О внесении изменения и дополнения в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года N 1045
В соответствии с Указом Президента Республики Казахстан от 20 октября 1997 года N 3698 U973698_ "О статусе города Алматы и мерах по его дальнейшему развитию" и Законом Республики Казахстан от 1 июля 1998 года Z980258_ "Об особом статусе города Алматы" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Внести в постановление Правительства Республики Казахстан от 12 апреля 1999 года N 405 P990405_ "О видах государственной собственности на государственные пакеты акций и государственные доли участия в организациях" (САПП Республики Казахстан, 1999 г., N 13, ст. 124) следующие изменение и дополнение:
1) в приложении 2 к указанному постановлению:
в разделе "г. Алматы":
строку, порядковый номер 73, исключить;
2) в приложении 1 к указанному постановлению:
раздел "г. Алматы" дополнить строкой, порядковый номер 292-30, следующего содержания:
"292-30 АЛА-001638 АООТ "Алматыметрострой".
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405 қаулысына өзгеріс пен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 10 шілде N 1045
Қазақстан Республикасы Президентінің "Алматы қаласының мәртебесі және оны одан әрі дамыту жөніндегі шаралар туралы" 1997 жылғы 20 қазандағы N 3698 U973698_ Жарлығының және "Алматы қаласының айрықша мәртебесі туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 1 шілдедегі Заңына Z980258_ сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі қаулы етеді:
1. "Акциялардың мемлекеттік пакеттеріне мемлекеттік меншіктің түрлері
және ұйымдарға қатысудың мемлекеттік үлестері туралы" Қазақстан
Республикасы Үкіметінің 1999 жылғы 12 сәуірдегі N 405
P990405_
қаулысына
(Қазақстан Республикасының ПҮКЖ-ы, 1999 ж., N 13, 124-құжат) мынадай
өзгеріс пен толықтыру енгізілсін:
1) көрсетілген қаулыға 2-қосымшада:
"Алматы қаласы" бөлімінде:
реттік нөмірі 73-жол алынып тасталсын;
2) көрсетілген қаулыға 1-қосымшада:
"Алматы қаласы" бөлімі мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 292-30-жолмен
толықтырылсын:
"292-30  АЛА-001638    "Алматыметроқұрылыс" АҮАҚ".
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.