Об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения здания по улице Интернациональная, 14 в городе Семипалатинске
Постановление Правительства Республики Казахстан от 10 июля 2000 года N 1049
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан Z922900_ "Об охране и использовании историко-культурного наследия" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Принять предложение акима города Семипалатинска, согласованное с Министерством культуры, информации и общественного согласия Республики Казахстан об исключении из списка памятников истории и культуры местного значения города Семипалатинска здания по улице Интернациональная, 14 как не имеющего исторической, архитектурной и художественной ценности.
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Семей қаласындағы Интернациональная көшесі, 14 ғимаратын жергілікті маңызы бар тарих және мәдениет ескерткіштерінің тізімінен шығару туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің қаулысы 2000 жылғы 10 шілде N 1049
"Тарихи-мәдени мұраларды қорғау және пайдалану туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қазақстан Республикасының Үкіметі
қаулы етеді:
1. Семей қаласындағы Интернациональная көшесі, 14 ғимаратын тарихи,
сәулет және көркемдік құндылығының болмауы ретінде жергілікті маңызы бар
тарих және мәдениет ескерткіштерінің тізімінен шығару туралы Семей қаласы
әкімінің Қазақстан Республикасының Мәдениет, ақпарат және келісім
министрлігімен келісілген ұсынысы қабылдансын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.