О выдаче разрешения на транзит через территорию Республики Казахстан взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 26 июня 2000 года N 948
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 18 июня 1996 года Z960009_ "Об экспортном контроле вооружений, военной техники и продукции двойного назначения" и постановлением Правительства Республики Казахстан от 11 августа 1999 года N 1143 P991143_ "Отдельные вопросы транзита продукции, подлежащей экспортному контролю" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Разрешить транзит через территорию Республики Казахстан:
взрывчатых материалов из Российской Федерации в Республику Узбекистан, поставляемых открытым акционерным обществом "Нитро-Взрыв" (город Москва) для ассоциации по добыче золота и обработке алмазов "Узалмаззолото" (город Ташкент) по контракту N 22/2000-НВ от 30.11.1999 года в количестве согласно приложению 1.
2. Министерству транспорта и коммуникаций Республики Казахстан обеспечить осуществление перевозки груза железнодорожным транспортом через территорию Республики Казахстан с соблюдением особых мер безопасности в соответствии с действующими Правилами перевозок опасных грузов Соглашения о международном железнодорожном грузовом сообщении и другими нормативными правовыми актами и графиком отгрузки по маршруту перемещения согласно приложениям 2 и 3.
3. Таможенному комитету Министерства государственных доходов Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить контроль за транзитом взрывчатых материалов через территорию Республики Казахстан.
4. Министерству энергетики, индустрии и торговли Республики Казахстан принять необходимые меры в целях реализации настоящего постановления.
5. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Приложение 1
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2000 года N 948
Количество товаров, поставляемых открытым акционерным
обществом "Нитро-Взрыв" ассоциации "Узалмаззолото" по
дополнению от 30.03.00 г. N 1 к конракту N 22/2000-НВ
от 30.11.99 г.
---------------------------------------------------------------------------
N  !  Наименование товара      ! Ед.изм ! Кол-во ! Цена в ! Общая
п/п !                           !        !        ! долл.  ! стоимость в
!                           !        !        ! США    ! долл. США
---------------------------------------------------------------------------
1    Аммонит 6ЖВ в патронах д-     т       300     990.00   297000.00
32мм ГОСТ 21984-76
2    Гранулит АС-8 ГОСТ21987-76    т       200     700.00   140000.00

Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат беру туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 26 маусым N 948
"Қару-жараққа, әскери техникаға және екiұдай мақсаттағы өнiмге экспорттық бақылау туралы" Қазақстан Республикасының 1996 жылғы 18 маусымдағы Z960009_ Заңына және "Экспорттық бақылауға жататын өнiм транзитiнiң жекелеген мәселелерi" туралы Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң 1999 жылғы 11 тамыздағы N 1143 P991143_ қаулысына сәйкес Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Ресей Федерациясынан Өзбекстан Республикасына 1-қосымшаға сәйкес мөлшерде "Нитро-Взрыв" ашық акционерлiк қоғамы (Мәскеу қаласы) 30.11.1999 жылғы N 22/2000-НВ келiсiм-шарты бойынша "Узалмаззолото" алтын өндiру және алмас өңдеу жөнiндегi қауымдастығы (Ташкент қаласы) үшiн беретiн жарылғыш материалдардың Қазақстан Республикасының аумағы арқылы транзитiне рұқсат берiлсiн.
2. Қазақстан Республикасының Көлiк және коммуникациялар министрлiгi 2 және 3-қосымшаларға сәйкес Халықаралық темiржол жүк қатынасы келiсiмiнiң Қауiптi жүктердi тасымалдаудың қолданылып жүрген ережелерi мен басқа да нормативтiк құқықтық кесiмдерге және 2 және 3-қосымшаларға сәйкес қозғалыс бағыты бойынша тиеп-жөнелту кестесiне сай ерекше қауіпсіздік шараларын сақтай отырып, Қазақстан Республикасының аумағы арқылы жүктi темiр жол көлiгiмен тасымалдауды жүзеге асыруды қамтамасыз етсiн.
3. Қазақстан Республикасы Мемлекеттiк кiрiс министрлiгiнiң Кеден
комитетi заңнамада белгіленген тәртiппен жарылғыш материалдардың Қазақстан
Республикасының аумағы арқылы транзитiн бақылауды қамтамасыз етсiн.
4. Қазақстан Республикасының Энергетика, индустрия және сауда
министрлiгi осы қаулыны iске асыру мақсатында қажеттi шараларды қабылдасын.
5. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 26 маусымдағы N 948
қаулысына 1-қосымша
"Нитро-Взрыв" ашық акционерлік қоғамы 30.11.99 ж.
N 22/2000-НВ келісім-шартқа 30.03.00 ж. N 1 толықтырумен
"Узалмаззолото" қауымдастығына жеткізетін тауарлардың мөлшері
---------------------------------------------------------------------------
N  !  Тауарлардың атауы        ! Өлшем  !  Саны  ! Бағасы ! Жалпы құны
р/с !                           !бірлігі !        !  АҚШ   ! АҚШ долларымен
!                           !        !        !  долл. !
---------------------------------------------------------------------------
1    д-32 мм патрондарындағы       тн      300     990.00   297000.00
6ЖВ аммониті, ГОСТ 21984-76
2    АС-8 гранулиті ГОСТ
21987-76                      тн      200     700.00   140000.00

3    Граммонит 30/70               т       100    1090.00   109000.00
ГОСТ 21988-76
4    Граммонит 79/21               т       100     645.00    64500.00
ГОСТ 21988-76
5    Капсюли-детонаторы КД-8МА   тыс.шт.   517     131.00    67727.00
ДИШВ 773.941.008 ТУ
6    Электродетонаторы ЭД-3Н     тыс.шт.    56     500.00    28000.00
ДИШВ 773.951.300 ТУ
7    Детонирующий шнур ДША       тыс. м    303     245.00    74235.00
ГОСТ 6196-78
8    Огнепроводный шнур ОШП      тыс. м   1500     141.00   211500.00
ГОСТ 3470-80
9    Зажигат.патроны 3ПБ ТУ      тыс.шт.    25     426.00    10650.00
84-206-81
10    Электрозажигатель Э3-ОШ     тыс.шт.    25     470.00    11750.00
ТУ 84-207-81
---------------------------------------------------------------------------
Итого                                                 1014362.00
---------------------------------------------------------------------------
Приложение N 2
к постановлению Правительства
Республики Казахстан
от 26 июня 2000 года N 948
График
отгрузки продукции по контракту N 22/2000-НВ от 30.11.1999 г.
ассоциации "Узалмаззолото" в 2000 году
---------------------------------------------------------------------------
N  !   Наименование продукции     ! Ед.  ! Всего  ! В том числе вагонов
п/п !                              ! изм. ! на год !      по кварталам
!                              !      !        !-----------------------
!                              !      !        !  II   !  III   !  IV
---------------------------------------------------------------------------
1   Аммонит 6ЖВ в патронах
д-32 мм ГОСТ 21984-76            т      300      90      120      90
2   Гранулит АС-8 ГОСТ21987-76       т      200     100       50      50
3   Граммонит 30/70 ГОСТ 21988-76    т      100     100       -       -
4   Граммонит 79/21 ГОСТ 21988-76    т      100      -       100      -
5   Капсюли-детонаторы КД-8МА      тыс.шт.  517    303(1в)    -       -
ДИШВ 773.941.008 ТУ
6   Электродетонаторы ЭД-3Н        тыс.шт.   56    400(1в)   400     700
ДИВШ 773.951.300 ТУ
7   Детонирующий шнур ДША          тыс. м.  303      4       513      -
8   Огнепроводный шнур ОШП         тыс. м. 1500      -        -       56
9   Зажигат.патроны 3ПБ ТУ         тыс.шт.   25      -        -       25
10   Электрозажигатель ЭЗ-ОШ ТУ     тыс.шт.   25      -        -       25
---------------------------------------------------------------------------
Приложение 3
к постановлению Правительства
Республики Казахстан

3    Граммонит 30/70               тн      100    1090.00   109000.00
ГОСТ 21988-76
4    79/21 граммониті              тн      100     645.00    64500.00
ГОСТ 21988-76
5    КД-8МА ДИШВ                   мың     517     131.00    67727.00
733.941.008 ТУ               дана
капсюлді-детонаторлар
6    ЭД-3Н                         мың      56     500.00    28000.00
ДИШВ 773.951.300 ТУ          дана
электродетонаторлар
7    ДША тұтандырғыш бау,         мың м.   303     245.00    74235.00
ГОСТ 6196-78
8    ОШП от өткізгіш бау,         мың м.  1500     141.00   211500.00
ГОСТ 3470-80
9    3ПБ ТУ  84-206-81             мың      25     426.00    10650.00
тұтандырғыш патрондар        дана
10    Э3-ОШ ТУ 84-207-81            мың      25     470.00    11750.00
электр тұтатқышы             дана
---------------------------------------------------------------------------
Жиыны                                                 1014362.00
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң
2000 жылғы 26 маусымдағы N 948
қаулысына 2-қосымша
30.11.99 жылғы N 22/2000-НВ келісім-шарты бойынша 2000 жылы
"Узалмаззолото" ассоциациясына өнім тиеп-жөнелту
Кестесі
---------------------------------------------------------------------------
N  !   Өнімнің атауы              !Өлшем !Жылына  !Оның ішінде вагондар
р/с !                              !бірлі.!барлығы !    тоқсан бойынша
!                              !гі    !        !-----------------------
!                              !      !        !  II   !  III   !  IV
---------------------------------------------------------------------------
1   д-32 мм патрондарындағы
6ЖВ аммониті, ГОСТ 21984-76      тн     300      90      120      90
2   АС-8 гранулиті ГОСТ 21987-76     тн     200     100       50      50
3   30/70 граммониті ГОСТ 21988-76   тн     100     100       -       -
4   79/21 граммониті ГОСТ 21988-76   тн     100      -       100      -
5   КД-8МА                           мың    517     (1в)      -       -
ДИШВ 773.941.008 ТУ              дана           303
капсюльді-детонаторлар
6   ЭД-3Н                            мың     56    400(1в)   400     700
ДИШВ 773.951.300 ТУ              дана
электродетонаторлар
7   ДША тұтандырғыш бау              мың м. 303      4       513      -
8   ОШП от өткізгіш бау              мың м. 1500     -        -       56
9   3ПБ ТУ тұтандырғыш патрондар     мың     25      -        -       25
дана
10   ЭЗ-ОШ ТУ электр тұтандырғыш      мың     25      -        -       25
дана
---------------------------------------------------------------------------
Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң

от 26 июня 2000 года N 948
Маршрут перемещения взрывчатых материалов
для поставок в 2000 году
Маршрут перемещения взрывчатых материалов осуществляется по следующему направлению:
1. Грузоотправитель: ОАО "Знамя", г. Кисилевск (Российская Федерация) Станция отправления: Черкасов камень (Российская Федерация); Станция назначения: Аблык, Узбекская железная дорога; Станция погранперехода: Локоть - Ченгельды (Республика Казахстан);
2. Грузоотправитель: ГУП Новосибирский механический завод "Искра", г.Новосибирск (Российская Федерация) Станция отправления: Пашино (Российская Федерация); Станция назначения: Аблык, Узбекская железная дорога; Станция погранперехода: Локоть - Ченгельды (Республика Казахстан);
3. Грузоотправитель: ГУП завод "Пластмасс", г. Копейск (Челябинская область, оссийской Федерации) Станция отправления: Потанино (Российская Федерация); Станция назначения: Аблык, Узбекская железная дорога; Станция погранперехода: Никель-Тау - Ченгельды (Республика Казахстан);
Получатель: Ассоциация "Узалмаззолото"
Ташкент, Узбекистан
(Специалисты: Склярова И.В.,
Мартина Н.А.)

2000 жылғы 26 маусымдағы N 948
қаулысына 3-қосымша
Жарылғыш заттардың 2000 жылғы жеткiзiлiмi
үшін қозғалыс бағыты
Жарылғыш материалдардың қозғалыс бағыты мынадай бағыттар бойынша
жүзеге асырылады:
1. Жүк жөнелтушi: "Знамя" ААҚ Киселевск қаласы (Ресей Федерациясы)
Жөнелту станциясы: Черкасов камень (Ресей Федерациясы);
Баратын станциясы: Аблық, Өзбек темiр жолы.;
Шекарадан өту станциясы: Локоть - Шеңгелдi (Қазақстан Республикасы);
2. Жүк жөнелтуші: "Искра" ГУП Новосибирск механикалық зауыты,
Новосибирск қаласы (Ресей Федерациясы);
Жөнелту станциясы: Пашино (Ресей Федерациясы);
Баратын станциясы: Аблық, Өзбек темiр жолы.;
Шекарадан өту станциясы: Локоть - Шеңгелдi (Қазақстан Республикасы);
3. Жүк жөнелтуші: ГУП Пласмасс зауыты, Копейск қаласы (Ресей
Федерациясының Челябинск облысы);
Жөнелту станциясы: Потанино (Ресей Федерациясы);
Баратын станциясы: Аблық, Өзбек темiр жолы;
Шекарадан өту станциясы: Никель-Тау - Шеңгелдi (Қазақстан
Республикасы);
Алушы: "Узалмаззолото" қауымдастығы Ташкент, Өзбекстан.