінара);
ХХIII-23-А (ішінара);
ХХIV-21-С (ішінара), F
(ішінара); ХХIV-22-А
(ішінара), В, С, D, Е, F;
ХХIV-23-А (ішінара), D
(ішінара); ХХV-21-С;
ХХV-22-А, В лицензиялық
блоктар шегіндегі Каспий
жанындағы құламаның шығыс
бөлігінің орталық аумағында
көмірсутегі шикізатын
барлау
---------------------------------------------------------------------------
Оқығандар:
Багарова Ж.А.
Орынбекова Д.Қ.