О внесении изменения в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 151
Постановление Правительства Республики Казахстан от 6 июля 2000 года N 1027. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 24 ноября 2004 г. N 1232 (P041232)
Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 3 февраля 2000 года N 151 P000151_  "Вопросы Комитета автомобильных дорог и автомобильного транспорта Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан" следующее изменение:
в Положении о Комитете автомобильных дорог и автомобильного транспорта Министерства транспорта и коммуникаций Республики Казахстан, утвержденном указанным постановлением:
в абзаце 2 пункта 16 слова: "имеет двух заместителей" заменить словами "имеет трех заместителей, в том числе одного первого заместителя".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпандағы N 151 қаулысына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 6 шілде N 1027. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2004.11.24. N 1232 қаулысымен.
Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Қазақстан Республикасының Көлік және коммуникациялар министрлігі Автомобиль жолдары және автомобиль көлігі комитетінің мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2000 жылғы 3 ақпанындағы N 151  қаулысына  мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген қаулымен Қазақстан Республикасы Көлік және коммуникациялар министрлігінің Автомобиль жолдары және автомобиль көлігі комитеті туралы ережеде:
16-тармақтың 2 абзацындағы "екі орынбасары болады" деген сөздер "үш орынбасары, соның ішінде бір бірінші орынбасары болады" деген сөздермен ауыстырылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі