О составе Комиссии по Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан
Постановление Правительства Республики Казахстан от 14 июля 2000 года N 1074. Утратило силу - постановлением Правительства РК от 20 сентября 2002 г. N 1038
В связи с проведением в 2000 году конкурса на соискание Государственной молодежной премии "Дарын" Правительство Республики Казахстан постановляет:
1. Утвердить прилагаемый состав Комиссии по Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан.
2. Признать утратившим силу постановление Правительства Республики Казахстан от 27 октября 1998 года N 1086 P981086_ "О составе Комиссии по Государственной молодежной премии "Дарын" Правительства Республики Казахстан" (САПП Республики Казахстан, 1998 г., N 38, ст.344).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня подписания.
Премьер-Министр
Республики Казахстан
Утвержден
постановлением Правительства
Республики Казахстан
от 14 июля 2000 года N 1074
Состав
Комиссии по Государственной молодежной премии
"Дарын" Правительства Республики Казахстан
Сарсенбаев             - Министр культуры, информации и
Алтынбек Сарсенбаевич    общественного согласия Республики
Казахстан, председатель
Коржова                - вице-Министр финансов Республики Казахстан,
Наталья Артемовна        заместитель председателя
Калетаев               - начальник отдела молодежной политики
Дархан Аманович          Департамента внутренней политики
Министерства культуры, информации и
общественного согласия Республики Казахстан,
ответственный секретарь
Секция науки, техники и архитектуры
Жумагулов              - президент Инженерной академии Республики
Бахытжан Турсынович      Казахстан (по согласованию)
Ибраев                 - член Союза архитекторов Казахстана
Бек Ануарбекович          (по согласованию)
Кошанов                - академик-секретарь по гуманитарным и
Аманжол Кошанович        общественным наукам Национальной академии
наук Республики Казахстан
(по согласованию)
Сапаргалиев            - директор института государства и права
Гайрат Сапаргалиевич     Казахской государственной юридической
академии (по согласованию)
Спанов                 - президент Института развития Казахстана
Магбат Уарызбекович      (по согласованию)
Такибаев               - главный ученый-секретарь Национальной
Нургали Жабагаевич       академии наук Республики Казахстан
(по согласованию)
Секция культуры, искусства, литературы,
журналистики и спорта
Абдрахманов            - первый вице-президент республиканской
Сауытбек                 корпорации "Телевидение и радио Казахстана"
Абдрахманович            (по согласованию)
Андриасян              - главный режиссер русского Государственного
Рубен Суренович          академического театра имени М.Лермонтова
(по согласованию)
Есдаулетов             - член правления Союза писателей Казахстана
Улыкбек Оразбаевич       (по согласованию)
Жунусбаев              - главный редактор газеты "Спорт"
Несип Жунусбаевич        (по согласованию)
Касеинов               - Председатель Комитета культуры Министерства
Дюйсен Корабаевич        культуры, информации и общественного
согласия Республики Казахстан
Конакбаев              - депутат Мажилиса Парламента Республики
Серик Керимбекович       Казахстан (по согласованию)
Медетбек               - секретарь Союза писателей Казахстана
Темирхан                 (по согласованию)
Мухамеджанов           - заместитель акима города Астаны
Толеген
Мухамеджанович
Мусаходжаева           - ректор Казахской национальной академии
Айман Кожабековна        музыки   (по согласованию)
Михайлов               - главный редактор газеты "Казахстанская
Валерий Федорович        правда"  (по согласованию)
Смагулов               - президент Союза кинематографистов Казахстана
Максим Жумаханович       (по согласованию)
Тлеухан                - художественный руководитель ансамбля
Бекболат Канаевич        народных инструментов Президентского
оркестра Республиканской гвардии
Республики Казахстан (по согласованию)
(Специалисты: Мартина Н.А.,
Петрова Г.В.)

Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк-жастар сыйлығы жөнiндегi комиссиясының құрамы туралы
Қазақстан Республикасы Үкіметінің Қаулысы 2000 жылғы 14 шілде N 1074. Күші жойылды - ҚР Үкіметінің 2002.09.20. N 1038 қаулысымен. ~P021038
2000 жылы "Дарын" мемлекеттiк жастар сыйлығын алуға конкурс өткiзуге байланысты Қазақстан Республикасының Yкiметi қаулы етеді:
1. Қоса берiлiп отырған Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң "Дарын"
мемлекеттiк жастар сыйлығы жөнiндегi комиссиясының құрамы бекiтiлсiн.
2. "Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк жастар
сыйлығы жөнiндегi комиссиясының құрамы туралы" Қазақстан Республикасы
Үкiметiнiң 1998 жылғы 27 қазандағы N 1086
P981086_
қаулысының (Қазақстан
Республикасының ПҮКЖ-ы, 1998 ж., N 38, 344-құжат) күшi жойылды деп
танылсын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнiнен бастап күшiне енедi.
Қазақстан Республикасының
Премьер-Министрі
Қазақстан Республикасы Үкiметiнің
2000 жылғы 14 шілдедегі
N 1074 қаулысымен
бекiтiлген
Қазақстан Республикасы Yкiметiнiң "Дарын" мемлекеттiк
жастар сыйлығы жөнiндегі комиссиясының
ҚҰРАМЫ
Сәрсенбаев Алтынбек Сәрсенбайұлы        - Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрi, төраға
Коржова Наталья Артемовна               - Қазақстан Республикасының
Қаржы вице-министрi, төрағаның
орынбасары
Кәлетаев Дархан Аманұлы                 - Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және қоғамдық
келiсiм министрлiгiнiң Iшкi
саясат департаментi жастар
саясаты бөлiмiнiң бастығы,
жауапты хатшы
Ғылым, техника және сәулет секциясы
Жұмағұлов Бақытжан Тұрсынұлы            - Қазақстан Республикасы
Инженерлiк академиясының
президентi (келiсiм бойынша)
Ибраев Бек Әнуарбекұлы                  - Қазақстан Республикасы
Сәулеткерлер одағының мүшесi
(келiсiм бойынша)
Қошанов Аманжол Қошанұлы                - Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ғылым Академиясының гуманитарлық
және қоғамдық ғылымдар жөнiндегi
академик-хатшысы
(келiсiм бойынша)
Сапарғалиев Ғайрат Сапарғалиұлы         - Қазақ мемлекеттiк заң академиясы
мемлекет және құқық институтының
директоры (келiсiм бойынша)
Спанов Мағбат Уарызбекұлы               - Қазақстан даму институтының
президентi (келiсiм бойынша)
Тәкiбаев Нұрғали Жабағыұлы              - Қазақстан Республикасы Ұлттық
ғылым академиясының бас ғалым-
хатшысы (келiсiм бойынша)
Мәдениет, өнер, әдебиет, журналистика
және спорт секциясы
Әбдiрахманов Сауытбек Әбдiрахманұлы     - "Қазақ теледидары мен радиосы"
республикалық корпорациясының
бiрiншi вице-президентi
(келiсiм бойынша)
Андриасян Рубен Суренович               - М. Лермонтов атындағы
Мемлекеттiк академиялық орыс
театрының бас режиссерi
(келiсiм бойынша)
Есдәулетов Ұлықбек Оразбайұлы           - Қазақстан Жазушылар одағының
басқарма мүшесi (келiсiм бойынша)
Жүнiсбаев Несiп Жүнiсбайұлы             - "Спорт" газетiнiң бас редакторы
(келiсiм бойынша)
Қасейiнов Дүйсен Қорабайұлы             - Қазақстан Республикасының
Мәдениет, ақпарат және коғамдық
келiсiм министрлiгi Мәдениет
комитетiнiң төрағасы
Қонақбаев Серiк Керiмбекұлы             - Қазақстан Республикасының
Парламентi Мәжiлiсiнiң депутаты
(келiсiм бойынша)
Медетбек Темiрхан                       - Қазақстан Жазушылар одағының
хатшысы (келiсiм бойынша)
Мұхамеджанов Төлеген Мұхамеджанұлы      - Астана қаласы әкiмiнiң орынбасары
Мұсаходжаева Айман Қожабекқызы          - Қазақ ұлттық музыка
академиясының ректоры
(келiсiм бойынша)
Михайлов Валерий Федорович              - "Казахстанская правда" газетiнiң
бас редакторы (келiсiм бойынша)
Смағұлов Максим Жұмаханұлы              - Қазақстан Кинематографистер
одағының президентi
(келiсiм бойынша)
Тiлеухан Бекболат Қанайұлы              - Қазақстан Республикасының
Президентi Республикалық
гвардиясы оркестрiнiң халық
аспаптары ансамблiнiң көркемдiк
жетекшiсi (келісім бойынша)
Оқығандар:
Қобдалиева Н.М.
Орынбекова Д.К.