О внесении изменений и дополнения в некоторые решения Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2000 года N 944
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в некоторые решения Правительства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 февраля 2000 года N 220 P000220_ "О Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год":
в Плане законопроектных работ Правительства Республики Казахстан на 2000 год, утвержденном указанным постановлением:
строку, порядковый номер 23, исключить;
дополнить строкой, порядковый номер 39-1, следующего содержания:
"39-1 О субвенциях и Минфин август август сентябрь
бюджетных изъятиях ";
в строке, порядковый номер 46, в графе "Разработчик" слово
"Минэнергоиндусторг" заменить словом "Нацбанк (по согласованию)";
2) (Подпункт 2) утратил силу - постановлением Правительства РК от 17
августа 2000 г. N 1269
P001269_
)
3) (Подпункт 3) утратил силу - постановлением Правительства РК от 24
апреля 2002 г. N 470
P020470_
)
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Цай Л.Г.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 26 маусым N 944
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. Қазақстан Республикасы Үкіметінің кейбір шешімдеріне мынадай
өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылға арналған заң жобалау
жұмыстарының жоспары туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы
12 ақпандағы N 220
P000220_
қаулысына:
көрсетілген қаулымен бекітілген Қазақстан Республикасы Үкіметінің
2000 жылға арналған заң жобалау жұмыстарының жоспарында:
реттік нөмірі 23-жол алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 39-1-жолмен толықтырылсын:
"39-1 Субвенциялар  Қаржымині  тамыз  тамыз  қыркүйек мен
бюджеттік алулар
туралы                                                  ";
реттік нөмірі 46-жолдағы "Әзірлеуші" бағанындағы
"Энергоиндустсаудамині" деген сөз "Ұлттық Банк (келісім бойынша)" деген
сөздермен ауыстырылсын;
2)
3)
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 2)-тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
2000.08.17. N 1269 қаулысымен.
P001269_
ЕСКЕРТУ. 1-тармақтың 3)-тармақшасы күшін жойды - ҚР Үкіметінің
2002.04.24. N 470 қаулысымен.
P020470_
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қасымбеков Б.А.
Орынбекова Д.Қ.